Adi118

Opryskiwacz zaczepiany BIARDZKI 15m 1500l opinie

Polecane posty

Adi118    8

Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

sam noszę się od roku z chęcia zakupu takiej maszyny i jestem przekonany że jest to dobry wybór jeśli myśli się właśnie o takim budżecie, zasięgłem wielu opini u wielu użytkowników takowej maszyny i powiem ci że ogólnie nie spotkałem się z opinią żeby ktoś narzekał- choć trzeba pamiętać że nie jest to maszyna z najwyższej półki!....ja w ciągu najbliższych 40 dni będę taki zamawiał w standardowym wyposażeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    180

sąsiad ma taki, koła wysokie, a zaczep bardzo nisko ! kto to wymyślił !

do rzepaku to się nie nadaje, bo zaczepem całą ścieżkę połamiesz , nawet w zbożu na kłos ciężko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam od marca tego roku jestem bądź co bądź szczęśliwym posiadaczem takiego opryskiwacza daliśmy za niego 17000zł z zaworem stało ciśnieniowym włoskim .Jedyne czego żałuje to ze nie wziąłem hydraulicznego poziomowania belki ale tej zimy zrobię sam to poziomowanie za ta cenę maszyna godna polecenia tez najpierw jeździliśmy za używka ale same radła i starocie a nowe rodzimych producentów z tym samym wyposarzenie trzeba dać jeszcze raz tyle a jakość o wiele lepsza nie będzie wiec po co przepłacać myślę ze z 10 lat mi posłuży i będzie mię stać na cos lepszego typu hardi  lub berthoud 


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi118    8

Witam od marca tego roku jestem bądź co bądź szczęśliwym posiadaczem takiego opryskiwacza daliśmy za niego 17000zł z zaworem stało ciśnieniowym włoskim .Jedyne czego żałuje to ze nie wziąłem hydraulicznego poziomowania belki ale tej zimy zrobię sam to poziomowanie za ta cenę maszyna godna polecenia tez najpierw jeździliśmy za używka ale same radła i starocie a nowe rodzimych producentów z tym samym wyposarzenie trzeba dać jeszcze raz tyle a jakość o wiele lepsza nie będzie wiec po co przepłacać myślę ze z 10 lat mi posłuży i będzie mię stać na cos lepszego typu hardi  lub berthoud 

 

A jak się spisuje z pryskaniem rzepaku skoro zaczep jest nisko?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam niedaleko tej firmy i powiem że każdy kto zmienia opryskiwacz to na zbuczyński i sobie chwali te sprzęty rama solidna beczka jest sztywna tylko rozdzielacz przewody i dysze są jak chińskie, ale za tą cenę to warto

Jeden ze wsi taki opryskiwacz kupił i przerobił ten zaczep tak jak w tych zagranicznych na podnośnik i łańcuchami powiesza i za c330 w ślad trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

A jak się spisuje z pryskaniem rzepaku skoro zaczep jest nisko?? 

 

Zaczep taki sam jak w każdym opryskiwaczu przyczepianym na ramiona jak miał by być wyżej musiał by być zaczepiany na górny zaczep a to nie ta półka opryskiwaczy


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi118    8

Może ktoś jeszcze podpowie coś o żywotności rozdzielacza, pompy i innych podzespołów w tym opryskiwaczu?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

mam od biardzkiego 1500l 15m lance . mam go pierwszy sezon i narazie ok . zaczepiany jest na ramiona ciągnika a nie na zaczep polowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

zrobiłem swoim biardzkim około 120ha i muszę powiedzieć że  zdanie powoli  zmieniam o  tej marce na zdecydowany  plus, maszyna  spełnia swoje  zadanie po  mimo kilku usterek i wad ,zdążyła  mi  już  pęknąć  lanca -potrzebne  było spawanie i  malowanie ale  ogólnie  zaczynam  być  zadowolony  i  mogę powiedzieć  że  maszyna  raczej warta  swoich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi118    8

Ja już też kupiłem ten opryskiwacz. Mam pytanie do użytkowników czy u was też skala od ilości wody w beczce zawyża?? U mnie pokazuje za dużo o jakieś 200 lirów. Mam też problem z ustawieniem ciśnienia, niby zawsze mam na 2 bary a wychodzi różnie na polu czasem wypryskam więcej a czasem mniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciness    15

A masz dobrze wypoziomowany opryskiwacz? bo nie może być całkiem opuszczony na podnośniku(wtedy będzie zawyżał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi118    8

A masz dobrze wypoziomowany opryskiwacz? bo nie może być całkiem opuszczony na podnośniku(wtedy będzie zawyżał).

 

 

No mam wypoziomowany przyczepiłem poziomicę do ramy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleine100    9

Mam biardzkiego zawieszany 800l od 2 lat . Już mi pękła 1 membrana, wymieniłem też końcówki do rsm. Konstrukcja i lance jak na razie bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez 7534
      Witam, tak jak w temacie kupie zbiornik do opryskiwacza 400-600l
      Pozdrawiam
      Rafał
    • Przez zet9540
      Witam , w najbliższym czasie muszę się zdecydować na nowy opryskiwacz o pojemności od 2400 do 2700 , 21m lanca i komputer GPS. Proszę o propozycję
    • Przez MarcelJaros
      Witam 
      Wykonuje ktoś z Was zabiegi ochrony roslin c360 i opryskiwaczem biardzki 15m? Interesują mnie wydajnościi cieczy l/ha jakie Wam wychodzą w praktyce 
      Mam zamiar pryskać 250-300l/ha  . Bedę robił osobiście kalibracje ale chciałem wiedzieć dla porównania 
      Z góry dzięki
    • Przez TheBartek98
      Witam planuje zakup opryskiwacza Tolmet Klara 600litrów .Chciałabym się dowiedzieć o opinię użytkowników, jak oceniacie ten ocynk, jaka pompa według was jest dobra do tego opryskiwacza, jaki rodzielacz i jakie dysze ?? Czy też coś polecacie co warto zainwestować w ten opryskiwacz
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj