Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opryskiwacz zaczepiany BIARDZKI 15m 1500l opinie

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adi118

Adi118

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 13:49

Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opryskiwacz zaczepiany BIARDZKI 15m 1500l opinie Dzisiaj, 21:32
  •  

#2 Share 20CBR12

20CBR12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 599 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 14:57

Opryskiwacz zaczepiany BIARDZKI 15m 1500l opinie sam noszę się od roku z chęcia zakupu takiej maszyny i jestem przekonany że jest to dobry wybór jeśli myśli się właśnie o takim budżecie, zasięgłem wielu opini u wielu użytkowników takowej maszyny i powiem ci że ogólnie nie spotkałem się z opinią żeby ktoś narzekał- choć trzeba pamiętać że nie jest to maszyna z najwyższej półki!....ja w ciągu najbliższych 40 dni będę taki zamawiał w standardowym wyposażeniu

#3 Share toorano

toorano

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 15:49

sąsiad ma taki, koła wysokie, a zaczep bardzo nisko ! kto to wymyślił !

do rzepaku to się nie nadaje, bo zaczepem całą ścieżkę połamiesz , nawet w zbożu na kłos ciężko jest

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 16:41

Witam od marca tego roku jestem bądź co bądź szczęśliwym posiadaczem takiego opryskiwacza daliśmy za niego 17000zł z zaworem stało ciśnieniowym włoskim .Jedyne czego żałuje to ze nie wziąłem hydraulicznego poziomowania belki ale tej zimy zrobię sam to poziomowanie za ta cenę maszyna godna polecenia tez najpierw jeździliśmy za używka ale same radła i starocie a nowe rodzimych producentów z tym samym wyposarzenie trzeba dać jeszcze raz tyle a jakość o wiele lepsza nie będzie wiec po co przepłacać myślę ze z 10 lat mi posłuży i będzie mię stać na cos lepszego typu hardi  lub berthoud 

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#5 Share Adi118

Adi118

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 17:09

Witam od marca tego roku jestem bądź co bądź szczęśliwym posiadaczem takiego opryskiwacza daliśmy za niego 17000zł z zaworem stało ciśnieniowym włoskim .Jedyne czego żałuje to ze nie wziąłem hydraulicznego poziomowania belki ale tej zimy zrobię sam to poziomowanie za ta cenę maszyna godna polecenia tez najpierw jeździliśmy za używka ale same radła i starocie a nowe rodzimych producentów z tym samym wyposarzenie trzeba dać jeszcze raz tyle a jakość o wiele lepsza nie będzie wiec po co przepłacać myślę ze z 10 lat mi posłuży i będzie mię stać na cos lepszego typu hardi  lub berthoud 

A jak się spisuje z pryskaniem rzepaku skoro zaczep jest nisko?? 

#6 Share ursonagriculture

ursonagriculture

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 19:46

Opryskiwacz zaczepiany BIARDZKI 15m 1500l opinie Mieszkam niedaleko tej firmy i powiem że każdy kto zmienia opryskiwacz to na zbuczyński i sobie chwali te sprzęty rama solidna beczka jest sztywna tylko rozdzielacz przewody i dysze są jak chińskie, ale za tą cenę to warto
Jeden ze wsi taki opryskiwacz kupił i przerobił ten zaczep tak jak w tych zagranicznych na podnośnik i łańcuchami powiesza i za c330 w ślad trafia

#7 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 20:27

A jak się spisuje z pryskaniem rzepaku skoro zaczep jest nisko?? 

Zaczep taki sam jak w każdym opryskiwaczu przyczepianym na ramiona jak miał by być wyżej musiał by być zaczepiany na górny zaczep a to nie ta półka opryskiwaczy

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Adi118

Adi118

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 31 grudzień 2014 - 08:43

Może ktoś jeszcze podpowie coś o żywotności rozdzielacza, pompy i innych podzespołów w tym opryskiwaczu?? 

#9 Share brandys

brandys

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 02 styczeń 2015 - 13:25

mam od biardzkiego 1500l 15m lance . mam go pierwszy sezon i narazie ok . zaczepiany jest na ramiona ciągnika a nie na zaczep polowy

#10 Share 20CBR12

20CBR12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 599 postów

Napisany 18 czerwiec 2015 - 17:25

zrobiłem swoim biardzkim około 120ha i muszę powiedzieć że  zdanie powoli  zmieniam o  tej marce na zdecydowany  plus, maszyna  spełnia swoje  zadanie po  mimo kilku usterek i wad ,zdążyła  mi  już  pęknąć  lanca -potrzebne  było spawanie i  malowanie ale  ogólnie  zaczynam  być  zadowolony  i  mogę powiedzieć  że  maszyna  raczej warta  swoich pieniędzy.

#11 Share Adi118

Adi118

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 czerwiec 2015 - 20:30

Ja już też kupiłem ten opryskiwacz. Mam pytanie do użytkowników czy u was też skala od ilości wody w beczce zawyża?? U mnie pokazuje za dużo o jakieś 200 lirów. Mam też problem z ustawieniem ciśnienia, niby zawsze mam na 2 bary a wychodzi różnie na polu czasem wypryskam więcej a czasem mniej 

#12 Share Marciness

Marciness

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 19 czerwiec 2015 - 12:37

A masz dobrze wypoziomowany opryskiwacz? bo nie może być całkiem opuszczony na podnośniku(wtedy będzie zawyżał).

#13 Share Adi118

Adi118

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 21 czerwiec 2015 - 20:18

A masz dobrze wypoziomowany opryskiwacz? bo nie może być całkiem opuszczony na podnośniku(wtedy będzie zawyżał).

No mam wypoziomowany przyczepiłem poziomicę do ramy 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share kleine100

kleine100

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 28 czerwiec 2015 - 19:03

Mam biardzkiego zawieszany 800l od 2 lat . Już mi pękła 1 membrana, wymieniłem też końcówki do rsm. Konstrukcja i lance jak na razie bez zarzutu.

Dodaj odpowiedź