konrad1529

Cena Zetora 3320?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konrad1529    1

Wiatm, chciałbym się zapytać jak była cena nowego Zetora 3320?
Pytam, ponieważ widzialem ładnego takiego zetora o cenie 68 tys, ktora wydaje mi sie byc wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

życzę powodzenia w szukaniu nowego, ocknąłeś się parę lat za późno bo bodajże w 2006 roku zakończyli produkcję całej serii, ja kupowałem w 2004 r to mnie kosztował 7340- 78000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1529    1

Wiem, ze zetorów 3320 nie ma juz w produkcji ale jestem ciekawy ile mógł kosztowac nowy jesli obecnie dziesięcioletni z ok. 1000 mtg kosztuje 68 tys :)

Edytowano przez konrad1529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

w chwili kiedy ja kupowałem swojego 7340 (plastikowa maska) razem z szerokimi kapciami radialnymi, zaczepem dolnym opuszczanym i paroma pierdułkami wyszedł 78 tys (przed samym wejściem vat na maszyny i przed całym tym szaleństwem rosnących cen) co by zapewne w tym samym okresie dało cenę 3320 na poziomie max 35 tys jak bez dodatkowych opcji.

odnośnie tej zawyżonej ceny... po prostu włożyli sporo kasy na odrestaurowanie albo szukają jelenia, chyba widziałem to ogłoszenie na allegro lub otomoto i też przecierałem oczy. w tej chwili mój (bądź co bądź z przednim napędem i sporo większą mocą, przebieg 2000) może by poszedł za tą kasę

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simmi    167

Ojciec w 1996 roku brał nowego 3320 na szerszych kapciach to kosztował od wtedy niespełna 40tyś zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

Wiatm, chciałbym się zapytać jak była cena nowego Zetora 3320?

Pytam, ponieważ widzialem ładnego takiego zetora o cenie 68 tys, ktora wydaje mi sie byc wygórowana.

 

56700 dałem w 2005r  nawed wiecej chce jak dał za nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2392

Mój zetor 3320 w 2005r kosztował 80000zł z hakiem, ale miał wszystkie obciążniki (przód, tył), radio, siedzenie boczne i inne pierdoły. Cena 68tys wydaje się być za duża, za takiego zetora w idealnym stanie powinno się żądać do 60tys, pewnie jakiś handlarz chce się obłowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jaki sens jest kupować taki ciągnik za 60-70 tys? Przebiegi 1000mth są często nierealne, tym ciągnikiem żeby obrobić hektar pola trzeba parę godzin poświęcić a na 5 ha nikt go raczej nie kupił.... Dokładasz parę groszy i masz nowy z napędem podobnej mocy, a na dofinansowanie jeszcze zostanie Ci na sprzęt.... Identyczna sytuacja była w latach 90-tych ze skodą felicją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Mój zetor 3320 w 2005r kosztował 80000zł z hakiem, ale miał wszystkie obciążniki (przód, tył), radio, siedzenie boczne i inne pierdoły. Cena 68tys wydaje się być za duża, za takiego zetora w idealnym stanie powinno się żądać do 60tys, pewnie jakiś handlarz chce się obłowić

 

to kupowałeś już po wejściu Vat na maszyny? bo mój 7340 taniej wyszedł rok wcześniej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

jesteś pewien? kiedy wprowadzono Vat 22% na maszyny rolnicze? bo mi się zdaje że jednocześnie z wejściem do unii co za tym idzie cena musiała skoczyć do góry względem mojego (te 4 tys to jedynie kwestia negocjacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2392

Szczerze pisząc nie wiem czy był wtedy vat na maszyny bo ja jestem drugim właścicielem, jak go kupowałem z ciekawości zapytałem ile kosztował jak był nowy. Z ciągnikami jest już taka chora sytuacja, że niekiedy coś kosztuje więcej parę lat po wyjechaniu z fabryki. Mój tata kupował w 94 roku 5-letniego 3p za 85 milionów tak więc jak to porównywać np z dzisiejszymi pieniędzmi jakie płaci się za te ciągniki, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

z 3p wtedy była taka sytuacja że ceny szalały bardziej niż teraz, jednego roku był wart powiedzmy 80 mln a za parę miesięcy 120 mln- takie głupie czasy... mój 3p był kupowany nowy w 1990 r, sąsiad kupował w 1989 a cena ciągnika zmieniła się o 1/3 więc trochę przepłacili rodzice.

a wracając do tematu tych zetorów... vat wprowadzono w chwili wejścia do unii tj 2004 r w maju, mój był kupowany jakoś na początku roku, a za parę miesięcy jego wartość podskoczyła o podatek 22% plus standardowe podwyżki cen, dobrze już nie pamiętam ale po paru miesiącach był warty już delikatnie ponad 100 tys jak pytaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

jestem posiadaczem zetora 3320 z roku 2006,podobno ostatni jaki trafił nowy do Polski,tak przynajmniej twierdził kierowca ,który przywiózł go z Kalisza.Cena z faktury to 64 tys brutto,ciągnik ten był na zamówienie był bardzo bogato wyposażony np skrzynia biegów 20/4 z wzmacniaczem momentu obrotowego.,elektropnuematyczne sterowanie sprzęgłem WOM itd. Na tą chwile nie sprzedałbym go za 68 tys. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    512

Jestem pewien, cyba była jakaś promocja, znajomy wtedy kupował takiego a my mieliśmy kupować proximę 7441 to oferta była na 101k  ale rodzice się rozmyślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no to już jest parodia całkiem... te zetory serii 3320-7340 trzymają cenę dobrze ale nie do przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

za 7341 w 2004 r full opcja dałem 93tyś  szerokie kapcie przedni tuz, cbm rewers, :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1529    1

Oto parę absurdów :D :
http://olx.pl/oferta/zetor-3320-CID757-ID8e3If.html#570b8b5a1b

http://olx.pl/oferta/zetor-3320-jak-nowy-CID757-ID8bguP.html#570b8b5a1b
  zetor za 67 tys jest w miare ładny ale własciciel zetor za 75 tys powinien sie rozpędzić i walnąć głową o ściane
byłem obejrzec tego zetora http://olx.pl/oferta/zetor-3320-1500-mth-jak-nowy-CID757-ID6motW.html#570b8b5a1b , jest ładny ale na pewno nie ma 1500 mth, wg mnie min. to 3500 mth,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Ten ostatni może mieć 1,5 tyś. jak ma przednie opony oryginalne ja w swoim przód zmieniałem przy 2,5 tyś ,były całkiem łyse. Tak samo siedzenie powyżej 3 tyś zaczyna się drzeć na szwach i w ogóle już wygląda na przytarte a w tym jest eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1529    1

Opony z przodu są już drugie, tylne też sporo zdarte (tylne opony u zetora wytrzymują ok. 5 tys mth, w tym przypadku są juz mocno zużyte wiec ma ok 3 tys mtg), siedzenie rzeczywiście nie jest zle ale jesli traktor nie pracuje w turze to siedzenie i dźwignia skrzyni biegów nie zdzierają sie mocno, ponadto kolektor kwalfikuje  sie juz do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

No to ok.

Ceny tych zetorków to kosmiczne są, może poszukaj coś trochę starszego bo porównując z moim z 1997 r to po za maską to zmian raczej brak. Wspomaganie mam na hydrostacie. szybką skrzynię, hamulce tarczowe, pompa hydrauliki jeszcze tradycyjna (można wyłączyć) i aku mam tradycyjnie pod schodkami (to nie jest złe rozwiązanie).

Naprawdę nie wiem czy za tą maskę warto taką kasę wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



    • Przez Cezar81
      Witam Kolegów
      Chcę kupić nawigację  do prowadzenia ciągnika - sam wyświetlacz z anteną do samodzielnego korygowania toru jazdy ........co polecacie 
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez albertonolan2075
      Pasaporte garantizado las 24 horas, ciudadanía, tarjetas de identificación, licencia de conducir, diplomas, títulos, servicio de certificados disponible. Servicios de visa de turista y negocios disponibles para residentes de todos los estados, todas las nacionalidades en todo el mundo. Somos productores únicos de pasaportes auténticos de alta calidad, pasaportes reales genuinos registrados y no registrados en la base de datos y otros documentos de ciudadanía. Puedo garantizarle una nueva identidad a partir de un nuevo certificado de nacimiento genuino, tarjeta de identificación, licencia de conducir, pasaportes, tarjeta de seguro social con SSN, archivos de crédito y tarjetas de crédito, diplomas escolares, títulos escolares, todo en un nombre completamente nuevo emitido y registrado en el sistema de base de datos del gobierno.
      Póngase en contacto con nosotros directamente: Email-: ((albertonolan2075@gmail.com)/Whatsapp:+(237) 696638710))
      Somos capaces de producir los siguientes artículos;
      PASAPORTE BRITÁNICO REAL.
      PASAPORTE CANADIENSE REAL.
      PASAPORTE FRANCÉS REAL.
      PASAPORTE AMERICANO REAL.
      PASAPORTE RUSO REAL.
      PASAPORTE JAPONÉS REAL.
      PASAPORTE CHINO REAL.
      Y PASAPORTE REAL PARA LOS PAÍSES DE LA UNIÓN EUROPEA.
      LICENCIA DE CONDUCIR REAL, TARJETAS DE IDENTIFICACIÓN, NACIMIENTO
      CERTIFICADOS,DIPLOMÁTICOS,MARRIGE
      CERTIFICADOS Y VISADOS.
      PASAPORTE BRITÁNICO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE CANOSANO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE FRANCÉS REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE AMERICANO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE RUSO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE JAPONÉS REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE CHINO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE REGISTRADO Y NO REGISTRADOPASAPORTE PARA
      LOS PAÍSES DE LA
      UNIÓN EUROPEA.
      Compre pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos),
      Compre pasaportes australianos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes belgas registrados y no registrados,
      Compre pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes canadienses (Canadá) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes finlandeses (Finlandia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes franceses (Francia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes de Israel registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes registrados y no registrados del Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes españoles (España) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes mexicanos (México) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes sudafricanos registrados y no registrados.
      Compre licencias de conducir australianas registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir canadienses registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir francesas (Francia) registradas y no registradas,
      Comprar permisos de conducir holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir registrados y no registrados en el Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes diplomáticos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos),
      Compre pasaportes australianos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes belgas registrados y no registrados,
      Compre pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes canadienses (Canadá) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes finlandeses (Finlandia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes franceses (Francia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes de Israel registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes registrados y no registrados del Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes españoles (España) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes mexicanos (México) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes sudafricanos registrados y no registrados.
      Compre licencias de conducir australianas registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir canadienses registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir francesas (Francia) registradas y no registradas,
      Comprar permisos de conducir holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir registrados y no registrados en el Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes diplomáticos registrados y no registrados,
      Pasaportes de camuflaje registrados y no registrados,
      Duplicados de pasaportes registrados y no registrados,
      Pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos) para la venta,
      Pasaportes australianos registrados y no registrados para la venta,
      Pasaportes belgas registrados y no registrados para la venta,
      Pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados para la venta,
      (albertonolan2075@gmail.com)
      Whatsapp: +(237) 696638710
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj