Palmusny

Prawo Jazdy Kat "T" Olsztyn World

Polecane posty

Palmusny    76

Witam.

Wiem , że jest już nawet kilka tematów na temat prawa jazdy kat t ale w żadnym nie został poruszony world w olsztynie.

 

Moje pytanie jest następujące : 

Zdawał ktoś z was w tym worldzie ? 

Jacy są instruktorzy?

Na co szczególnie zwracać uwagę przy tego typu egzaminie?

Na co szczególnie zwrócić uwagę na trasie egzaminacyjnej Miasto/Plac?

czy zdawaliście na zetorze 3320 i tandemie tak jak teraz jest ?

 

 Z góry pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrozuu1999    0

Witam. Sorki ze nei pomogę ale zapytam bo jestem tu nowy i nie wiem  . Jak dodać pytanie na tym forum bo nie mam bladego pojęcia? mam wązne pytanie ale nei wiem jak zadać. Sorki za kłopot z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja zdawałem w Olsztynie, , ale Zetorem nie jechałem na miasto... instruktor zapytał się tylko nas czy mamy gospodarstwa i to mu wystraczyło... ;) oczywiscie plac i OC ciagnika musisz zaliczyc... ;)  co do instruktorów to zalezy na jakiego trafisz... ;) ja zdawałem kilka lat temu... więc mogło się coś pozmieniac...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

ja zdawałem w Olsztynie, , ale Zetorem nie jechałem na miasto... instruktor zapytał się tylko nas czy mamy gospodarstwa i to mu wystraczyło... ;) oczywiscie plac i OC ciagnika musisz zaliczyc... ;)  co do instruktorów to zalezy na jakiego trafisz... ;) ja zdawałem kilka lat temu... więc mogło się coś pozmieniac...

Właśnie o miasto mi chodzi po nowym rok odrazu zapisuję się na kurs i interesuje mnie egzamin praktyczny a z tego co się oriętuje to miasto jest teraz strasznie rozkopane....

O co cię pytał egzaminator i na co zwrócić uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

Kat t ponieważ w Wiosna/Lato/Jesień będę miał możliwość zarobkowania a nawet niewiadomo co nasi politycy jeszcze pozmieniają a pozwolenie na jadę pozadami wolnobieżnymi też się przyda ( Przejechać gdzieś kombajnem czy cos ) 

Edytowano przez Palmusny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1216    1217

Jutro mi minie 3 lata jak zdawałem na ciągnik, to podczepiłem przyczepe i zrobiłem łuk oraz podjazd i po egzaminie, teraz masz łatwiej bo masz na tandemie przyczepę, i sam ten zetor jest na orbitrolu, gdzie się paluszkiem kręciło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

jesli masz zamiar jeździć małymi ciągnikami z małym tonażem to T wystarczy...

ja planuje już na następną zimę robic c+e ;) 


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Na c+e za ciągnikiem możesz ciągnąć 1 przyczepe na T 2 przyczepy na kombajn wystarczy kat. B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

Jutro mi minie 3 lata jak zdawałem na ciągnik, to podczepiłem przyczepe i zrobiłem łuk oraz podjazd i po egzaminie, teraz masz łatwiej bo masz na tandemie przyczepę, i sam ten zetor jest na orbitrolu, gdzie się paluszkiem kręciło ;)

Nie myślałem że kiedyś pod moim postem napiszesz :) Masz świetne filmy zarazem inspirują mnie aby co nie co podziałać w rolnictwie :)

 

Nie wyjeżdżałeś w miasto ? Teraz olsztyn strasznie rozkopany to masakra ... 

 

Nie wiem czego się spodziewać co trzeba będzie pokazać itp Mozecie coś podpowiedzieć ???

CHłodnica Zbiornik płynu hamulcowego/spryskiwaczy i wskaźnik oleju pewnie jak w c-360 się znajduje to tam problemu nie ma a jak ze światłami ?

jesli masz zamiar jeździć małymi ciągnikami z małym tonażem to T wystarczy...

ja planuje już na następną zimę robic c+e ;)

Na T można ciągnik +2 przyczepy nie przekraczając zespołem 22 m tak a maksymalna ładowność jaka jest?

Co umożliwia C+E?

 

 

 

Edytowano przez Palmusny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Tak naprawdę c+e to nic nie umożliwia poza prowadzeniem ciężarówki z przyczepą(naczępą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1216    1217

Dzięki :D Na miasto nie wyjeżdżałem, podczepiliśmy przyczepę, było nas dwóch i  na łuk, łuk mi dobrze wyszedł, więc na podjazd podjazd to z 1 na wolnych obrotach, żaden problem i koniec :D Światła włączasz na tablicy rozdzielczej takim grubym włącznikiem przekręcasz, Resztę na necie poszukaj może coś będzie, bo już za bardzo nie pamiętam Olsztyn teraz rozkopany, więc egzaminator nie będzie chciał jechać za bardzo, jeżeli już to jakieś boczne trasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

To dobrze heh tylko pozytywnie teorie zdać mi pozostało po nowym roku idę się zapisać bo mając kat t może pozwolą mi powoli zacząć to moje Hobby;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Witam.

Wiem , że jest już nawet kilka tematów na temat prawa jazdy kat t ale w żadnym nie został poruszony world w olsztynie.

 

Moje pytanie jest następujące : 

Zdawał ktoś z was w tym worldzie ? 

Jacy są instruktorzy?

Na co szczególnie zwracać uwagę przy tego typu egzaminie?

Na co szczególnie zwrócić uwagę na trasie egzaminacyjnej Miasto/Plac?

czy zdawaliście na zetorze 3320 i tandemie tak jak teraz jest ?

 

 Z góry pozdrawiam 

 

Jaki WORLD?

Pytasz chyba o WORD?

http://word.olsztyn.pl

 

Ja zdawałem na C330+dwuosiówka typu D46 czy coś takiego i zero problemów.

Tamtych egzaminatorów to już chyba nie ma.

Zwracać uwagę na przepisy ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

To Ty chodzisz na kurs czy nie? Na szkoleniu wszystko będziesz miał. I wykłady i odpowiednie materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

Ale chcę jeszcze jakieś testy w domu rozwiązywać ..... Jak możecie to jakąś stronę/wydawnictwo z testami polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

Ludzie Help Bylem przed badaniami w szkole nauki jazdy i spotkałem 2 chłopaków którzy mi powiedzieli że nie opłaca się robić T tylko B i kurs doszkalający E i daje takie same uprawnienia 

 

Czy To prawda ??

Jaki jest koszt :

B

i kursu doszkalającego E\

 

Skutek był taki że nic nie załatwiłem tylko przyszedłem się was poradzić ... 

W sumie to jak do tej pory bez prawka sb radziłem to i do (18??) zdania kategorii B sobię poradze

Kombajn po Przeczytaniu "ton internetu" zamiast zakupu wolę wynająć i to nowego - Lepiej /szybciej więc te pojazdy wolnobieżne to tak za bardzo nie potrzebne bo nawet bez tego coś wykombinuje ...

 

Proszę was o pomoc 

Edytowano przez Palmusny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj