marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

A w jakiej cenie chodzą krowy mleczne na żywą? Jutro ma przyjechać odbiorca i chciałbym wiedzieć jaką cenę mogę uzyskać. Jest też jałówka LM x HF


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi1979    38

Witam wszystkich. mam pytanie a jednocześnie prośbę. Proszę mi napisać ile moge dostać za kilogram żywej wagi za czarną jałowkę ok. 750 kg (jest to krzyżówka HF z Angusem). Z góry dziękuje za pomoc. p.s teren wielkopolski, może jakiś sprawdzony odbiorca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

7 plus VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Sprzedany hf 800 kg po 7,1 zł + vat.

Pytałem o cenę jałówek to podobno nadal są tanie - po 6 zł.

 

Odbiorca firma Żyw-Pol.

 

Kto da 7 zł za jałówkę? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Ważą na elektrycznej na samochodzie, o ile rozmawiałem ze znajomymi raczej nie kręcą na wadze. 

Za dzisiejszą szt. ma być w ciągu 2 tyg.... wyjątkowo, bo wcześniej jak odstawiałem było kilka dni.

W moich okolicach dużo osób przeniosło się z Kulwickiego właśnie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491

Radze zważyć przed odstawą na elektronicznej najprościej oszukać ,pilotem tara na -80 kg i są do przodu ,doświadczyłem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

A w jakiej cenie chodzą krowy mleczne na żywą? Jutro ma przyjechać odbiorca i chciałbym wiedzieć jaką cenę mogę uzyskać. Jest też jałówka LM x HF

 

Znajomy sprzedał czarno -białą 670 kg średniej budowy 5 brutto

 

Sprzedany hf 800 kg po 7,1 zł + vat.

Pytałem o cenę jałówek to podobno nadal są tanie - po 6 zł.

 

Odbiorca firma Żyw-Pol.

 

Kto da 7 zł za jałówkę? 

 

Brzegowy za ładne płaci 7 brutto (a nawet więcej)świętokrzyskie,małopolskie)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaska    10

co do abp moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia ze 3 dni platnosci to nie kit - serio tak szybko kasa jest. jak jestes pewny swojego towaru to sprzedawaj. wszyscy od nas co byki sprzedaja sa bardzo zadowoleni. ja z krowami wyszedlem gorzej jak na zywa ale szczerze mowiac we wszystkich rzezniach mi sie dosc kiepsko wybijaly 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funek87    0

<p>Jak byście wycenili to bydło? Dodałem ogłoszenie na olx. Mam na sprzedaż 3 byki i jałowkę. Przez telefon miałem oferty 7,5 netto za byki i 7 za jałowkę ale wydaje mi się ze jest to mało. Proszę o radę. Link do ogłoszenia: http://olx.pl/oferta/bydlo-rzezne-3-byki-1-jalowka-CID757-IDcV1Z9.html#7204cce49a</p>

Edytowano przez Funek87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianb89    79

Sprzedawał ktoś temu człowiekowi?PHU "ZBYSZKO"S.C. Zbigniew Bilski z Tokar Pierwszych okolice Kawęczyna w Wielkopolsce. Uczciwy? nie oszukuje na wadze? dobre ceny daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik1234    2

Funek za takie bydlo nie sprzedawaj taniej jak 8 netto
7.1 ostatnio slyszalem za hf. daj znac jak bedziesz mial kupca bo tez mam podobne na sprzedanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

<p>Jak byście wycenili to bydło? Dodałem ogłoszenie na olx. Mam na sprzedaż 3 byki i jałowkę. Przez telefon miałem oferty 7,5 netto za byki i 7 za jałowkę ale wydaje mi się ze jest to mało. Proszę o radę. Link do ogłoszenia: http://olx.pl/oferta/bydlo-rzezne-3-byki-1-jalowka-CID757-IDcV1Z9.html#7204cce49a</p>

 

Ja chyba się bym tak bał sprzedać jakiejś firmie nieznanej, która da największą ofertę.

Ale cena 7,7 netto jak najbardziej realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

Sprzedane 4 sztuki jalowek mm

dwie po 7 brutto - 706 i 606 kg

dwie po 6,5 brutto - 614 i 559 kg

Skitka 7 %

Wiek 23-24 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

A w jakiej cenie chodzą krowy mleczne na żywą? Jutro ma przyjechać odbiorca i chciałbym wiedzieć jaką cenę mogę uzyskać. Jest też jałówka LM x HF

sprzedałeś , po ile dali i kto był odbiorcą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj