marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

URSUS16    278

jakieś opinie na temat firmy Terelak Paweł. Handel i skup bydła rzeźnego ,Świętokrzyskie, Łosień 44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizuza    6

To prawda że krowy są po 2.5zł?

 

Dziś handlarz za krowę HF w wadze min. 650kg oferował po 2,50.Oczywiście mu nie sprzedałem.Wyszło by po potrąceniach z 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za tyle to Ja też sprzedam , też ma 11 miesięcy . B) Nawet za 5000 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

Ja swoją dwa tygodnie temu sprzedałem po 5.2zł, a sąsiad tydzień temu sprzedał po 2.4zł

 

 

widac czasami trafiaja sie na wsi ludzie co daja sie zgnoic jak male dzieci.To tak jak z tym przekretem na wnuczka tyle sie mowi a naiwniaki z miasta  i tak sie dalej znajduja

 

gdyby mi handlarz tak zaproponowal to zrobilbym pozytek z bata.Takich trzeba tepic i oglaszac w okolicy 

 

ja rozumie ze kazdy musi zarobic i handlarze tez sa wygodni dzwonisz do godziny jest ale z umiarem.

 

i tak ten sasiad napracowal sie i najmniej z tego ma.

Dziś handlarz za krowę HF w wadze min. 650kg oferował po 2,50.Oczywiście mu nie sprzedałem.Wyszło by po potrąceniach z 1500zł.

 

kolego za taka proozycje drugim razem proponuje ci  zrobic pozytek z bata.i nauczyc rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jakiej rasy

 

Czystej rasy mieszaniec i to z bliźniaków (byczek i jałośka).

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

A to dziękuje ,nie pasuje do mojego planu  :(

 

Ps. Kiedy przestawiono czas na zimowy bo tak wnioskuje po wpisach .Czyżbym cos przegapił ?

Edytowano przez debrzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesrol    3

Ja swojego mocarza sprzedałem wczoraj ,byk hf 756 wagi .Cena krótko bez dyskusji 7 zeta , zepchnięty do marcela kawęczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

Ja swojego mocarza sprzedałem wczoraj ,byk hf 756 wagi .Cena krótko bez dyskusji 7 zeta , zepchnięty do marcela kawęczyn.

 

Możesz podać namiar na tego Marcela?Może być na priv.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Czystej rasy mieszaniec i to z bliźniaków (byczek i jałośka).

 

Mistrz! Czystej rasy mieszaniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrol    16

przesztrzegam wszystkich przed sprzedażą bydla dla firmy usługi transportowe skup i sprzedaż zywca ziemnice39a 64 113 osieczna kolo Leszna a naganiacz do nich ma na imie arek i się  jaka >nie placa w terminie


wyżej wymienieni dzialaja  na terenie na terenie na terenie wlkp ok Leszna rawicza Krotoszyna i ostrowa wlkp wiec uwazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

dziś sprzedane

 

 

MM (mieszanka simentala) 859 kg

mm (mieszanka Angusa z hf) 837 kg

ncb 760 kg

 

Cena 7,50 zł + vat

komu  to sprzedałeś?  skąd  jesteś?  

bo  ceny mało  realne...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Czemu nie re.alne sąsiad sprzedał mieszańca 710kg po 7.6zł wszystko brutto.Ja jak miesiąc temu sprzedawałem krowę to mam ładnego sima 18miesięcznego to dawał mi po 7.8zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja na  pocxzatku lipca  też  sprzedawałem  po  7,8 brutto , a  teraz  pośrednicy mówią  max  7,3 brutto 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

przesztrzegam wszystkich przed sprzedażą bydla dla firmy usługi transportowe skup i sprzedaż zywca ziemnice39a 64 113 osieczna kolo Leszna a naganiacz do nich ma na imie arek i się  jaka >nie placa w terminie

wyżej wymienieni dzialaja  na terenie na terenie na terenie wlkp ok Leszna rawicza Krotoszyna i ostrowa wlkp wiec uwazajcie

A ten arek to czasem nie wojciechowski ma na nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komu  to sprzedałeś?  skąd  jesteś?  

bo  ceny mało  realne...

 

odbierał Piemont z Giżycka a ja jestem z okolic starogardu gdańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

My krowę do Factora sprzedaliśmy po 4+ vat waga 603kg. na dzień dobry było 3.2 na ręke. Jak na moje to cena ładna bo krowa nie byla jakaś wypasiona. Łuniewski za to by dał maks 3.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj