Skocz do zawartości

Zdjęcie

valmet 6600

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andrz17xd

andrz17xd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 21:48

valmet 6600

Witam. Kupiłem właśnie dzisiaj valmeta (valtra) 6600 i troszkę chciałbym się dowiedzieć co o nim myślicie? wszystkie odpowiedzi od was mnie interesują. Oprócz tego jakim olejem preferujecie zalać silnik oraz skrzynię biegów?  :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
valmet 6600 Dzisiaj, 00:01
  •  

#2 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 24 grudzień 2014 - 22:47

valmet 6600

:lol: Ha ha kupił i pyta się o opinie ciągnika :blink: To są maszyny bardzo twarde świetne do lasu i trudny teren. Co do oleju to nie wiem ale na pewno z 1000 zl chyba na olej się nie zmieścisz :wacko:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share adrian3005

adrian3005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 25 grudzień 2014 - 09:18

valmet 6600

Olej wlej oryginalny valtry do skrzyni, nie lej żadnych zamienników bo będziesz potem miał problem z tarczkami ... a to już jest kiepsko więc lepiej raz zapłacić więcej niż potem skrzynię wyciągać parę razy w roku ... chociaż kumpel już ma opanowane wyciąganie skrzyni i w 3h skrzynia jest odjechana

a do silnika to możesz wlać co chcesz :P aby był to olej do diesla i do obciążonych silników dedykowany

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share andrz17xd

andrz17xd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 25 grudzień 2014 - 11:51

valmet 6600

:lol: Ha ha kupił i pyta się o opinie ciągnika :blink: To są maszyny bardzo twarde świetne do lasu i trudny teren. Co do oleju to nie wiem ale na pewno z 1000 zl chyba na olej się nie zmieścisz :wacko:

Kupiłem bo wiedziałem, że jest to solidny i mocny ciągnik który będzie pracował w lesie. Myślałem,że czegoś więcej się dowiem na temat jego użytkowania itp. Co do oleju to będę się musiał troszkę wykosztować z tego co mówisz. :)

Olej wlej oryginalny valtry do skrzyni, nie lej żadnych zamienników bo będziesz potem miał problem z tarczkami ... a to już jest kiepsko więc lepiej raz zapłacić więcej niż potem skrzynię wyciągać parę razy w roku ... chociaż kumpel już ma opanowane wyciąganie skrzyni i w 3h skrzynia jest odjechana

a do silnika to możesz wlać co chcesz :P aby był to olej do diesla i do obciążonych silników dedykowany

Dzięki za podpowiedź. Wiesz może gdzie dostane te oleje w rozsądnej cenie? :)