Skocz do zawartości

Zdjęcie

Weterynarz - sterylizacja psów

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JuliaMroczek

JuliaMroczek

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 08 grudzień 2014 - 11:41

Mam dwie suczki które chciałabym wysterylizować - bo gdy mają tzw ruję, to nie można od nich opędzić samców... Przebywam obecnie w okolicach Warszawy, więc ewentualnie to miasto wchodzi w grę. Polecicie kogoś w tym zakresie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Weterynarz - sterylizacja psów Dzisiaj, 01:41
  •  

#2 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 08 grudzień 2014 - 11:58

w warszawie to raczej każdy z brzegu (weterynarz) wykona taki "zabieg" różnica może być jedynie finansowa ;) a odnośnie podejścia to potraktuje je jak zwierzeta 

Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share MajkaLeniewska

MajkaLeniewska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 08 grudzień 2014 - 12:22

Mogę Ci polecić przychodnię weterynaryjną Marysin. Znajduje się w Warszawie na ulicy Korkowej 96. Tutaj masz kontakt:  22 812 71 11

Ceny są przystepne, mają świetnie podejście do zwierzaków. Operowali tam jakiś czas temu moją kotkę, spędziła u nich zresztą kilka dni . Jej stan był dość poważny ale na szczęście udało jej się z tego wyjść. Zawsze coś podpowiedzą, doradzą co do odpowiedniej pielęgnacji tak więc jestem bardzo zadowolona. Jeden z weterynarzy jest kolegą mojej koleżanki tak więc z drugiej ręki wiem jak tam pracują ;)