Polecane posty

petro11    29

Obejrzałem twój filmik i to faktycznie dziwnie wygląda i nie spotkałem się z takim problemem. No tak to na pewno być nie może! Nie mam porównania bo mam John Deery ale mam też masseya i on od nowego ma coś takiego że jak opuszczam i ruszam to spada gwałtownie pług na ziemie i tak już zostało bo ciągnik zachowuje się tak samo dalej, ale wystarczy że opuszczam i ciągnik stoi bez ruszania to normalnie opada. W twoim przypadku koniecznie musisz się dowiedzieć od właściciela identycznego modelu jak to wygląda bo po gwarancji serwis wypnie się na twój problem i jak pompa poleci to będziesz miał biede....chyba że jest to wina zbyt małego przepływu oleju ale wątpie...

Edytowano przez petro11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

moim zdanie jak najbardziej to wada fabryczna ale seriwsanci powinni coś wiedzieć , a może spróbuj zapytac sie innego dilera ? sam nie wiem jak działać w takiej sprawie bo nie wygląda to fajnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfanatic    1

napisz moze pismo oficjalne z prosba o naprawe lub wymiane. moze to cos pomoze. znajomy ma t4.85 i dzwiga i opuszcza podnosnik plug 3 skibowy obrotowke normalnie bez problemow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez Adriane77
      Czemu biegi w skrzyni electro command 7,11 tak mocno duszą silnik przy zmianie to normalne czy kalibracja pomoże new Holland t6010delta
    • Przez Dawid07
      Mam pytanie czy wiecie może jak skalibrowac skrzynie w new holland t6080 range command
    • Przez WiktorPoli20
      Szanowni Państwo,

      Jak uważacie dokładając poniżej przedstawioną klawiaturę do ciągnika, wymagane będzie podłączenie komputera i wgranie jej do systemu czy wystarczy podłączyć kostki i na tym mały wyświetlaczu na zegarach wyświetlać się już będą jakieś informacje np. ciśnienie oleju, poziom ładowania, wgranie szerokości roboczej maszyny i zrobiony areał itp. Ciągnik to New Holland T7.165S 2019r.
      Zdjęcie zapożyczone z strony: https://www.tractorpartsasap.com/new-holland-47130163-48140573-used-405639.html.

    • Przez mario989
      Czy ktoś mógłby podpowiedzieć do czego służą zaznaczone na zdjęciu przyciski w New Hollandzie tvt 155? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj