MrSlomek

Jaki agregat uprawowy ?

Polecane posty

MrSlomek    6

Cześć! Chciałbym prosić was o opinie na temat tych agregatów co na zdjęciu. Chodzi mi o szerokość 2.70 m pod zetora 7211 . Ale nie wiem które z tych wałów są lepsze czy te na docisku czy te zwykłe ? Proszę o pomoc i ewentualnie o pomysł na jakis inny agregat pod zetora 7211 z góry dzięki

 

 

 AGREGAT%20UPRAWOWY%20LANCUSZKOWY%2001-5020070817165732ora1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomiii    15

witam dwa lata pracuje dziekanem 3m wał na docisku wahadło super robote robi polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

o jakim wahadle piszesz? Agregat jak to agregat wykonany średnio na jeża, wały ok ale te nowsze na wahaczu ( http://www.dziekan-maszynyrolnicze.pl/apollow.html ) jest lepszy. równiej dociska. Z wałem z przodu będzie lepszy do płytkiej uprawy wiosennej. Na pewno lepiej uprawia jak z małymi wałkami na łańcuszkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john77    8

Mialem taki tyle ze uni w lekkich ziemiach robote robi ale w ciezkich i jeszze jak sucho to juz nie bardzo umnie pekaly lapy, zamienilem na amazone wirnikowy 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrSlomek    6

akmaly : wszystko ok tylko jak ja chce 2.70 m agregat i z dwoma wałkami z tyłu na docisku to nie wiem czy zetorek da sobie jeszcze rade z tym wałem z przodu z tym agregatem co podlinkowałęś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

kiedys zetorkiem 7745 ciagalismy dzienana cos ok 2,80 przedni wal, sprezyny.oraz tylne walki i zetorek dawal rade ale przodzik trzeba bylo dociazyc wiec mysle ze 7211 to za ciezko by mial z tym agregatem ale te co na fotkach to mysle ze se poradzi pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOVU    1

do 912 2.8m lub 3.0 nic ponad to on chyba nie posiada przedniego napedu wiec nie ma co katowac ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

U mnie kiedyś Zetor 7211 śmigał z agregatem uprawowym 3.3m (bez przednich wałków), ziemie mozaikowate. Dawał sobie rade tylko lekko bujało na nierównościach :)


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Mam 5l Dziekana z dociskiem sprężynowym(fot.2)  jestem zadowolony i ladnie robi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj