Gość

Wifi

Polecane posty

Gość   
Gość

Mam problem z wifi mianowicie mam komputer stacjonarny,który jest podłączony do routera z kolei ten jest podłączony do sieci głównej (internet radiowy).Czemu po wyłączeniu komputera nie mam WIFI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Ale dział informatyczny wiec może ktoś z odpowiednią wiedzą się znajdzie... Czyli przy włączonym komputerze wifi z routera dziala? Najlepiej podaj dokładniej jak masz połączoną sieć i model routera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Model routera to TP LINK WR841N.Tak kolego przy włączonym komputerze wifi działa.Według mnie komputer nic do routera nie ma,poniewaz do routera jest podpięty główny kabel sieciowy i on przekierowywuje siec na kopmuter i wifi.także głównie na tym polega mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzebek    1

No to masz duży problem.

Są 4 możliwości:

1. razem z komputerem wyłączasz router lub odłączsz główną sieć, czyli brak zasilania routera? (troretycznie możliwe)

2. pogrzebałeś w ustawieniach routera, zrób wszystko na domyślne i sprawdź

3. masz uszkodzony router

4. twój komputer ma wmontowane wi-fi i to on nadaje, kiedy pracuje. Jak go wyłączysz to przestaje nadawać!

 

  cześć!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

danielhaker bezpośrednio do pradu

Kolego Grzebek dopiero go zakupiłem. Mój komp to Dell OptiPlex 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj