Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dźwignie od podnośnika Renault 103-14

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damianzb9613

damianzb9613

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 08 grudzień 2014 - 18:51

Witam , mam problem z dźwignią od podnośnika pierwszą ( od koła , zdjętą mam kabinę ) ta dźwignia odbija cały czas w jedno miejsce i strasznie ciężko chodzi i ustawia się cały czas na podnoszenie podnośnika (sprawdzałem odpalałem ciągnik )   . Czy tak to powinno być ?   . A ta druga rusza się swobodnie i jak ją ustawie to zostaje w tym samym miejscu . Może ma ktoś schemat lub zdjęcia jak te dźwignie są połączone (poskładane) w środku pod pokrywą to bym był bardzo wdzięczny  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dźwignie od podnośnika Renault 103-14 Dzisiaj, 22:17
  •  

#2 Share OlesUrsusTeam

OlesUrsusTeam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 10:31

a może tam są śruby i ona się poluźniła jakbyś ją skręcił to by było ok  :)  u nas w renówce chodzi ok model 110.14

#3 Share bartek78

bartek78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 marzec 2015 - 22:13

Dźwignie od podnośnika Renault 103-14 witam panowie mam taki problem ciekl mi olej z okrągłego dekla przy korku spustowym z hydrauliki jak go wybrałem nie mogłem go złożyć a jak złożyłem to nie mogę ruszyć dźwigni od głębokości po odpaleniu ciegna poszły do góry i nie opadają wymienione filtry i olej co może być przyczyną

#4 Share AndyB

AndyB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 14 marzec 2015 - 22:48

Jeśli dobrze pamiętam to jak odkręciłeś ten dekiel to u góry  spadła dzwigniaktóra reguluje wysokość podnoszenia , tak że będziesz musiał zwallić podnośnik  bo chyba inaczej założyć się nie da.

#5 Share janosik32

janosik32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 15 marzec 2015 - 09:00

Jeśli zdejmiesz tylko "małą" płytę z podnośnika, to będziesz widział o co kaman. Na łbie śruby( tego elementu, który odkręcaleś od spodu mostu) powinien leżeć  taki ślizgowy element, który jest połączony cięgnami z rozdzielaczem.

#6 Share bartek78

bartek78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 15 marzec 2015 - 14:24

Dźwignie od podnośnika Renault 103-14 czyli jak zdejmuje tylko płytę rozdzielacza to wszystko zrobię czy spuszcza olej to spadło coś od tej dźwigni z rozdzielacza bo tej dźwigni od reg głębokości nie mogę ruszyć jakby coś zacieło a jest na jedynce .czy te coś do założenia jest na górze i czymś się to blokuje jak ktoś by mógł mi wytłumaczyć proszę o nr tel. zadzwonię lub inny kontakt. pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share dawid6011

dawid6011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 marzec 2015 - 18:45

Dźwignie od podnośnika Renault 103-14 Panowie mam pytanie do czego służy taka wyciągania linka za dźwignią od podnośnika od strony tylnej szyby na dole
dodam że renault 103.14

#8 Share bartek78

bartek78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 15 marzec 2015 - 18:52

Dźwignie od podnośnika Renault 103-14 ta dźwignią jest od regulacji szybkości podnoszenia podnosnika

#9 Share maniek0277

maniek0277

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 15 marzec 2015 - 20:34

Dźwignie od podnośnika Renault 103-14 Nie podnoszenia a opuszczania, w orce sie przydaje jak używasz tej drugiej wajchy,o ile dzwigienka na plecaku działa, u mnie pewnie coś w środku padło bo z zewnątrz ok działa a reakcji zero.

#10 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1539 postów

Napisany 15 marzec 2015 - 21:13

A mógłbyś kolego dokładniej opisać jak to działa? Chodzi mi ile tą dźwigienkę wyciągnąć i jak ma się to do tej drugiej wajchy od ustawiania pługu? 

Vixa balet :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share maniek0277

maniek0277

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 15 marzec 2015 - 21:56

Dźwignie od podnośnika Renault 103-14 U mnie nie działa ale myśle że im więcej wyciągniesz tym wolniej opada, pług ustawiasz na zadaną głębokość podnosząc go tą drugą wajchą poziom wiadomo śrubą i dajesz w czasie możesz korygować troche góra-dół i masz na jednakowej głebokości orke, kółko możesz podnieść on sam będzie podnosił jak za ciężko i na odwrót, podnosisz i opuszczasz normalnie tą pierwszą , myśle że w miare jasno opisałem.