dwaa91

Czy ktoś pomoże w wymianie pompy LTZ 55a

Polecane posty

dwaa91    0

Witam. mam prolem z wymianą pompy w ltz 55a. Czy trzeba ustawiać rozrząd po wymianie? Da się tego uniknąć? i jak ją w ogóle wyjąć? wystarczt rozkręcić wszystkie widoczne śruby czy trzeba rozkręcać to koło ze ślimakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

wystarczy odkręcić te 4 śruby co łączą pompę ze sprężarką i wyjąć pompę wtryskową. Nie bój się nie da się jej potem źle założyć bo poma ma  wypusty z których jeden jest inny od pozostałych i wystarczy tylko trafić tym  wpustem do odpowiedniego otworu w wale sprężarki od powietrza.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Odreciłeś na pewno sruby jak tak to weź delkiatny młoteczek i sruborkęt płaski i bij bardzo delkiatnie (ALE DELIKUTAŚNIE)tam gdzie powinna pompa rozłaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwaa91    0

problem rozwiązany. pompa miała inny montaż. Trzeba było odkręcić wieloklina a od starej odkręcić koło zębate i dopiero wtedy ją wyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtas974
      Witam, wymieniałem ostatnio pompę wtryskowa.. założyłem po regeneracji i mam dziwne wrażenie że traktor nie osiąga pełnych obrotów. Strasznie wolno wchodzi na wyższe obroty. Jaka może być przyczyną? może to być to że pompa musisz się dopasować i rozchulac sama?
    • Przez Kuba92CASE
      Witam,
      szukam informacji  lub wskazówek na temat wymiany oleju w skrzyni biegów. Jak w teamcie wymiana oleju tyczy się Case Farmall U 115 z 2015 roku.
      Głównie szukam informacjii typu :
      1. Jakich błędów unikac aby skrzynia i rewers działy bez problemów
      2. Czy można manulalnie zerować licznik?
      Jeśli ktoś jest w posiadaniu ciągnika z tej serii i chciałby podzielić sie doświadczeniam, to z góry dziękuje za wszelką pomoc.
      Pozdrawiam 
      Jakub PP
       
    • Przez Daoran23
      Siema może głupie pytanie ale jak wymienić olej w pompie bertolini opryskiwacz biardzki ciągany 1200l przygladam się i nie widze żadnej śruby czy to jest tak głupio zrobione ze muszę wymontować pompę
    • Przez HubertFarmer
      Witam serdecznie, Otóż sprawa jest następująca . Ciągnik miał bicie na prawą stronę ( jakby felga była krzywa ) po przełożeniu felg ( prawa , na lewą....) bicie nie ustępowało . Po rozkręceniu pochw , oraz zwolnic  okazało się , że  lewa półoś jest wygięta na banan ( na wysokości koła hamulca ). Po założeniu półosi  skręceniu , okazało się że duże koło zębate ( Zwolnicy)  nie chodzi , tak jakby te zęby na półosi były większe i nie daje rady obracać . Podobno wymienia się kompletami ( półoś + koło zębate Zwolnicy) czy to prawda  ? Pozdrawiam 
    • Przez kNalk
      Witam zamierzam wymienić filtr odśrodkowy na filtr puszkowy i tu pojawia się pytanie czy ten filtr będzie pasował do tej przystawki bo nie chce mi się bawić w odsyłanie
      http://www.czescidotraktorow.pl/korpus-podstawa-filtr-oleju-silnika-mtz-belarus-p-1785.html
      http://www.czescidotraktorow.pl/filtr-oleju-silnika-wkrecany-puszka-mtz-belarus-p-2270.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj