marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzesko    0

Koledzy, sprzedawał ktoś byki do ZM BM Kobylin, bo mam 4 simy do sprzedania pod koniec stycznia? W grudniu jak sprzedawałem hf-y handlarzowi to już po fakcie dowiedziałem się, że kobylin daje 20 gr więcej na żywej wadze i jest możliwość zapłaty gotówką. Jak u nich wygląda sprawa wagi i czy przy przelewie na konto długo zwlekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temper    1

Jestem z okolic Zambrowa. A kolego stefan_1987 jaka jest teraz cena u tego człowieka za takie sztuki i skąd on jest i czy ma wagę na samochodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

potwierdzam bm są be be ponadto czytałem gdzieś na forach wczoraj że długie terminy płatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesko    0

Koledzy dzięki za podpowiedź. Plan miałem taki, żeby sprzedać simy do kobylina i w ich miejsce kupić kolejne też z kobylina, ale czytając w innych tematach to z jakością cielaków u nich różnie. Swoje hf sprzedawałem po 6,2 netto także może lepiej nie kombinować za kilka groszy drożej. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanwiatr    0

Handlował ktoś z firmą TOMEX z Dąbrowy Tarnowskiej, jakieś opinie potrzebuje, głównie czy uczciwi są. 1 raz maja do mnie przyjechać.

 

Edytowano przez romanwiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefan_1987    0

Temper Pernach jest z okolic Warszawy ale skupuje w mojej okolicy. Ma wagę na samochodzie ale przed każdą sprzedażą ważę byki i różnicy jest niewielka max kilka kilo. Co do ceny to w tej chwili nie orientuję się ale na początku grudnia za mieszańca z lm o wadze 550 kg dostałem 6,80 ale mówił, że gdyby miał ponad 600 kg to był w stanie zapłacić ponad 7 zł. 

 

 

 

 


Temper Pernach jest z okolic Warszawy ale skupuje w mojej okolicy. Ma wagę na samochodzie ale przed każdą sprzedażą ważę byki i różnicy jest niewielka max kilka kilo. Co do ceny to w tej chwili nie orientuję się ale na początku grudnia za mieszańca z lm o wadze 550 kg dostałem 6,80 ale mówił, że gdyby miał ponad 600 kg to był w stanie zapłacić ponad 7 zł. 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Nie handlowałem bo umawiał się i prosił żeby mu byki zostawić na święta i później nie przyjechał jak dowiedział się że mam swoja wagę. Radzę uważać na tego typa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

poszła krowa 749 kg po 4,9 zł waga pewna bo sie ważyłem a potem z krową i też waga sie zgadzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Witam mam dwa byki mięsne o wadze 750/800 kg polecicie kogos jestem z Kuj pom? Jakie ceny w żywej wadze? Sa obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Handlował ktoś z Gadowskim? Jak z wypłacalnością u tego Pana?

Napisz do usera @mariuszd93 o ile dobrze pamiętam miał z nim jakieś nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drewcio    6

masz numer do RAVY to podaj 

 

z Rava można handlować ale, bynajmniej u mnie platnoc 2 tyg i radze napierw zapoznać sie z instrukcją obslugi wagi, bo ci co jezdza i zbieraja bydlo, jak mowia nie znaja sie na niej :huh:

 

tara 50 - 70 kg wbita to standard :wacko:

 

po wyzerowaniu jest jak najbardziej ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Handlował ktoś z Gadowskim? Jak z wypłacalnością u tego Pana? 

 

Handlował ktoś z Gadowskim? Jak z wypłacalnością u tego Pana? 

Znajdź temat "opinie o firmach skupujących" a tam jest cała litania na temat tego pana. Podrzucił bym link ale nie chce mi wkleić

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

No mi właśnie tez chodzi o Wiesława Gadowskiego (zielony samochód). Bo tamten temat co podany jest w linku powyżej to chyba nie chodzi o tego Gadowskiego tylko o innego jak się domyślam. 

Edytowano przez Renault85-15TX

Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondziu1832    202

No jeżeli chodzi o Wiesława Gadowskiego to jest wszystko w porządku nie ma co zarzucić. Wpłaty terminowo, waga się zgadza, oferowane ceny też w porządku. Jeździ zielonym MAN-em przystosowanym do przewozu bydła. Z bydłem też potrafi się obejść bezstresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Kilka lat temu jeszcze tato z nim handlował i było ok ale chciałem się dowiedzieć jak jest teraz z tym Panem żeby się nie wkopać przy sprzedaży. 
Dzięki za odp. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulnik    0

sprawdz mnie w Krs pozatym wrzystkie wagi ktore posiadam sa legalizowane i zadna waga mi nieprzeszkadza.wiec mnie nieoczerniaj.a za to ze nieprzyjechalem to cie przepraszam .jezeli jeszcze raz tak napiszesz zglaszam sprawe do sadu.i zobaczymy.. o bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

@Lesssiu007 Sprzedawałeś do Grażki z Nakla? Ceny maja troche nizsze ale waga bez ząrzutu i wyplacają ok. na zywą masz kase za dwa dni.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

ech, te wagi legalizowane, brak słów, nie masz swojej to strach sprzedać

w moich stronach byki już po 7,2 netto zaczynają płacić, krowy max 5 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj