gelo400

Rozrzutnik Miro heywang 7t

Polecane posty

jonkszi    66

Opinie opiniami ale jak ci się coś popsuje  to edziesz musiał kombinować to raczej jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Przede wszystkim zobacz parę stron z cześciami do rozrzutników i obejrzyj olx czy allegro i zastanów się  do czego są części i który ci się podoba. Ja nic nie doradzam ale dużo ludzi kupuje fortschritta ale są chyba 10 czy 12 ton. Ale nie musisz ładować całego. Przede wszystkim obejrzyj sobie taki rozrzutnik który jest twojm zasiegu cenowym ale żeby był nie zgnity jak bedzie lekko zardzewiały to trzeba wyczyścić i pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

myslalem o t088 ale nie wiem czy ciagnik o mocy 100 koni da ma rade. w sumie mokro na polu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus1    2

Wracając do tego Miro mam takiego od 2 lat  jest ok. rozwiózł 300 t wapna i 400 obornika.Ciągam to mf 62km ale to troche mało na równym idzie ale ciężko i nie ładuje pełnego,idealnie by było 95-100km.Mój jest na balonówkach 550mm.To co wymieniłem  to łańcuch na podłodze i obróciłem zębatki(polecam ,,hojnowskie łańcuchy,,ceny normalne ale jakość super)Skrzynia biegów 1234 i R i tylko o nią się martwię jak by co to przeróbka na silnik hydrauliczny.Jakieś blachy na podłogę widziałem na sprzedaż.Lekko rzuca na 4m,piękna robota.Polecam jak w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

na tamten ma posów hydrauliczny regulowany pionowe wałki widzialem juz tego miro podoba mi sie ale chce jeszcze zobaczyc t088 bo nie bylo mi dane go widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

Jestem spawaczem w fabryce Miro (FRANCJA), ogólnie rolnicy we francji nie narzekają na te maszyny.

Nowe modele niczego sobie, dbają o jakość (kontrole)  i klienta, sam się staram aby rolnik nie miał problemów potem z maszyną w dalszej eksploatacji, skorupę składa i spawa jeden człowiek przez kilka dni, to co zauważyłem to spawy pionowe są kładzione z góry na dół, ładnie to wygląda ale to jest lekkie przyklejenie. bedzie trzymać ale...


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj