Lukas2909

Zawór Nagrzewnicy Ceres

Polecane posty

Lukas2909    4

Witam, niestety ostatnio w moim ciągniku Renault Ceres 85 (JD), z zaworu nagrzewnicy zaczął kapać płyn, cena nowego 580 netto O_O, próbowałem dopasować od jakiejś osobówki, najbardziej zbliżony jest od audi 80 ma  średnice przyłącza 17 mm i te dwa milimetry w stosunku do oryginalnego 19 mm okazało się za dużo, może komuś z forum udało się na coś wpaść, będę wdzięczny za każdą podpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIZULEK    8

Spróbowałbym nakleić pasek z dętki rowerowej ściśle na silikon ,  następnie nasunąć węża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adameo    1

a jakiś zwykłu zawór kulowy coś takiego http://www.ferro.pl/produkt-zawor-kulowy-wodny-standard-z-raczka-z-dlawikiem-nakretnonakretny-2181-KPS.html dorobic rączke sterującą i  króćce i powinnien byc. Znajomy ma renówke na częsci to zobacze czy ma nagrzewnice miał tylko że dziurawą Wiesz może gdzie mozna kupić nagrzewnice do takiej renówki w rosądnych pieniadzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrswider
      Witam,czy ktoś mi powie ile jest przekaznikow od świateł ,czy wszystkie znajdują się pod deską rozdzielczą,jakie zamieniki najlepiej zastosować ?
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Byłem dzisiaj na przeglądzie no i tam pan pytał mnie ile on km( Renault). No i ja odpowiadam 65. Gościu mi mówi że 65 ale kW. Patrząc po danych technicznych wskazuje że ma 65km. Kto wie niech mi powie bo mam mętlik w głowie. Pozdrawiam
    • Przez dzikitadzik94
      Witam  
      Otóż mam taki problem, robiłem kapitalny remont silnika Perkins 3P. Wał do szlifu, nowe tuleje tłoki, pompa olejowa, planowanie bloku, regeneracja i planowanie głowicy itp. Rozrząd ustawiony na znaki, odpala na dotyk. Lecz po 40 motogodzina pękła mi dźwigienka zaworowa która była stara niewymieniana. Było ciśnienie wydychało mi uszczelkę pod głowicą. Ściągam głowice, moim oczom ukazały się obite zwory wydechowe na tłokach  . Nie wiem za bardzo co może dolegać, rozrząd dobrze ustawiony, blok splanowany razem z tłokami że nie wystają ponad tylko są na równo z płaszczyzną bloku. Ma ktoś jakieś sugestie ?
    • Przez bercik1995
      Witam mam problem z womem w renault ceres 85 problem polega na tym ze włączylem walek na obroty 540 eco ta dzwignia kolo siedzenia i teraz nie moge zmienic obrotow na 540 dzwignia wydaje sie jakby byla zablokowana prosze o pomoc uzytkowników co moze byc przyczyna 
    • Przez Dawid1156
      Witam, mam pewien problem z Claas axion 810 z 2010r, podczas orki wyskakuje błąd 7738- zbyt wysoka temperatura na wylocie zaworu EGR oraz 7777- zmniejszenie obciązenia w celu zabezpieczenia silnika. Błędy migaja około 5 sekund po czym znikają, podczas wystąpienia błędu ciągnik puszcza czarny dym. Błędy pojawiają sie w pracy na obrotach niższych niz 1800, powyżej nie zdażyło sie żeby błąd wyskoczył. Proszę o jakaś pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj