bhdemeter

Smartfony Rolników [Aplikacje]

Polecane posty

Czy jest jakaś aplikacja do zarządzania stadem (dopracowana)? moze być rownież na komputer. Chodzi aby móc oznaczać kiedy  krowa sie wycieliła, jaki był cielak, jaki byk itd żeby można było oznaczyć kiedy krowa była postawiona do byka itp. Bydło nastawione na mięso więc odpada ewidencja mleka i podobnych informacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowa Stado.pl, albo płatna Rolnikon.pl.

Przy czym Stado.pl ma aplikacje na androida ale jest tylko nastawione na bydło. Rolnikon.pl jest wiele bardziej rozbudowany ale jest tylko przez przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chevchelios    1

Ja polecam www.stadoonline.pl używam jakieś pół roku i jestem zadowolony. Wszystkie informacje o programie są na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Korzysta ktoś z aplikacji Soilcares Lime Scanner, służy ona do skanowania gleby telefonem i pokazuje wynik pH. Jej subskrypcja kosztuje 1€ i się zastanawiam czy jest sens kupować, czy daje jakieś wiarygodne wyniki. Posiada ktoś może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
Wie ktos co nacudowali po aktualizacji na geoportalu? Nigdzie nie moge znalezc zeby wlaczyc dane katastralne, sa tylko dane z rejstru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to podobno to jest skuteczne tylko drogie. Sam zakup skanera to 3000 Euro. No i dochodzi zakup licencji w zależności co się chce badać. Działa na podstawie podczerwieni. Macie tutaj link http://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/rewolucyjne-rozwiazania-do-badan-zasobnosci-gleb-w-skladniki-odzywcze-sa-juz-dostepne-dla-polskich-rolnikow,82242.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam 80 arowy kawałek lasu o szerokości 6 metrów. Ciągnie się w nieskończoność i nie ma wytyczonych granic. Zna ktoś jakąś dobrą aplikację do pomiaru, z marginesem błędu +-0,5metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115

Geoportal ale czy taką dokładność będzie to nie wiem.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uściślam. Chodzi mi o zlokalizowanie i pomiar w terenie. Orientacyjnie wiem gdzie to jest.

@Sadek Jaka dokładnie nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie chodzi mi o taką co pokaże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115
26 minut temu, ocochodzi napisał:

Uściślam. Chodzi mi o zlokalizowanie i pomiar w terenie. Orientacyjnie wiem gdzie to jest.

@Sadek Jaka dokładnie nazwa?

 

Screenshot_20200517-203244.png


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dioniza    0

Chyba najważniejsza porządna ochrona - etui, coś na szybę, bo z funkcjami to telefony są bardzo podobne. No i raczej nic drogiego, bo różnie może być w czasie pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez janbers
      Biznes i dodatkowe stałe dochody jako Ambasador wsi. Jako ambasador projektu przede wszystkim zyskujesz uznanie mieszkańców dostarczając im różne udogodnienia i korzyści. 
      Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi firm w setkach branż które z nami współpracują. 
      Zyskujesz również możliwość dodatkowego, pasywnego zarobku bez konieczności rezygnowania ze swoich obecnych obowiązków i przyjemności. 
      Bycie naszym partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. 
      Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów. Więcej na stronie oraz po kontakcie  https://www.bezkredytu.net/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj