Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nagrzewnice

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 00:09

Nagrzewnice

Witam, mam zamiar zakupić nagrzewnice z zamiarem na ogrzewanie chlewni czy warsztatu, możecie coś doradzić??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nagrzewnice Dzisiaj, 07:48
  •  

#2 Share rolmasz

rolmasz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Produkcja naklejek na maszyny rolnicze. Ponadto bibordy banery szyldy oklejanie tirów busów itp

Napisany 02 grudzień 2014 - 09:11

Nagrzewnice

ja bym kupił nagrzewnice na ON. Podczas pracy pobierają ponoć do 2litrów na godzinę.

Potrzebujesz naklejki na ciągnik czy maszynę rolniczą? pisz

#3 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 09:37

Nagrzewnice

Też myśle kupić na ON, bo to chyba będzie najlepsze rozwiązanie, tylko nie wiem o jakich parametrach i jakiej firmy.

#4 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 02 grudzień 2014 - 11:50

Nagrzewnice

możecie coś doradzić??

Możemy. Zatrudnij fachowca, który na miejscu Ci coś dobierze. Bo nie podałeś żadnych informacji jakie masz wymagania. A bez tego pisanie nie ma sensu i temat zostanie zamknięty, bo już zaczęły się posty np. użytkownika @rolmasz, który coś gdzieś słyszał o takich nagrzewnicach, nie ma o nich zielonego pojęcia, ale do udzielania porad jest pierwszy.

#5 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 11:55

Nagrzewnice

Nie mam jakis wymagań, poprostu chce kupić nagrzewnice do ogrzewania chlewni na prostięta czy czasem jakiegoś garażu czy warsztatu. A wiem że dużo rolników posiada takie nagrzewnice i coś mogą doradzić, jakie marki są dobre, na co zwarać uwagę, co by było najbardziej odpowiedniego.

#6 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 12:00

Nagrzewnice

Tylko że decydującym czynnikiem przy zakupie nagrzewnicy jest objętość pomieszczenia które chcesz ogrzewać.

#7 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 12:19

Nagrzewnice

Wiem o tym, ale różne są pomieszczenia w gospodarstwie do ogrzenia, ale gdzieś tak może od 30 do 50m2 czasem i może mniejsze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share rolmasz

rolmasz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Produkcja naklejek na maszyny rolnicze. Ponadto bibordy banery szyldy oklejanie tirów busów itp

Napisany 02 grudzień 2014 - 12:49

Nagrzewnice

Możemy. Zatrudnij fachowca, który na miejscu Ci coś dobierze. Bo nie podałeś żadnych informacji jakie masz wymagania. A bez tego pisanie nie ma sensu i temat zostanie zamknięty, bo już zaczęły się posty np. użytkownika @rolmasz, który coś gdzieś słyszał o takich nagrzewnicach, nie ma o nich zielonego pojęcia, ale do udzielania porad jest pierwszy.

Masz racje Panie Elektrotechnik. Niech kolega zatrudni fachowca, niech fachowiec przyjedzie i mu przedstawi ofertę na najdroższy sprzęt a i przy okazji zapłaci za poradę. Widzisz tu sens?? - bo ja nie.

I później okaże się, że wszystkie dodatkowe koszty przerosną wartość samej nagrzewnicy.  Tak na marginesie to co do pojęcia to bym cię zagiął kilka razy.  

#9 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 02 grudzień 2014 - 13:17

Nagrzewnice

Masz racje Panie Elektrotechnik. Niech kolega zatrudni fachowca, niech fachowiec przyjedzie i mu przedstawi ofertę na najdroższy sprzęt a i przy okazji zapłaci za poradę. Widzisz tu sens?? - bo ja nie.
I później okaże się, że wszystkie dodatkowe koszty przerosną wartość samej nagrzewnicy.  Tak na marginesie to co do pojęcia to bym cię zagiął kilka razy.

A jak kupi taką co spala 2 l/h i okaże się niewystarczająca, ale kupił, bo ponoć gdzieś słyszałeś, że taka będzie najlepsza to co? Zwrócisz mu pieniądze na większą nagrzewnice?

ja bym kupił nagrzewnice na ON. Podczas pracy pobierają ponoć do 2litrów na godzinę.

Nie wiem czy masz jeszcze o czymś innym pojęcie i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to, ale czytając Twój post, a szczególnie słowo, które pogrubiłem wywnioskowałem jaką masz wiedzę na temat nagrzewnic.

Tylko że decydującym czynnikiem przy zakupie nagrzewnicy jest objętość pomieszczenia które chcesz ogrzewać.

I o to właśnie chodziło, a poza tym jeszcze jaka będzie różnica temperatur, jaka jest przewodność cieplna ścian, jaka jest wymagana temperatura wewnątrz, czy trzeba odprowadzić spaliny itp. Temat jest szeroki, więc żeby coś znaleźć to trzeba określić czego oczekuje się od urządzenia.

#10 Share rolmasz

rolmasz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 17:34

Nagrzewnice

Jasne że zwrócę! :)

Elektrotechnik - w jakim ty świecie żyjesz?

Chyba masz jakieś problemy wewnętrzne, a forum służy Ci po to aby podbudować własne ego.  

A co do tematu to służę pomocą, tylko że na priv (nie mam zamiaru nikomu udowadniać czegokolwiek i licytować się z moderatorem) 

Pozdrawiam

Edytowany przez rolmasz, 02 grudzień 2014 - 18:14.

#11 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2001 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 02 grudzień 2014 - 22:40

Nagrzewnice

Wiem o tym, ale różne są pomieszczenia w gospodarstwie do ogrzenia, ale gdzieś tak może od 30 do 50m2 czasem i może mniejsze.

Przecież napisali Ci że objętość czyli sześcian nie płaski kwadrat. 

A jak dalej będziesz taki konkretny to wzorem kolegi Xemit  z resztą pytań odsyłam tu http://horoskop.wp.p...13e8f&_ticrsn=5

#12 Share KamilBrz

KamilBrz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 05 styczeń 2015 - 16:15

Nagrzewnice

Sprawdź sobie jeszcze tutaj http://www.klimamark...agrzewnice.html - oni tam mają duży wybór jeżeli chodzi o systemy grzewcze i nagrzewnice. Sam już od nich kupiłem kilka urządzeń do warsztatu. Co ważne, mają tam nagrzewnice o naprawdę dużych mocach które potrafią nagrzać i utrzymać temperaturę w nawet mocno schłodzonym pomieszczeniu. Mają tam urządzenia różnych producentów: Sonniger, Stellmobile, VTS, Salda, Harmann itd.

#13 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 05 styczeń 2015 - 16:30

Nagrzewnice

Już kupiłem Mastera na allegro, i jak narazie jestem zadowolony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 05 styczeń 2015 - 21:10

Nagrzewnice

Jakiej mocy ?

I jaką powierzchnię będziesz ogrzewał ?

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878