firewall54

Modernizacja ciągnika- Zetor 5718

Polecane posty

firewall54    1

Witam, mam taki dylemat. Posiadam zetora 5718 i mam problem z mocą. Na 3 biegu mam za mało mocy i mi zdycha a na drugim natomiast mi się kopie i mam problem z wyjazdem w lesie. Czy da się zrobić żółwie tak jak w c385? bo potrzebuję szybszego przyłączenia biegu żeby nie stracić pędu. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można zrobić coś takiego, żeby nie kupować nowego ciągnika bo to nie mieści mi się w wydatkach

zapomniałem dodać że ma ok.53KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Według mnie niemożliwe jest zrobienie czegoś takiego ale może ktoś słyszał o czymś takim


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Wzmacniacz występuje w zetorach serii 52xx-77xx założyć powinno się dać  ale czy to jest warte chodzi o koszta i nie wiem czy to jest dostępne


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

witam niektóre zetory 6718 miały wzmacniacz momentu a skrzynie są te same co w zetorze 5711 jeśli kogoś to interesuje to posiadam katalog częsci mogę wstawić fotki katalogu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firewall54    1

chciałbym się jeszcze dopytać, ile to będzie mnie kosztować? z góry dziękuję i jeszcze raz przepraszam za głupoty mojego brata jakie nawypisywał. dziękuję i pozdrawiam. życzę udanego sylwestra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firewall54    1

powiem wam że jest spoko i życzę szczęśliwego Nowego Roku!
DJ gas majster

 

 

Ogarnij się trochę i przestań wypisywać bzdury.

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Łukasz_K
      Witam,
      montował ktoś tura Wol-Met 4.1 do 5340 w plastikowej masce?
      Miałbym kilka pytań.
    • Przez Myszek
      Witam serdecznie !
      Jestem tu nowy tak że nie krzyczcie jak coś źle napiszę.
       
      Sprawa ma się tak:
      Posiadam zetora 3011 w którym bardzo mocno wyje tylny most,co na dłuższą metę jest męczące.Powiedzcie mi proszę,czy do zetora 3011 da się założyć atak z kołem talerzowym o skośnych zębach?np.taki co zakładają do C360? .
      Pytałem się o to kilku różnych fachowców i zdania są mocno podzielone-jedni twierdzą że pasuje a inni że nie. .Jest tu ktoś,lub polecacie kogoś z okolic rybnika/wodzisławia/jastrzębia zdroju co by umiał to wymienić? .Wolał bym to dać komuś kumatemu co wie co robi.
       
       
    • Przez Marcin7745T
      cześć wszystkim na jesień planuje wymiane opon tylnych w zetorze teraz są 16.9r34 a mysle czy założyć 480/70r34 pytanie czy zwiekszy to obciążenie silnika ? nie mam podmokłych terenów nie zapada sie ale jestem z okolic Zakopanego więc górki są a na jesień czy wiosne niekiedy są problemy z jazdą po polu głównie po łąkach wiadomo mokro i ślisko z przodu mam 2 letnie 12.4-24 ale po zużyciu pójdą radialne i tak samo myślę o 360/70r24 dodam że ciągnik z turem i zdarzają sie wypady do lasu, przy szerszych trzeba zmieniać oryginalne felgi na szersze czy zostają i w ogóle dać szersze opony czy wstawić blokadę przedniego napędu no spin ?
    • Przez Mgorcz
      Witam, planuje założyć ładowacz czołowy do zetor 7340 turbo. Jaka firma będzie najlepsza spośród  WOLMET / METAL-TECHNIK / INTER-TECH / METAL FACH?  - Dlaczego akurat ta firma, jakie ma zalety i jakie są wady pozostałych? Moje gospodarstwo należy do średnio-małych więc nie będzie miał dużo roboty, tylko te podstawowe jak przywożenie kukurydzy, wywalanie obornika i wożenie bel na żniwa. Dziękuje z góry za odpowiedź,
      Pozdrawiam
    • Przez MIKOLAJ276
      Witam wszystkich.
      Postanowiłem założyć taki temat, gdyż każdy z nas ma pewne pomysły by ulepszyć nasze zetorki i poprawić komfort pracy
      Sam mam kilka pomysłów ale niewiem czy są one wykonalne, a jak sa wykonalne to jak je wykonać
      Myślał ktoś z was by zrobić dźwignię od zmiany biegów po prawej stronie ?? ktoś już miał taki pomysł ale niewiem czy to mu sie udało.
      Lub podnośnik by działał na potencjometr ?
      Mam nadzieje że mnie nie skrytykujecie za ten temat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj