dawidursus323

Kupię sita (różne 3,4,5mm) do śrutownika h-157.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dil3    8

Robią na zamówienie. Sam zamawiałem w grudniu

http://www.sitono.pl/sita-do-srutownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez staszek94
      Witam poszukuję namiarów na kogoś kto ma NH 1540 do rozbiórki, potrzebuję sit, a z tego co przepatrzyłem na aukcjach wszystko posprzedawane albo kiepski stan techniczy.
    • Przez Pawel1801
      Witam poszukuję kogoś  kto użytkuje śrutownik tarczowy skiold i może mi powiedzieć jak wygląda zmielony jęczmień  na nim przy żywieniu prosiąt. Interesuje mnie czy nie zostaje łuska z jęczmienia i czy nie jest to problemem w prestarterach? 
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
    • Przez przemuch88
      Planuje zakup śrutownika większej mocy czy pracuje ktoś na takim sprzęcie godnym polecenia??
       
    • Przez larysto
      Witam. 
      Co może być przyczyną że dno śrutownika (gdzie znajduje się ośka wraz z łożyskami) oraz szajba od pasków klinowych po kilku minutach pracy nagrzewają się ? Dodam że w przeciągu półtora roku wymieniłem już dwa razy ośkę wraz z łożyskami  i widzę że dalej się grzeje. Czyżby przyzczyną mogło być wadliwie wytoczone dno w które wkłada się ośkę wraz z łożyskami ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj