Skocz do zawartości

Zdjęcie

FHU Jarosław Adamczak-Jarząb z Więcborka

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 25 styczeń 2015 - 22:28

prosta kobieto w cytowanym przez ciebie poście nie ma żadnego oskarżenia...

tak jak pisałem wczesniej - miejmy nadzieję że prawdę ustali sąd i przykładnie ukarze wszystkich winnych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FHU Jarosław Adamczak-Jarząb z Więcborka Dzisiaj, 11:15
  •  

#22 Share pszennoburaczany

pszennoburaczany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 25 styczeń 2015 - 23:51

"bezczelny człowieku" ? trzeba tak było do Jarząba powiedzieć a nie do mnie uczciwego i proszę nie straszyć paragrafami

nikogo nie oskarżam oprócz JJ, postawiłem tylko kilka nie koniecznie wygodnych pytań, a że Pani poczuła się adresatką to nie moja wina. Myślę tylko że do oszustwa w lipcu 2014 nie powinno dojść z udziałem waszego samochodu, wiedzieliście że on od kilku już lat ludzi oszukuje to po co jeszcze mu pożyczaliście??

uprzedzam że to forum jest obserwowane przez organy ścigania, sam poleciłem tę  stronę policji, gdzie na pierwszym wpisie widać że JJ próbował kogoś oszukać jeszcze w grudniu, tamten rolnik dał mi numer tel. do JJ, udało mi się do niego dodzwonić (13.01  JJ twierdził że jest za granicą), a gdy byłem pewien że to jego numer to przekazałem go policji w Sępólnie i w Kościanie (podając swoje imię i nazwisko), było to tydzień przed zatrzymaniem, na podstawie logowania telefonu został namierzony i zatrzymany, brawa dla Policji !!!

myślę że więcej nie mamy o czym pisać, szkoda czasu i nerwów,  może porozmawiamy kiedyś na korytarzu sądowym, termin rozprawy na pewno ukaże się w Gazecie Pomorskiej, tu też postaram się napisać gdy będę coś wiedział, teraz czas na działanie prokuratur i sądów

zachęcam innych oszukanych do podzielenia się swoimi doświadczeniami z tym osobnikiem 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share pbs

pbs

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 styczeń 2015 - 12:06

Witam!!! Ten Pan to typowy oszust oszukał mnie i nie tylko mnie z tego co wiem na 35,000tys zł, ofiar tego pana jest dużo więcej. Sprawa jest w sądzie i ciągnie się już 2 lata. Nie dostałem ani złotówki, a kredyty trzeba spłacać... Zdecydowanie nie polecam!!!!