afgan4x4

Zimowe utrzymanie dróg.

Polecane posty

afgan4x4    6

Witam. Chciałbym wystartować w przetargu ale nie mam pojęcia jaką kwote wpisać za 1km odśnieżania? Posiadam ciągnik ursus c-360 4x4, do odśnieżania jest 1,9km ale z przejazdami łacznie bedzie jakieś 8km (czyli za 6,1km nie bede miał płacone :) ) konkurencji zbytniej mieć nie bede ale chciał bym coś zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

To u was organizują przetargi na odśnieżanie 1,9 kilometra?  Ja mam rejon gdzie jest ponad 100 kilometrów.

 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

A jakby do gminny wystartować z ciągnikiem +- 130 km i dobranym pługiem ile mozna by wołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Dajcie sobie spokój, na odśnieżaniu nie zarobicie, chyba że macie dobre układy i zamiast odśnieżać to będziecie bąki zbijać i kasę brać bo w innym wypadku nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

W grudniu lecisz 40km/h i się nudzisz a w marcu fadromą przewalasz 200-300 metrów na godz bo burty 1.5m ciągnik porobił i nie dawał rady więcej  - tak u nas było ubiegłej zimy, żebyś jeszcze nie musiał najmować ciężkiego sprzętu, każdy będzie z mordą do Ciebie leciał.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jak byście liczyli za kilometr drogi 5 m szerokiej śnieg z reguły mały. Pytam bo nie wiem jaka cenę zaproponować aby nie wyjść na durnia, a z odśnieżaniem mam tyle wspólnego co sobie podwórko odśnieżę ładowaczem.

Do odśnieżenia około 50 km bez pustych przelotów.

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afgan4x4    6

Mam tylko śmieszne 1.9km do odśnieżania w wiosce i niby sołtys ma do mnie dzwonić kiedy mam jechać ale raczej sam z siebie bede musiał rano wstawać i patrzeć czy jest śnieg. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Dokładnie, nie ma co samemu się wyrywać, jest telefon to się odśnieża, a jak sam z siebie to potem można dostać kasę za np 1/3 odśnieżania :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

W grudniu lecisz 40km/h i się nudzisz a w marcu fadromą przewalasz 200-300 metrów na godz bo burty 1.5m ciągnik porobił i nie dawał rady więcej  - tak u nas było ubiegłej zimy, żebyś jeszcze nie musiał najmować ciężkiego sprzętu, każdy będzie z mordą do Ciebie leciał.... 

Niby racja , ale ci co chcą szybko. sami na siebie bat kręcą. bo podstawa to od pierwszych śniegów odgarniać szeroko aby było miejsce na kolejne przejazdy jak przymarznie poprzedni .Wiadomo jak zasypie porządnie to pług nie da rady ,ale większość problemów pojawia się przez zaniedbanie na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635

 

panowie a takie pytanie z innej beczki czy żeby wystartować w przetargu na odśnieżanie dróg trzeba mieć firme?

Edytowano przez hardkor113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

U nas musisz mieć założoną firmę. Inaczej się po prostu nie da.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

W naszej gminie drogi zostały podzielone na mniejsze odcinki do jakiej wartości nie pamiętam i wszystko idzie na umowę zlecenie. więc nawet zwykły rolnik czy też inna osoba fizyczna może działać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj