Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gwarancja co obejmuje

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Poznaniak

Poznaniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 13:04

Gwarancja co obejmuje

Forterra z gwarancja 3,5 roku , ma 3 lata i 1000mth stoi na serwisie teraz bo od dłuższego czasu kapie na łączeniu skrzyni i silnika przy okazji rozpołowienia kazałem sprawdzić sprzęgło, wiem ze uznali ze wymienią je całe na nowe.

Jakie koszty dodatkowe ponosze - tarcze jako elementy scieralne chyba nie obejmuje gwarancja i tym pewnie mnie obciaza ale reszte elementów + robota to działka serwisu?

Zwróciłem im uwagę na podnośnik który działa bez zarzutu póki się mocno nie rozgrzeje, obawiam się ze gdy go tylko trochę rozgrzeją w serwisie i ewentualnie sprawdza przy maszynie to wszystko będzie im smigac i powiedzą ze nie ma usterki.

A gdy ja podłacze mu ciezki zestaw uprawowo-siewny to po 2 godzinach pracy w polu to muszę mu już na koncach pola przygazowac  - aby mi go podniósł.

Edytowany przez Poznaniak, 24 grudzień 2014 - 15:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gwarancja co obejmuje Dzisiaj, 17:01
  •  

#2 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 25 grudzień 2014 - 15:10

Gwarancja co obejmuje

Na pewno zapłacisz za wszystko poza tym uszkodzonym  uszczelniaczem. Nigdy nie zlecamy czegoś że przy okazji awarii zrobią coś jeszcze po prostu wyręczyłeś serwis w ponoszeniu kosztów.

#3 Share Poznaniak

Poznaniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 25 grudzień 2014 - 18:57

Gwarancja co obejmuje

Dlaczego miałbym zapłacić za elementy które obejmuje gwarancja ? Podejrzewam ze w różnych serwisach róznie to bywa stąd chciałbym poznać opinie, mój zwyciężył w konkursie "serwis na medal" mam nadzieje ze kryterium był profesjonalizm. Nie miałem okazji dotąd się o tym przekonać no może raz mnie po 2 latach zaskoczyli gdy zwrócili mi traktor z nowym akumulatorem stwierdzili ze na badaniu stary za niskie napiecie pokazywał- nie musieli tego robic bo zadnych usterek nie zgłaszałem.

#4 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 25 grudzień 2014 - 20:44

Gwarancja co obejmuje

Moje kontakty z serwisem - płacisz nawet za bańki których przywożą olej na wymianę. Narobiło się samozwańczych dilerów i próbują się dorobić na rolnikach.  Poziom wiedzy serwisantów na poziomie a może podmienimy zobaczymy co się stanie, a może rozwiercimy dławik - weź pan rozwierć se sam może będzie dobrze.

Tylko pozazdrościć że ci aku wymienili :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Poznaniak

Poznaniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 30 grudzień 2014 - 10:42

Gwarancja co obejmuje

Odebrałem z serwisu, zdecydowali załozyc sprzęgło kompletne nowe z dociskiem nowego typu jaki teraz zetor montuje na łapki, pozytywnie mnie zaskoczyli bo  całość w tym tarcz poszła na gwarancje, zapłaciłem standardowo za sam przeglad 1030zł olej silnik+ przedni most i filtry w tym koszt obsługi 360zł. Podnośnik jeśli będzie stwarzał problemy w polu  to mam się wtedy kontaktować bo u nich wszystko gra

#6 Share Piotr6991z

Piotr6991z

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 30 grudzień 2014 - 16:47

Gwarancja co obejmuje

@Poznaniak skąd jesteś i w jakim serwisie to miałeś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Poznaniak

Poznaniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 02 styczeń 2015 - 19:37