Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukiwane osoby poszkodowana w sprawie oszustwa

88 odpowiedzi na ten temat

#81 Share naska_ntl

naska_ntl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, jeździectwo, medycyna,sport

Napisany 20 marzec 2015 - 10:45

Poszukiwane osoby poszkodowana w sprawie oszustwa Antek21- moglbys mi podac jakiekolwiek informacje odnosnie korespondencji z tym oszustem? Napisalam do Ciebie wiadomosc w tej sprawie, ale z powodu jakiegos idiotycznego bledu, nie zostala wyslana.

Wczoraj dowiedzialam sie, ze prokuratura, ktora zajmowala sie sledztwem, umorzyla sprawe. To bylo do przewidzenia...natomiast sprawa zgloszona zostala w Anglii i teraz tamtymi wladzami bede probowala cos dzialac, bo na naszych mundurowych liczyc nie mozna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poszukiwane osoby poszkodowana w sprawie oszustwa Dzisiaj, 07:41
  •  

#82 Share JarekZielkowski

JarekZielkowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 02 kwiecień 2015 - 16:52

Chcialem wszystkich ostrzec o oszustwie przez Adam Broner i firme CargoExpress, zostalem oszukany na 22 tys zl.

Obiecywali mi ciagnik z dostawa na miejsce, a tak naprawde byla to fikacja. Ogloszenie bylo zmieszczone na ALEGRADKA.PL i OGLASZAMY24.PL, poszukuje osoby pokrzywdzone do zalozenia pozwu zbiorowego do Sadu.

#83 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 02 kwiecień 2015 - 17:16

a nie lepiej bylo kupic traktor z allegro lub olx w normalnej cenie niz myslec ze ktos sprzeda ci traktor za 30% wartosci. kasy nigdy nie odzyskasz i nauczka na cale zycie

#84 Share jan34533

jan34533

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 03 kwiecień 2015 - 21:24

szmergiel masz rację ale...są ludzie więcej inteligętni i  mniej  inteligętni, i  wszyscy oni płacą podatki. Taki sam podział jest wsród pospolitych złodziejaszków i cwaniaków. Policja  tych pierwszych raczej łapie bez trudu a cwaniaków  więcej inteligętnych  nie daje rady i przysyła pismo o umorzeniu sprawy. Uwazam że panstwo powinno mniej inteligętnych również chronic i  dołozyć wszelkich starań aby oszusta złapać. A jest to na pewno możliwe przy dzisiejszej  technice.A  mundurowi się nie przykładają  i sprawy  olewają.

#85 Share bayu86

bayu86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 04 kwiecień 2015 - 07:03

Nie rozumiem tego, jak to możliwe że te nasze dzielne policjanty nie potrafią znaleźć konkretnego gościa, który jest właścicielem konta w banku, na które oszukani ludzie przelewają kasę. Przecież zakładając konto w banku  trzeba podać wszystkie dane i prawdziwy adres, to choćby podstawili jakiegoś menela, to i tak jakiś prawdziwy adres muszą podać. No chyba, że nie wszyscy muszą...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#86 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 04 kwiecień 2015 - 08:00

Myślicie że to takie łatwe? konto założone pewnie w jakimś gównobanku na "kołka" albo po prostu kupione w necie z czym nie ma najmniejszego problemu, do tego gościu siedzi w jakimś dzikim kraju, gdzie nasza policja nie ma nawet z kim współpracować.

Dalej nie mogę pojąć jak można dać się tak wyr***ać, tyle się mówi o takich oszustach do tego sama cena maszyny i sposób w jaki ten ktoś chce przeprowadzić transakcje, lekko mówiąc nie zachęcają.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#87 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 04 kwiecień 2015 - 08:08

Poszukiwane osoby poszkodowana w sprawie oszustwa nie rozumiesz tego a to proste... po prostu im się nie chce, podam przykład gdzie mam stare budynki na kolonii no i trzymałem tam przez wiele lat stary wał, brony (jeszcze użyteczne ale prawie nie używane) pewnego dnia zastałem złodziei jak kończyli ładować zapewne na złom, zaraz telefon na policję. oni odjechali a policja ich niby szukała. potem zeznania moje, opis osób, zebrali odciski butów no i dałem im bonus- nr rej samochodu. po jakimś miesiącu dostaję pismo z prokuratury że sprawa umożona więc jadę do prokuratora pytam dlaczego a odpowiedź: właściciel samochodu jest w anglii. no i tak się to zakończyło, żeby chcieli to by coś wymyślili ale im się po prostu nie chce bo wygodniej stanąć przy ulicy i wypisywać mandaty za przepaloną żarówkę.

#88 Share Unexpected

Unexpected

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ekonomia, książki,

Napisany 04 kwiecień 2015 - 13:11

Ja sobie postanowiłem, że następnym złomiarzom, podejrzanym typom, którzy jeżdżą po wsi, wjeżdzają na moje podwórko od razu przed rozmową, wyciągam telefon i nagrywam na beszczela ich gęby i tablice rejestracyjne oraz informuję, że jeżeli coś mi zginie w najbliższym czasie z podwórka to mam ich dane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#89 Share naska_ntl

naska_ntl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, jeździectwo, medycyna,sport

Napisany 05 kwiecień 2015 - 18:32

Poszukiwane osoby poszkodowana w sprawie oszustwa JarekZielkowski- skontaktuj sie ze mna koniecznie na priv! Potrzebuje wszystkich info odnosnie tych oszustow!

Odnosnie polskiej policji i prokuratury- na nich nie mozna liczyc! Moja sprawe takze umorzyli, a w pisemku z prokuratury przeczytalam, ze angielska policja( w ktorej sprawe zglosilam) nie prowadzi spraw dotyczacych oszustw, ktore nie przekraczaja 5 tys.funtow. To tak na koniec, zeby mi, za przeproszeniem, dosrac. I tak jak juz napisal jeden z
uzytkownikow wyzej- polska policja nadaje sie tylko do wystawiania mandatow i dodam od siebie- szlifowania brukow.