Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyzbrojenie do kukurydzy john deere seria 20

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mario504

mario504

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 16 grudzień 2014 - 17:56

witam  pytam posiadaczy kombajnów john deere  jak przyzbrajacie swoje kombajny do koszenia kukurydzy i rzepaku  proszę o opis czynności

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyzbrojenie do kukurydzy john deere seria 20 Dzisiaj, 21:46
  •  

#2 Share Rafik

Rafik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 16 grudzień 2014 - 21:04

Witam

Ja w tym roku przystosowałem naszego MF32 do qq. Mozół był z tym bo przystawkę mieliśmy od claasa typ Multimaster 6 rzędów składana. Sporo przeróbek zrobiliśmy żeby wszystko chodziło bez problemu. Twój kombajn jest inny od MF-a ale mogę powiedzieć tyle, że klepisko i osłony bębna zamawiałem w Agro-Bis (solidne), górne sito zostawiłem to co było, dolne całkiem wyjąłem i zaślepiłem wlot do podajnika kłosowego i oczywiście zdjąłem mu napęd co by na darmo nie klamotał :). Obroty bębna na min. czyli niecałe 600. (45 cm średnicy). Ze względu na moc ok.170 koników koszenie nie szło super szybko, ale jakość i czystość ziarna super. Niedaleko mnie koleś ma JD 2064 (chyba) i kosi qq, jak chcesz to dam Ci namiary.

Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share stanrol

stanrol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 18:25

przyzbrojenie do kukurydzy john deere seria 20 Ja Mam 1550 cws i też pierwszy raz w tym roku przezbrajalem. Musisz kupić klepisko, które jest wzmocnione, osłony na bęben i zaslepke odkamieniacza. Sita klosowe zostawiasz natomiast ziarnowe wyjmujesz.

Dodaj odpowiedź