stek98

bębmy hamulcowe w rozrzutniku

Polecane posty

damianXXL    49

A po co Ci hamulce do tego? Chyba ze mieszkasz w górach a bebny dopasówuj z przyczep na balonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stek98    71

Sprawdzałem bęben od d47 i na piaste pasuje elegancko jednak ta blacha osłaniająca troche ma większa średnice i nie wchodzi (w d47 jest tak ze nachodzi ona na bęben a w moim przypadku powinna wchodzić do bębna.)

 

A co do pytania po co hamulce. Otóż ja nigdy nić nie robie na odpierdziel. W dodatku przyczepa nie jest skończona. Będe zakładał jeszcze raz takie nadstawki. A powrót z mojego pola jest to zjazd z dużej góry, w dodatku droga jest bardzo wąska, więc nieraz bywało ciezko wychamowaćsamym ciągnikiem bo masa załadowanej przyczepy nieźle pchała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Dobieraj z niskich przyczep na balonach, a z D45? 

U mnie też jest stromy zjazd i jeżdże po nim z 5t zboża bez hamulcow  w przyczepie bo w moim ciągniku nie ma pneumatyki tylko hydraulika a nie mam narazie jak przerobić na hydraulike w przyczepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stek98    71

Może z d45, ale nie mam jak tego sprawdzić a kupywanie bębnów które nie będą odpowiednie nie będzie miało sensu. W dodatku nie za bardzo stoje przy kasie. Chodzi mi o 100% pewność ze od danego modelu będą pasowały. Dobiero wtedy kupie.

Szukałem również katalogu części rozrzutnika jednoosiowego polskiego i żadnego nie znalazłem, a miałem nadzieje że po nr katalogowym bym dopasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Musiałbys pomierzyć w rozrzutniku i wtedy szukać odpowiednich z przyczep.


A moze z rozrzutnika da sie dopasować bębny, wiekszość ma hamulce w standardzie. Szukaj takiego na częsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stek98    71

Tylko najprawdopodobniej są tam bębny razem z piastą połączone. bynajmniej tylko takie znalazłem do rozrzutnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Nie mozliwe zeby były połaczone. A łożysko jak wymienisz z całym bebnem? Zajrzyj na google bo widziałem cześci do rozrzutników włącznie z bebnami....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Tylko najprawdopodobniej są tam bębny razem z piastą połączone. bynajmniej tylko takie znalazłem do rozrzutnika

Może tak byc jak piszesz. Też niedawno zrobiłem przyczepkę wywrotke z rozrzutnika (zdj w galerii) i robiłem hamulce to piasty są razem z bębnami. Nie musisz ich dopasowywac z innych maszyn bo można je normalnie kupic w dobrym sklepie bądź hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maikerus
      Dzień dobry. Muszę wymienić felgę w wywrotce Megidia. Nigdzie, ani w sklepach ani na rynku wtórnym nie idzie jej dostać. Czy istnieje jakiś zamiennik który pasowałby po mniejszych lub większych przeróbkach? Czy ktoś z Was mierzył się ostatnio z takim problemem i jak sobie poradziliście? Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą pomoc.
    • Przez Mateo7171
      Witam. problem ze zgrabiarka dwukaruzelową Kuhn GA 7302. Przy włączeniu wałka słychać około trzy stukniecia w jednej karuzeli. Dzisiaj zablokowałem ramiona na siłę przekręciłem wałkiem to było czuć jak przepuszcza w środku. Szukam jakieś pomocy co to może być


    • Przez lutek0666
      Witam mam pytanie czy ktoś ma jeszcze jakieś części do siewnika rosyjskiego talerzowego, głównie chodzi mi o tryb napędzający znajdujący się przy sprzęgle.
    • Przez MariuszMF2645
      Witam Poszukuje kubełków/Wkładek do Sadzarki Cramer DSD-2000


    • Przez Marcin9908
      Witam serdecznie, czy ktoś ma może do sprzedania noż do wycinaka Schrijver; wycinak starszej serii. Nowych niestety już brak w sprzedaży, a i nawet o używkę okazuje się że problem, a jeśli coś było to i tak w fatalnym stanie. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc w tym temacie to proszę na priv, z góry dziękuje.
      Długość (mm) 1730 Szerokość (mm) 110 Grubość (mm) 3
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj