bhdemeter

Smartfony Rolników [Aplikacje]

Polecane posty

Tak, oczywiście. Trzeba się zalogować poprzez stronę internetową www.vitalfields.com tam jest możliwość drukowania wszystkich informacji wprowadzonych przez aplikację mobilną lub stronę internetową.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninja    12

chciałbym odświeżyć ten temat

szukam jakiegoś programu/strony do zarządzania stadem, chodzi mi tu bardziej o ty by mieć w wersji online dokumentację bydła/gospodarstwa
słyszałem też że można przez internet robić przemieszczenie bydła, wie ktoś jak ten temat wygląda?


może ktoś używa jakichś innych ciekawych rzeczy typu aplikacje/programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Tak, oczywiście. Trzeba się zalogować poprzez stronę internetową www.vitalfields.com tam jest możliwość drukowania wszystkich informacji wprowadzonych przez aplikację mobilną lub stronę internetową.  

 

 

Panowie czy ktoś korzysta z tej apki,jestem ciekawy opinii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

ja zacząłem się bawić i wyglądała ok, ale mam problem bo nie można tam na jednej działce ewidencyjnej tworzyć dwóch działek rolnych  , miało sie to zmienić ale chyba nadal jest po staremu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Jest może taka apka, która umożliwi mi korzystanie z jednego numeru na dwóch telefonach? Chodzi o to, że kupiłem fajny telefon i szkoda mi go brać np w pole a mam drugi całkiem sprawny  i przydała by się taka aplikacja która będzie przekierowywać rozmowy z głównego telefonu na ten roboczy.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115

Kolego pytaj się u operatora bo taka możliwość istnieje tylko na tej zasadzie że po iluś tam sygnałach przełącza na inny numer.

 

 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No tak ale to wiąże się z utrzymywaniem dwóch numerów, także lipa. Niby jest taka usługa w play że dostajesz dwie karty sim z jednym numerem i w zależności który tel jest włączony to do tego się dodzwonisz, ale w orange nie ma tej usługi


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninja    12

Na rynku dostępny jest obecnie program dla hodowców bydła. Zawiera wszystkie funkcje o których wspominasz. Jest to zarówno aplikacja webowa jak i mobilna . Program nazywa się "stado.pl". Www.stado.pl.

Powodzenia

 

zapomniałem tylko dodac że nie chce za to płacić :)

 

może spróbuje z tym www.vitalfields.com tylko mam trochę wiecej niż 40h i bym musiał czegoś nie wpisać :) ale to chyba jest tylko do pol? a ja mam jeszcze stado

 

ja spotkałem taką stronkę 365farmnet, zaraz sprawdzę czy na pewno jest darmowa, może ktoś coś o niej wie?

https://www.365farmnet.pl/?gclid=CjwKEAiAg5_CBRDo4o6e4o3NtG0SJAB-IatYbtvCubbAGQkcLBHS4u6RLNzl56TjFmMDXKWegR97hhoCTpfw_wcB

 

 

No tak ale to wiąże się z utrzymywaniem dwóch numerów, także lipa. Niby jest taka usługa w play że dostajesz dwie karty sim z jednym numerem i w zależności który tel jest włączony to do tego się dodzwonisz, ale w orange nie ma tej usługi

 

najlepiej jakby oba na raz dzwoniły :D

w sumie dobry pomysł masz

ja na codzień swojego telefonu nie biorę do roboty chyba że wiem iż będzie potrzebny, i wtedy uważam na na niego dodatkowo noszę go w etui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Jest może taka apka, która umożliwi mi korzystanie z jednego numeru na dwóch telefonach? Chodzi o to, że kupiłem fajny telefon i szkoda mi go brać np w pole a mam drugi całkiem sprawny  i przydała by się taka aplikacja która będzie przekierowywać rozmowy z głównego telefonu na ten roboczy.

 

Nie ma apki ale jest coś takiego jak "Tandem". Dostajesz dwie karty SIM na ten sam numer. Wkładasz do dwóch telefonów i który pierwszy zadzwoni ten dzwoni:) Nie dzwonią obydwa na raz. Ja robie tak że do roboty biore gorszy a lepszy wyłączam a po robocie odwrotnie, gorszy wyłączam a lepszy włączam. Czasami zapominam i jest wtedy mały problem z dodzwonieniem sie do mnie.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

W jakiej sieci masz telefon?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartaWtorek    0

w sklepie play jest kilka zagranicznych aplikacji do zarządzania stadem, ktoś jakiejś próbował ?

korzystacie w ogóle z jakiś programów ? pomagają w jakiś sposób porządkować ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Jak obydwa są włączone to dzwonią losowo. Dlatego jeden zawsze wyłączam.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

A ma ktoś apkę do rozsiewania nawozów i opryskiwania pola? Żeby wprowadzić wymiary pola, włączyć lokalizację w telefonie i żeby prowadził mnie w polu jak nawigacja po drodze, gdzie dokładnie jechać żeby dokładnie rozsiać i opryskać pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1430

Prowadzenie apką na telefon po polu. Możesz spróbować, tylko się nie zdziw jak będziesz miał nakładki/omijki szerokości kilku metrów. Cena specjalistycznych rozwiązań jest taka a nie inna przez m.in. Ich dokładność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez janbers
      Biznes i dodatkowe stałe dochody jako Ambasador wsi. Jako ambasador projektu przede wszystkim zyskujesz uznanie mieszkańców dostarczając im różne udogodnienia i korzyści. 
      Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi firm w setkach branż które z nami współpracują. 
      Zyskujesz również możliwość dodatkowego, pasywnego zarobku bez konieczności rezygnowania ze swoich obecnych obowiązków i przyjemności. 
      Bycie naszym partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. 
      Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów. Więcej na stronie oraz po kontakcie  https://www.bezkredytu.net/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj