Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 6x30 usterki, problemy, uzytkowanie, tls

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4320 postów

Napisany 04 wrzesień 2015 - 06:39

to był bezpiecznik od pozycyjnych z jednej strony, mieliście kiedyś problemy z wtryskiem - jakby nie palił na jednym z cylindrów?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
John Deere 6810 Premium 4x4 wersja Niemiecka stan Perfekcyjny I właściciel

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki John Deere
  • 125000.00 PLN
  • 14 lis 2017
JOHN DEERE 5085M z ładowaczem czołowym! 2015 listopad! NOWY 5080, 5090

• 149500.00 PLN
  • 07 lis 2017
John Deere 6320 Premium (Max wysposażenie, POWER QUAD)

• 129000.00 PLN
  • 23 wrz 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 6x30 usterki, problemy, uzytkowanie, tls Dzisiaj, 14:35
  •  

#22 Share tombar123

tombar123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 06 grudzień 2016 - 13:15

Witam, 
mam problem z moim JD 6230 Premium. Otóż gdy temperatury spadną w okolice 0 stopni zaczynają się problemy z rozruchem. 
Przy pierwszej próbie rozruchu odpala "od strzała", popracuje dosłownie 2 sekundy i gaśnie. Później trzeba naprawdę długo kręcić, żeby odpalił, akumulator dostaje po tyłku nieźle. 
Co może być przyczyną? Paliwo się gdzieś cofa?? 

#23 Share mariusz6620

mariusz6620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 03 styczeń 2017 - 23:07

John Deere 6x30 usterki, problemy, uzytkowanie, tls Miałem tak w 6620 ale w niższych temperaturach. Są dwie opcje albo słabe paliwo albo pompka zasilająca przy rami która podaje paliwo że zbiornika

#24 Share quqasz

quqasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 03 styczeń 2017 - 23:27

John Deere 6x30 usterki, problemy, uzytkowanie, tls W moim jest problem z suwakiem sterowania wysokością ramion TUZ. Załapuje dopiero w połowie, a czasami wcale. Ramiona też się nie równo unoszą, jedno szybciej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share mario98

mario98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 20 luty 2017 - 16:02

John Deere 6x30 usterki, problemy, uzytkowanie, tls Mam problem z JD 6330 Classic. Od wczoraj jest sytuacja taka ze odpalam zimny silnik popracuje kilka minut na jalowych obrotach i w pewnym momencie zmienia dzwiek na chwile jakby dostal jakiegos obciazenia a w tym samym czasie zapala sie jednorazowo kontrolka od swiec zarowych i oczywiscie piszczy. Dodam ze uklad paliwowy jest do wymiany bo gdzies sie przypowietrza tak ze przed odpaleniem musze okolo minuty potrzymac na zaplonie i odpalam. Gdybym nie potrzymal na zaplonie i odpalil to za kilka sekund by zgasł. Boje sie ze moze być problem z wtryskami. Mial ktos podobne objawy?

#26 Share ArekDziedzic

ArekDziedzic

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 20 luty 2017 - 19:42

John Deere 6x30 usterki, problemy, uzytkowanie, tls Zmiana dzwieku obrotow silnika w john deere to norma... w premium jest to jeszcze mocniejsze xD ale co do reszty to nie wiem xD mam 3 ciagniki 1400 mtg 6000 mtg i 13000mtg wszystkie pala id strzala w zime

#27 Share marian892

marian892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 20 luty 2017 - 20:51

John Deere 6x30 usterki, problemy, uzytkowanie, tls Sprawdź pompkę zasilającą. Bo może nie podawać tyle paliwa co powinna.
Drugie to może w zbiorniku paliwa zapchany jest smok zasysajacy paliwo kolega miał podobny problem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share mario98

mario98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 20 luty 2017 - 21:49

John Deere 6x30 usterki, problemy, uzytkowanie, tls Zmiana dzwieku byla od zawsze ale to jest taki krotki dzwiek jakbym na chwile obciazyl silnik na niskich obrotach chociaz ciagnik po prostu stoi i nic nie robie. Problemem nie jest to ze musze wlaczac zaplon przed odpaleniem bo sie zapowietrza tylko boje sie ze problemem moze byc wlasnie te zapowietrzanie ktorego ponoc common rail nie lubi. Serwisant mi tlumaczyl ze jesli uklad paliwowy nie podaje paliwa tyle ile trzeba to moze sie to odbic negatywnie na wtryskach. To nie sa tanie rzeczy i zaczalem sie martwic. A tak poza tym to moj janek ma juz ponad 6 tys godzin ale fajnie by bylo gdyby taki traktor popracowal chociaz z 10 tys bez wiekszych awarii. Aa i jeszcze jedna sprawa. Jakies 3 lata temu silnik byl podkrecany na 122 KM. Moze to tez jest przyczyna krotszej zywotnosci. W kazdym razie to nie jest normalne co sie dzieje bo miga kontrolka od swiec zarowych.

Moje pytanie dotyczy tego czy komus kiedys siadl uklad wtryskowy przez wlasnie nie dostarczanie dostatecznej ilosci paliwa.

Edytowany przez mario98, 20 luty 2017 - 21:52.