krypcio

john deere 1640 wolno działa hydraulika

Polecane posty

krypcio    1

Witam Mam problem z hydrauliką , od dluższego czasu z powalniała hydraulika, ale wszystko działa i jest silna. mam drugi ciągnik taki sam gdzie porównałem ciśnienie na wyjściach z tyłu  i jest takie same .Mam odczucie że jest coś przyblokowane bo mam ciężko odpalić traktor czyli na obrocie  lub dwóch silnika zanim chapnie pompa oleju zakręci szybko po tym gwałtownie zwolni tak jak by padli akumulatory.,ale aku mam nowe,rozrusznik szybkoobrotowy .Jak se przypomnę to i chyba od tej pory miałem ciężej zapalić.Co zauważyłem mam nurz na tył do przecinania bel, jesienią jak go podpiąłem wziełem za dzwignię rozdzielacza to w jedną stronę szedł szybko a w drugą już wolno i tak zostało a myślałem że już będzie dobrze.

 

 

Proszę o pomoc

 

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyczyść lub wymień

 filtr oleju

 


Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krypcio    1

filtr ten u dołu był wymieniany.A czy jest jeszcze może jakiś filtr o którym nie wiem ?powiem jeszcze tak ,na przykład jadę i skręcam w tym czasie coś robię hydrauliką to nic nie odczuwam żeby coś zwalniało  czyli moim zdaniem pompy są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Witam! Walczę z tym samym problemem i narazie nic nie udało mi się konkretnego zdziałać.Filtr kolego masz przy pompie z prawej strony nad pompą jest śruba na bodajże 27 klucz i tam jest filterek ale na ogół jest czysty. A czy u ciebie podnośnik tez wolno podnosi? na pusto, bo u mnie z pługiem ok 900kg to podnosi bez problemu i szybko ale juz na pusto wolno i podszarpuje i na wyjsciach hydraulicznych taki sam objaw. Aha tak jak pisałes z tym nożem to sprubuj pod regulować dzwignie od rozdzielacza u mnie jak kupiłem miałem to samo wyregulowałem i działa rowno w obie strony, w jedną strone dzwignia stawała przed końcem w druga dochodziło do plastiku ale teraz jest ok. Co do odpalania u mnie to samo szczególnie jak ciepły nie zapali 2-3min i pali jak strzała, a jak na zimnym ciezko kręci to kreć lekko kierownicą pomaga:) pozdrawiam


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krypcio    1

Witam Powiem tak , po tygodniowym postoju ciągnika  rano odpaliłem  na trzecim obrocie wału  bo kręcił szybko natomiast za 4 godziny niestety już kręcił wolno  no i niestety ledwo odpaliłem. Objaw jest taki że jak dłużej postoi to pompa ta z przodu nie ma oleju i dlatego lekko ma kręcić a jak tylko dostanie  olej to gwałtownie zwalnia .  Panowie czy jest jakiś zawór przy pompie odpowiadający za przekierowanie oleju do tej pompy no bo jak niczym nie sterujesz to nie powinna ona wytwarzać ciśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
    • Przez RafaHordyj
      Witam czy jest możliwość  zrobienia szybkiej skrzyni biegów w John deere 3040, 
    • Przez Paweł20
      Witam jak odpowietrzyć wysprzeglik 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj