rolnikk61

warunki dla indyków

Polecane posty

rolnikk61    0

co jest nawjazniejsze w hodowli indyków? co musi być najlepsze dla dobregoo ich rozwoju? dobra pasza wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikk61    0

indycznik rzecz jasna, ważna rzecz. ale dach nad głową mają. tylko produkcja coś mogłaby iść lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evado    0

Dobra hodowla wymaga dobrej ściółki.

Polecamy te od firmy evado

www.evado.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam.
      Jak w tytule. Chciałbym się czegoś dowiedzieć i rozwiać wątpliwości odnośnie rasy indyków Norfolk.
      Błędnie nazywanym Czarnym Kanadyjskim.
      Jeśli ktoś ma lub miał proszę o parę słów. Wygląd, pokrój .. nieśność .. waga 6/8 miechów.
      Dzięki pozdrawiam.
    • Przez kolobolo
      witam
      Ile potrzeba kasy żeby założyć fermę indyków, budowa kilku kurników, wyposazenie (system paśników, poidła, wentylacja, oświetlenie) i ile trzeba mieć na start. Możecie podrzucić jakies linki gdzie można wyposazenie zakupić.
    • Przez daniel115
      Witam jestem w tym temacie zielony więc prosze o pomoc.Chciałbym się dowiedzieć so dajecie indyką do jedzenia. Jakie zboża albo pasze. :unsure:
       
      Z góry dziękuje za wszystkie rady.
    • Przez Zdzichu59
      Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć coś na temat hodowli indyków. Czy istnieje potrzeba kntraktacji np, zakupu piskląt, jak długo trzeba czekać na pisklęta, skąd zakupujecie pisklęta, później co do sprzedaży czy też potrzeba kontraktować czy nie? 
    • Przez MateuszGutowski
      hej potrzebuje pilnej pomocy mam indyki 1 dniowe i co trzeba im dawać do tygodnia życia jaki pokarm mi chodzi .z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj