Karti89

Pług Massey Ferguson 715

Polecane posty

Karti89    1

Witam. Mam pytanie czy ktoś, kiedyś miał do czynienia z pługiem Massey Ferguson 715? Bo mam okazje taki, kupić, za dobre pieniądze, ale niestety nie wiem nic na jego temat. Jest to 5 skibowy pług obrotowy, zabezpieczenia non stop hydrauliczne. Nie ma on przedpłużek ani ścinaczy więc musiałbym jedno albo drugie dokupić. Wydaje mi się że jest on na podzespołach Overuma. Mógłby mi ktoś pomóc???  Z góry dziękuje.

post-69769-0-55996100-1418577769_thumb.jpg

post-69769-0-66839200-1418577791_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

jak tani to mozesz brac wyglada podobnie do overuma z czesciami to niema problemu bo dorabiaja teraz wszystko i za normalna cene a ile ten plug ma kosztowac?pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karti89    1

Pług by kosztował około 9500 zł plus transport. Wydaje mi się że dobra cena. Ścinacz na jedną skibę wyszedłby około 200 zł więc razem 2000 zł. Myślisz ze będzie ładnie krył?? a i jeszcze jedno pytanie John Deere 6830 145 KM poradzi sobie z nim?? ziemie mam dość lekkie.

Edytowano przez Karti89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

kilka tych plugow widzialem w angli ale 9500zl+2000 +transport cena pewnie zalezy z kad jest ten plug john napewno da rade tylko czy jest sens to kupywac myslalem ze to bedzie troche taniej a jeszcze sie przypaczylem to te odkladnie cos male jak wszystko policzysz razem to ja bym kupil kvernelanda na odkladniach nr8 i mam pewnosc ze sciernie ladnie przykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj