wisnia

Auto do gospodarstwa

Polecane posty

misiek10    1
Lepiej kup sobie HAMMERA 8)

 

nie zebym sie czepial, ale HAMMER to znaczy mlotek, a Tobie pewnie chodzi o HUMMERa :unsure:

 

 

 

Swojego czasu typowym autem do gospodarsrtwa byl Polonez ;D to bylo auto ::) moj tata 3 mial i wszystkie nowe :( no ale czas bylo zmienic marke 8) a co sadzicie o Skodzie Octavii 4x4?? a moze Toyota land crouser albo rav4?? albo taki DOGE pickup jak Chuck Noriss sie wozil 8)

 

Taki samochodzik (raczej samochodzisko) pali strasznie duzo. Przy spokojnej jezdzie silnik HEMI V8 pali 22l/100km. A ten samochod to Dodge RAM.

 

 

 

 

A wracajac do tematu, to kup se Peloponeza i juz. Tym wjedziesz prawie wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Quad to swietne rozwiazania dla rolnika <_< Bylo by swietnie miec taki sprzet.Ale na takiego przynajmniej 350 cm3 to potrzeba z 15000 zł a to juz jest duza kasa.Ale to by bylo naprawde fajne,wszedzie wjedzie,mozna cos wlozyc na bagaznik,czy zawiesc klucze na pole czy sznurek do prasy B) Moze za 15 lat wszyscy bedziemy mieli,tego Wam zycze B)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seb@    0

Ja mam 2 auta

pierwsze to passat 1.9 TDI

drugie to Fiat Ducato 2.8 JTD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

Ja najchętniej na pole wybrał bym się pick-upem najlepiej Nissan Navara lub Toyota Hilux. A i przyczepkę bez problemu można pociągnąć. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psellos    0
Ja najchętniej na pole wybrał bym się pick-upem najlepiej Nissan Navara lub Toyota Hilux. A i przyczepkę bez problemu można pociągnąć. <_<

Popieram Nissan Navara swietne auto,znam 4 roników którzy korzystaja z tych samochodów,u jednego pracowalem dowozil nas nim do pracy i ciagal za nim 1000l paliwa na przyczepce,sprawdza sie tez wlesie i na polowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

u nas jakos nie ma jakis samochodów teranowych choc jeden ma jakiegos JEEP z 2004 roku i dał za nie go 80tys


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek    5

Nie ma konkretnej recepty na auto do gospodarstwa. Najlepiej mieć jakieś 2 jedno osobowe i jedno dostawcze a na jazdę po polach najlepiej jest przerobić fiata 126 p . Zrobić prostą konstrukcje ramy nośnej z rur do tego zamontować silnik od malucha i gotowe. Tani w eksploatacji i pojedzie wszędzie. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

Bardzo Ładne auto mój sąsiad kupił nową toyote hilux ale niestety dopiero ja ma do odbioru w czerwcu. Zobaczymy jak się będzie spisywała. :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

a czy taką toyotę można zarejestrować jako maszynę rolniczą bo kiedyś coś takiego obiiło mi się o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

Ja słyszałem tylko cosc takiego że Quada można zarejestrować jak ciągnik rolniczy. O innych przypadkach nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

ja mam poloneza atu+ i jak narazie nei zarzekam

mam zimuwy na tylu i jakies 80kg jeczmienia w bagarzniku

idziej jak czogl po zaspach

ale sam bym zmienil na vectre B lub nubireII

na gospodarstko to jakis bus ducato transit dally ostatecznie lublin

u mnie takie fury sa czesto bo mamy warzywa i sady i trzeba czymcis na targ czy rynek zawiesc

ael takze polecalbym cangu i doblo inne dobone to tcyh sprzetow wszystko zalezy co chcemy tym pozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

mi sie podobaja Mercedesy E Klasse, tzw: "okularniki",a na pole to nie wiem najlepiej chyba ciagnikiem jechac :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

najlepszy dostawczak do gosp. - LUBLIN

tego auta nie da sie zatrzymac. w robocie rozworze nim paliwo po polach jak mam ok 1500 litrow to ma co robic ale idzie

hmm musi isc :)

a i 90/h poleci po co wiecej. co najwazniejsze tani w zakupie

chociaz te najnowsze to tak ok60000,- chodza ale 1-nke uzywana to za 8000,- mozna kupic

najlepiej z izoterma to jeszcze 10 chlopa mozna na dozynki dowiezc tak jak to bylo w zeszlym roku :):)


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ja mam do gospodarstwa Poloneza Trucka Plusa 1.9D z 1997 roku. Ma przebieg prawie 300 tys km i chodzi bez zarzutów (2 lata chodził we firmie u Wuja). Jedyny problem to rdza, ale silnik Citroena jest nie do zaj... ;) W zimę to 200 kilo na pakę i idzie jak ta lala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

u mnie w gospodarstwie taki samochod za bardzo nie jest potrzenby ale tak na pola mamy malucha eleganta 97r z hakiem ;) ale gdzies w niedziele na ryby wyskoczyc to starcza. J przydatny jest jeszcze w sezonie truskawek (a na dodatek ma bardzo specyficzny kolor;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronar5135    1

ja miałem fiata 126p i kopiłem ;) Citroena Berlingo ;) , który jest do gospodarstwa w sam raz. malucha sprzedalim za sześć stów bo sie nie opłacało trzymać dwudziestoletniego a zarazem sypiącego sie samochodu do którego trzeba było wsadzać kasę. ;) a citroen całkiem całkiem sie sprawuje z przyczepka na polnych drużkach choć ma tylko silnik 1,4 benzyna B) .


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

wiesz pronar u mnie do puki nie kupilismy fabi to tez byl maluch ale go nie sprzedajemy do troche szkoda te fabie po polach gnac tym bardziej ze jest niska:) przy maluchu mamy hak przy fabi tez ale to tylko potrzebny jest jak sie gdzes jedzie po cielaka w trase;) a teraz u nas jest praca w tunelach foliowych to 126p z przyczepka jest w sam raz do wozenia ziemi torfowej;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosek xu li    4

Mercedes-benz (kaczka) dowożenie wszystkiego na pole

volkswagen T4 7 osób i kierowca

volkswagen T4 transportowy zaopatrzenie do naszego sklepu

ford kurier transportowy zaopatrzenie do naszego sklepu

opel omega B kombi do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
a co sądzicie o toyocie hilux?

 

Idealne auto do gospodarstwa :wacko:

No jeszcze zależy który rocznik, bo tego najnowszego byłoby mi troche szkoda, nawet podstawowej wersji. Mam Hiluxa rocznik '97 juz 7 lat i ani myśle go sprzedawać. Podwójna kabina na 5 osób, spora paka do 1 tony ładowności, awaryjność praktycznie zerowa, wsiadam i jade, zimą bez problemu (2xaku + szybki rozrusznik + podgrzewacz paliwa), do miasta i do kościoła, a w weekendy można poszaleć z kolegami w terenie (potrzebne tylko dobre opony) :P Na szosie mułek niestety :P Polecam do gospodarstwa, naprawde fajna twarda fura, nie tak jak współczesne plastikowe wytwory samochodopodobne :P

No to pochwaliłem gablote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj