Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasy zwijącące

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share janturski

janturski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 21:39

Prasy zwijącące

czy prasy wyposażone w aparat na siatkę to sa wszystkie elektoniczne czy też sa mechaniczne?

i jeszcze jedno : które z pras mających taki aparat mają najprostszy system obsługi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasy zwijącące Dzisiaj, 11:32
  •  

#2 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2438 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 27 grudzień 2014 - 22:12

Prasy zwijącące

Masz na myśli nowe czy używane? Jeśli chodzi o używki to znalazło by się kilka prostych wersji gdzie można zapadkę zwolnić linką i zacznie się owijanie, albo proste sterowanie z elektromagnesem czyli też nic skomplikowanego.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#3 Share janturski

janturski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 12:08

Prasy zwijącące

Chodzi mi o prasy uzywane . Jesli to nie byloby tajemnica to poprosze nr tel . do Ciebie na priv , zadzwonilbym i wytlumaczyl co i jak .

#4 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2438 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 28 grudzień 2014 - 12:31

Prasy zwijącące

Nie ma potrzeby telefony. Dogadamy się na forum bez problemu. Nie mam znowu, aż takiej wiedzy żeby wszystko objaśniać :) Może ktoś inny się znajdzie co więcej widział ode mnie.  mogę powiedzieć na przykładzie Welgera RP 12/12s i chyba też nowszych Rp 120. Jest tam po prostu linka przyczepiona do dźwigni i pociągnięta do kabiny. Jak masz belkę gotową to pociągasz i zaczyna się owijanie. Ewentualnie można sterownikiem gdzie jest zdaje się elektromagnes zamiast linki i z kabiny naciskniesz przycisk i się przestawi na owijanie.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share morfi81

morfi81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 12:51

Prasy zwijącące

@janturski jeżeli chcesz kupić prasę rolującą która ma mechaniczny i prosty aparat do owijania siatką to wydaje mi się że nie jest on najważniejszym elementem w całej konstrukcji prasy i przy zakupie używanej prasy mniej ważny.

#6 Share janturski

janturski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 15:48

Prasy zwijącące

chłopaki ja mam prasę callignanni 6600 agram. jest to super prasa pasowa ale jest ona na szczurek a chciałbym założyć mechanizm na siatkę gdyż układam słome w stóg i przegryzają mi go gryzonie i jest problem. myśle ze siatka byłaby rozwiązaniem.

a nie chciałbym zmieniac prasy bo wiem co mam i dlatego chciałbym założyc aparat na siatkę, ale najprostszy. z tego powowdu moje pytanie.

pytam o najprostszy aparat do siatki ponieważ jakbym nie kupił czy uważacie że jest możliwość dorobienia czegoś takiego?czy jest to bardzo skomplikowany przyrząd ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 02 styczeń 2015 - 19:28

Prasy zwijącące

skąd jesteś? jak mozesz prześlij kilka fotek z przodu do wnętrza komory oraz przód komory widok od wednątrz po otworzeniu klapy