wisnia

Auto do gospodarstwa

Polecane posty

mateusz15    0

Ja mam fiata punto 1.2 65 KMbenzyna/gaz teraz sprowadzilem citroena C8 2.0HDI 115KM a na pola polecam enduro lub crossa ja mam Rieju RR50 8.5KM ale lekki tuning i bedzie 15KM. niby 50ccm ale po oranym idzie w dwie osoby jezdze z tata ostatnio sarny po rzepaku ganialismy. taki motorek to niezla frajda lekki zwinny troche techniki i na jednym kulku mozna pojezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woju88    0

ja do gospodarstwa mam opla Frontera 2.2 tdi 1999 rok produkcji

jestem z niego bardzo zadowolony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoniek1    0

JA na pole mam teraz Golfa(1900) II silnik 1,6 wczesniej miałem Peugota Boxera(2000) na pole. Tak to posiadam jeszcze vw golfa IV, Vw LT 46 chłodnia, Mercedesa Atego 815 chłodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jeśli cię stać to kup jakiegoś picap'a z dieslem, np: Mitsubishi L-200, czy Toyota Tacoma(14-23 tys. $)

lub Tundra (22-30 tys. $).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Mamy renault megane 1.4. Ma tylko 70 km, jest dynamiczny(duży zakres obrotów) i dużo nie pali, wada tak że dokula się do 150. Ojciec myślał nad astrą, ale to już troche przestarzała konstrukcja, chociaż solidna. Dla rolnictwa to napewno ważny jest bagażnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Jeśli cię stać to kup jakiegoś picap'a z dieslem, np: Mitsubishi L-200, czy Toyota Tacoma(14-23 tys. $)

lub Tundra (22-30 tys. $).

 

Tacoma i Tundra to raczej na rynek amerykański i diesli tam nie wsadzają, przynajmniej sie nie spotkałem. Niedługo wchodzi na Polski rynek Hilux 3.0 D4D (171KM) i takim bym sie interesował :wacko:

 

A co do bagażnika to w mojej okolicy niegdyś furore zrobiła Skoda Felicia Combi :P prosta, tania w utrzymaniu i pojemna. Teraz jest szał na "koryto" czyli Audi A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja mam zuka z przeroniona skrzynia i na gaz


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
ja mam zuka z przeroniona skrzynia i na gaz

 

Dawno temu mój Padre miał 'Żuka' samodziełke nazwaną 'Bobbas', podwozie z Aro Muscel (4x4), kabina Żuk, silnik C360 (po dwuch szlifach, lekko podrasowany :lol: ), skrzynia ładunkowa własnej roboty + stelaż z plandeką. Było to pierwsze auto jakie prowadziłem, poszedł chyba gdzieś w okolice Lublina, ciekaw jestem czy jeszcze jeździ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
W sąsiedniej wsi mieli i mają nadal tego typu merca

u mnie w okolicy dwóch rolników sobie takie merce sprawili i narazie nie narzekają na nie :lol: choc z ego co widziałem wiosna miały problem przejechać po polnych zbłoconych drogach.. po prostu za ciężkie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

W takim samochodzie podstawa to opony. Ma to to blokady obu mostów ale faktycznie ciężkie bydle, ok. 2,5 t. masy własnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekQ    9

najlepszym autem do gospodarstwa jest nasz polski wspanialy maluszek czyli 126p ;):):) sam mam takiego i zapi.....rza po polach jak cho...a mówie wam nie ma lepszego autka :lol: :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domin221    0

Ja mam Merola ma 355 tyś przebiegu i silniczek jest bez zarzutu ,natomiast podzespoły takie jak zawieszenie czy też też nadwozie zaczyna powoli siadać ,używam go jako samochód do przewozu pasz :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As0sadaka    0

Brawo krzysiekQ! :)

Też mam maluszka -byle miał bagażnik na dachu to nada się do wszystkiego. Daje sobie rade w trudnym terenie (nawet w śniegu), w razie kłopotów łatwo go wypchnąć :) Kilka worków, lub innego bagażu zabierze. Po wyjęciu przedniego fotela woziłam nim cielaki i kozy -na stojąco. Jak cielak zadkiem przysunął się za blisko kierownicy to włączał dmuchawkę i jak mu dmuchło w kuper to zaraz się odsuwał :);):o

Poza tym wszędzie się zmieści -w terenie i w mieście.

Nie jest taki delikatny jak wiele nowszych aut, a w razie awarii łatwo go naprawić (nawet ja -kobieta umiem z niektórymi dać sobie radę) i łatwo tanie części na szrocie dostać :)

Maluchy górą !!! :lol:


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0
u mnie w okolicy dwóch rolników sobie takie merce sprawili i narazie nie narzekają na nie :lol: choc z ego co widziałem wiosna miały problem przejechać po polnych zbłoconych drogach.. po prostu za ciężkie są.

 

Ja osobiście posiadam takiego mercedesa oczywiście starszego i żeby tym samochodem gdzieś stanąć to już naprawdę musi być dużo błota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Moi rodzice mają Skode Fabie 1.4 .

Swietny samochód tani i nic się nie psuje :lol: ;)

Polecam.

Ciekawe czy Roomster jest dobra??


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja katuję kaczora z silnikiem 300d 5cyl i w gospodarstwie jest to mój podstawowy środek transportu , auta osobowe są dla mojej przyjemności i gospodarstwo mogło by sie bez nich obyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Lancer w wersji dla ubogich :lol: - Renault

Podobają mi sie Laguny, chętnie bym wymienił megane na lagune, ale budżet jest ograniczony.

Dla dużego gospodarstwa polecałbym Mercedesa vito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja mam skode felicję 1.3 68 km a do gospodarstwa (moim zdaniem) dobre są toyoty hilux albo mitsubishi L200


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek22    0

my mamy nissana primere

a polecam toyotki szczególnie rav4 i corrole :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekQ    9

po polach mam malucha a na wyjazd mam skode fabie na pola jest troche za niska i sie powiesic mozna (raz juz sie nim powiesilim) ale na szczescie nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Jak dla mnie to mógłby być Opel Zafira (ten stary typ) albo Citroen Berlingo lub Peugeot Partner bo to to samo co Cytrynka. Myślę, że takimi samochodzikami to i po pasze i do kościoła można pojechać (tylko trzeba dbać).


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj