wisnia

Auto do gospodarstwa

Polecane posty

silver95    1

no najlepsze by bylo cos 4x4 w stylu pick-upa wsztstko na pake wzycisz i po zaoranym polu pojedziesz :D.

no i by jeszcze sie jakies drugie przdalo cos reprezentujacego gospodarstwo


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

jak masz duzo floty to mesia a jak mniej to zawsze cos sie znajdzie ::)


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Ja bym sobie jak rolnik kupił nowego merca S-klasa i akurat przecież nie bede bardziej wytworny niż Rydzyk  :D


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

spalanie jak w kombajnie ale jak sie ma na takiego kase to i na bezyne chyba tez cos sie znajdzie


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisnia    0

Swojego czasu typowym autem do gospodarsrtwa byl Polonez ;D to bylo auto  ::) moj tata 3 mial i wszystkie nowe :) no ale czas bylo zmienic marke 8) a co sadzicie o Skodzie Octavii 4x4?? a moze Toyota land crouser albo rav4?? albo taki DOGE pickup jak Chuck Noriss sie wozil 8)


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

RAV 4 dość dobre auto, ale polecałabym te sprzed roku 2006. Te ostatnio produkowane mają niższe podwozie, przez co i niższy prześwit, co uważam wychodzi na niekorzyść tego auta. Poza tym polecam od razu zainstalowanie przedniego orurowania (2 tys. zł), gdyż wymiana przedniego zderzaka, po uderzeniu w niego sarny, kosztuje również 2 tys. zł. Cholernie drogie przeglądy, opony zimowe, ropa... ;)  Co do opon- to nawet uniwersalne sprawdzają się zimą- w końcu to 4x4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

suzuki samuraj lub vitara ;) tanie, zwinne, ekonomiczne i wszedzie pojedzie... mi takie autko na pola starczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Na pola to wartburg lub polgier  8)


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Mercedes ML, Audi Q7, VW Touareg, BMW X5, Toyota Land Cruiser, Lexus RX, Nissan Movano, VOLVO X70, OPEL Antara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Brawo Pavel :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Skoro masz pustnię lub torfowisko, albo żwirownię na polu to ci współczuję, bo na normalne pola auta terenowe wymienione sprawdzą się nawet w zanadrzu, przy czym doskonale prowadzą się w mieście i na autostradzie. Jak masz urządzasz rajdy w pszenicy to kup sobie quada, albo Mercedesa G, Land Rover Discovery, albo inne takie co na asfalcie mulą w miejscu blokując przejazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Stary, jeśli to ma służyć jako samochód do pola i wyjazdy do miasta po zakupy to spoko. Ale wydaje mi się, że takie sprawy należy rozdzielić. Auto używane w gospodarstwie, to auto co będzie pracowało i będziemy przewozić nim róźne pierdoły co na pewno beda nieźle brudzić. I my sami nie będziemy się przebierać wsiadając do niego, tylko w brudnych ciuchach (nie oszukujmy się- tak jest w gospodarstwie, jak nie smary z warsztatu na ubraniu to inne...). Więc jakieś super furki (czyli na dodatek drogie furki) odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Auto do gospodarstwa to takie, żeby pojechać w niedzelę na przegląd pól spacerkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj