Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strajk generalny

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 08 grudzień 2014 - 16:30

Strajk generalny

Witam poszukuję chętnych do zorganizowania strajków ogólną krajowych lub też blokad centrum dystrybucji min Biedronki i innych sieci przeciwko zmowom cenowym chodzi mi o blokadę dróg my w Podlaskim jesteśmy w stanie zablokować najważniejsze drogi Piszcie i proponujcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Strajk generalny Dzisiaj, 07:48
  •  

#2 Share marks50

marks50

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 08 grudzień 2014 - 18:22

Strajk generalny

Przed wszystkim jeśli chcesz coś zorganizować to dobrze by było naświetlić kim jesteś i kogo reprezentujesz by się nie okazało że np. działasz w imieniu Lidla . Następna sprawa czy nie pochodzisz z PSL bo normalni rolnicy z PSL nie chcą mieć nic wspólnego . By bardziej zmotywować protestujących powinieneś przedstawić zarzuty zmowy cenowej po między marketami byśmy nie protestowali więcej "tego" .  Stawiając zarzuty zmowy cenowej musisz mieć jakiś dowód jak to w Polsce bywa . Niestety prawda jest taka że jeśli jest jakaś zmowa cenowa to na poziomie przetwórstwa i pośrednictwa . Markety manipulują co najwyżej opłatą półkową ale na zmowy cenowej raczej im nie można zarzucić bo kupują towar najtańszy na rynku i rywalizują sieci po między sobą czego już nie można powiedzieć o przetwórcach i pośrednikach . Jak coś bardziej naświetlisz to także będę Cię  popierał bo na razie nie wiem kogo i w jakim celu . By nie było jak przed wyborami że protestowali rolnicy a Sawicki powiedział że protestowali za ubojem a on ich popiera .   Pozdrawiam 

#3 Share Darekpol

Darekpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 08 grudzień 2014 - 18:29

Strajk generalny

Witam poszukuję chętnych do zorganizowania strajków ogólną krajowych lub też blokad centrum dystrybucji min Biedronki i innych sieci przeciwko zmowom cenowym chodzi mi o blokadę dróg my w Podlaskim jesteśmy w stanie zablokować najważniejsze drogi Piszcie i proponujcie

Haha jak Ty biedronke chcesz blokować to Ty dobry jesteś. 90 procent produktów polskich w Biedronce.... a Lidl 100 procent niemieckich i wszystko ok mam rozumieć? Zastanów się najpierw z czym chcesz walczyć. Podpowiem, abyś może niemieckich rolników zabrał ze sobą na ten strajk pod biedronkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share grzesiek88

grzesiek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko dookoła tego tematu:)

Napisany 08 grudzień 2014 - 22:39

Strajk generalny

fakt ta biedronka to slaby pomysł. nabiał jest z naszych mleczarni, mięso też z rodzimych ubojni a jak coś już blokować to lidla, tesco albo inny zachodni syfmarket. u nas w listopadzie w Zdanach pod Siedlcami była blokada na E30 i nikt się tym nawet nie przejął, ciekawe czy sawicki wogóle o tym się dowiedział :blink: wyznaczyli objazdy i po zawodach. jak już blokować to zakłady przetwórcze mięsne itp

#5 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 09 grudzień 2014 - 12:06

Strajk generalny

Sprawdźcie dokładnie czy w Lidlu jest niemieckie mleko ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 09 grudzień 2014 - 15:16

Strajk generalny

Jestem a polityczny nie należę do PSL. Chodzi mi o to byśmy wspólnie coś zrobili. Biedronka to nas wykończy tymi swoimi cenami. Nie blokujemy sklepów biedronki tylko ich centra handlowe jak robili Francuzi u siebie. Potrzeba zebrać ludzi w każdym województwie i pokazać na co nas stać. W biedronce są polskie produkty ale żebyście wiedzieli za ile je kupuje biedronka dlatego są takie niskie ceny min na mleko ale mi nie chodzi o mleko a o wszystkie działy rolnictwa