Skocz do zawartości

Zdjęcie

international 956 ile oleju do skrzyni itp

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share traktorpolo

traktorpolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 26 grudzień 2014 - 10:30

witam koledzy mam mały problem  gdzie sprawdza się stan oleju w skrzyni w starym ih 956   gdzie jest korek wlewu oleju do skrzyni i ile się go wlewa       drugie pytania  czy ktoś rozpołowił na pół żeby wymienić uszczelniacze przy skrzyni  bo mi się olej leje i w krutce będę musial nad tym pomyslec  dzięki za odpowiedzi

jeszcze jedno jaki olej   hipol może być czy agrol utto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
international 956 ile oleju do skrzyni itp Dzisiaj, 05:11
  •  

#2 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 grudzień 2014 - 12:10

po oglądaj z kazej strony skrzynie i tylny most , a napewno znajdziesz jakiś korek wlewu i miarke , podejrzewam ,że gdzieś przy tylnym moście może będzie wlew. ale zamiast zakładac temat to mugłbyś napisać do właścicela takeigo lub podobnego ciągnika , który wrzucił zdjęcia do galerii...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#3 Share turion23

turion23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 26 grudzień 2014 - 16:21

international 956 ile oleju do skrzyni itp FINN jak nie widziałeś tego ciągnika to nie pisz głupot bo kolega nigdy wlewu nie znajdzie.wlew znajduje sie z góry obudowy, ja wycinałem w kabinie kawałek blachy aby wlać olej a co do oleju to ja agrola zalewałem,co do sprawdzania to słyszałem że po prawej stronie jest korek kontrolny ale aby go odkręcić to trzeba zbiornik paliwa odkręcic a do skrzyni wchodzi 34 litry więc ja spuściłem cały olej ze skrzyni i wlałem taka ilość i jest okey,co do rozkręcania nie pomogę bo jeszcze nie robiłem tego.korek spustowy oleju znajduje się po lewej stronie przy tyle na samym dole i tam odrazu jest filtr więc jak spuścisz olej to koniecznie go przepłucz bo pewnie sporo tam brudu będzie

tutaj podaje link o skrzyni w case international http://www.agrofoto....national-956xl/ poczytaj sobie a może coś pomoże

#4 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3475 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 26 grudzień 2014 - 17:07

po oglądaj z kazej strony skrzynie i tylny most , a napewno znajdziesz jakiś korek wlewu i miarke , podejrzewam ,że gdzieś przy tylnym moście może będzie wlew. ale zamiast zakładac temat to mugłbyś napisać do właścicela takeigo lub podobnego ciągnika , który wrzucił zdjęcia do galerii...

A  jak już  piszesz  głupoty [ zgrywając  przy  tym  cwaniaka]  - to przynajmniej nie  rób tylu błędów  :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share traktorpolo

traktorpolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 26 grudzień 2014 - 20:38

a czy jak wleje 5 l agrolu jako dolewke  to coś mogę zaszkodzić..... chyba nie    tak mysle   bo  trochę chyba mało i kontrolka jak się jedzie pod gore to swieci a jak jest na rownym to gasznie   to chyba mało oleju w skrzyni   doleje 5 i zobaczę

#6 Share CZAREKDRD

CZAREKDRD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 02 styczeń 2015 - 16:20

international 956 ile oleju do skrzyni itp Ja w 1055 mam po lewej stronie za drabinka korkontrolny(to ten sam co wlewu) i kontrolny lejesz tyle zeby sie pokazalo w korku. Mysle ze mozesz dolac agrolu bo tam raczej nie ma cisnienia wiec nic sie nie spieni.

#7 Share turion23

turion23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 04 styczeń 2015 - 15:31

w case 1055 a 1056(956) inaczej są rozmieszczone korki wlewu oleju.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share traktorpolo

traktorpolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 13 luty 2015 - 21:25