Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dampol Romanów

29 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krycha0090

krycha0090

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 29 listopad 2014 - 08:33

Dampol Romanów

Chciałbym kupić cielaki po 500zł z firmy dampol i czy macie jakieś opinie o nich i czy mają zdrowe i ładne cielaki.Dzwoniłem do nich i przez telefon wszystko jest ładne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dampol Romanów Dzisiaj, 07:17
  •  

#2 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 29 listopad 2014 - 14:42

Dampol Romanów

Chodzi ci o ten romanów koło błaszek ? Jeżeli tak  to mają ciekawe cielaki bo znam dobrze pana Czesława. Ludzie nie narzekają na cielaki od niego. Jedynie raz z tego co wiem pare sztuk było niezaciekawych ale sam się nadział na nie kupując je od jakiegoś gospodarza.

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#3 Share Cypiz5

Cypiz5

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 29 listopad 2014 - 22:18

Dampol Romanów

z tego co wiem to cielaki nie są najgorsze raczej pozytywne opinie  rozchodzą sie u niego momentalnie te mięsne sztuki na wiosne mam właśnie zamiar u niego kupic ze 3 sztuki :)

#4 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 29 listopad 2014 - 23:04

Dampol Romanów

Chciałbym kupić cielaki po 500zł z firmy dampol i czy macie jakieś opinie o nich i czy mają zdrowe i ładne cielaki.Dzwoniłem do nich i przez telefon wszystko jest ładne.

Ta cena to za jakie cielaki?

#5 Share matys116

matys116

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 21 styczeń 2015 - 22:45

Dampol Romanów

500-650 zł hf i nrf  waga 40-50 kg kupił ktos z af cielaki w tej firmie?

#6 Share micgal39533

micgal39533

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 16 luty 2015 - 21:35

Dampol Romanów

i jak tam cielaki z tej firmy bo nie długo będziemy kupować i nwm czy opłaca się tam jechać ? 

#7 Share edi25

edi25

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 16 marzec 2015 - 16:41

Dampol Romanów

przeciesz te wszystkie cielaki to zwykle czerwone HF chude, zero miesa na nich, a cena jak za jakies miesniaki..

#8 Share dexter1908

dexter1908

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 17 marzec 2015 - 21:28

Dampol Romanów

Witam. Był ktoś tam na sprzedaży? jakie sa przedziały cenowe za cielaki w wieku 2-4 tyg?

#9 Share Patryk94

Patryk94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 18 marzec 2015 - 12:59

Dampol Romanów

850 + vat czyli wychodzi cos ponad 900 za sztuke i to nie sa jakies miesne cieleta tylko zwykłem hf biało czerwone lub z białymi głowami .

#10 Share eminem

eminem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 18 marzec 2015 - 20:53

Dampol Romanów

nie warto zawracac sobie tym glowy. zwykly hf umeczny transportem za cene miesnego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Patryk94

Patryk94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 19 marzec 2015 - 22:43

Dampol Romanów

dokładnie tak , w dodatku z kaszlem i biegunkami lepiej poszukać w okolicy czegoś i na pewno się znajdzie coś lepszego i tańszego albo w porównywalnej cenie od tych mniej się wyda na szczepienia i antybiotyki i będziesz miał spokojniejsza czy Ci cielak przeżyje czy nie . Ja już więcej tam nie pojadę szkoda czasu i kasy na takie cielaki.

#12 Share Paaatryk

Paaatryk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 29 marzec 2015 - 09:07

Dampol Romanów

Każdy ma swoje zdanie...... Moim zdaniem warto tam kupić, cielaki ładnie rosną i zawsze te 400 zł zaoszczędzone na sztuce, dla kogoś to mało, ale dla mnie oszczędność duża

#13 Share rolas2015

rolas2015

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 czerwiec 2015 - 18:39

Dampol Romanów

Ja ostatnio w okoliwy Wąbrzeźna kupilem kilkanaście fajnych kolorowych sztuk i od około 2 miesięcy jestem zadowolony. Maja dostawy co tydzień. Podam kontakt 504-424-916

#14 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 13 czerwiec 2015 - 23:26

Dampol Romanów Jak masz coś na sprzedaż to od tego jest dział,, giełda,,

Edytowany przez donweter1989, 13 czerwiec 2015 - 23:34.

#15 Share BestZetor

BestZetor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 20 czerwiec 2015 - 20:13

Dampol Romanów

Dołączę się do tematu

Chciałbym kupić 10 HF'ów od Dampola za 500-600 zł w wadze 50-70 kg i czy te cielęta pochodzą z Polski, czy są zdrowe, a także czy same jedzą i jaki jest koszt transportu ? 

Edytowany przez BestZetor, 20 czerwiec 2015 - 20:14.

#16 Share agrobiznes2015

agrobiznes2015

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 12:25

Dampol Romanów

Romanow? ponad 1000 zl plus vat za te czerwone HFy pozapadane boki kaszel sluz z nosa! raz wzialem i za darmo tego niechce z tego co sie dowiedzialem kupuja to na litwie estoni za 7 zl za kg, kazirodztwo puszczaja syna na matke i przywoza do polski co drugi byk urosnie po 500-600 kg oczywiscie jak polowa niepadanie po zakupie. Do tego doliczyc weterynarzy kolejne kilka stow  i tak oszukuja  uczciwych chłopów ! Ludzie nie dajcie sie nabrać na czerwone HFy z OŚWIĘCIMIA ! ZDECYDOWANIE NAJGORSZE CIELETA jakie kupilem w czasie 15 letniej hodowli. Cala obora zainfekowana przez odpady z Litwy i Estonii 

#17 Share rolas2015

rolas2015

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 17:32

Dampol Romanów

Kupiłem w Romanowie 50 sztuk w sierpniu, przywozili w nocy bo w dzień było za ciepło i mi to pasowało. Przez 2 dni było nawet dobrze z tymi cielętami. Lekarz zrobił profilaktykę i nie powinno być problemu niby. Ale jak wszedł i zobaczył te sztuki to był bardzo zdziwiony,ze takie wychudzone i boki pozapadane...pomyśleliśmy,ze w transporcie nie były pojone itp. Minęły dwa dni i lekarz przyjeżdżał 3 razy dziennie,stosował różne leki i nic nie pomagało,a pieniądze szły na leczenie. Po tygodniu przyjechało 2 lekarzy bo pierwszy nie miał pomysłów na te dziwne cielaki,ale i ten drugi myślał i kombinował dużo,ale na nic to się zdało. Kilka dni później zaczeły sie padnięcia,a lekarz i bakutil mijali się na drodze wjazdowej do mnie. Pozarażały się sztuki które miałem wcześniej i wcześniej były zdrowe. Z zakupionych 50 sztuk zostały mi dwie sztuki mizerne które wolałbym,żeby też padły bo w oczy razi jak na nie patrzę. Znajomy kupił u nich 30 sztuk w wadze około 130 kg z gwarancją, że niby jak coś padnie w ciągu 30 dni od zakupu to zwracają inne sztuki... Padło 12 sztuk po 2 tygodniach,a nie oddali nic. Gwarancja jest ustna więc nic z tym nie zrobi,ale mówią ładnie jak im się płaci i kupuje,a później mają takiego głęboko w d*p*e.NIE POLECAM TEJ PADLINY Z ŁOTWY,ESONII,NIEMIEC I HOLANDII!!! NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGAĆ. Lepiej kupić nasze polskie hf i różne mieszańce,a nie te niby mięsne,ale chore.

#18 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 19 grudzień 2015 - 18:03

Dampol Romanów Hola Hola, a Ty nie jesteś przypadkiem handlarzem z okolic Wąbrzeźna?

#19 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 23 grudzień 2015 - 17:57

Dampol Romanów

kupiłem u tych oszukańców w dam polu 80 szt na wiosnę z czego 19 padło w ciągu pierwszego miesiąca a te co zostały nie wyglądają za specjalnie w paszporcie MM a w rzeczywistości wygląda gorzej jak polski hf,dziady j**ane,..mam porównanie do wyglądu bo mam polskie mieszańce które barałem w agrostarze pare miesięcy wcześniej ,tak samo jeść dostają a nawet tym z dam polu więcej daję białka żeby to jakoś wyglądało,i hu..ja,dalej kosciste nic niewart towar,odemnie już tele nie chcą odbierać a chętnie jeszcze bym im chu..i posłał na święta ,większych oszustów do tej pory nie spotkałem,wrzuce kiedy zdjęcie tego z dam polu i polskiego gdzie jest dwa miesiące różnicy,te byki tylko w rogi rosną więcej w nic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share lukbud

lukbud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 23 grudzień 2015 - 21:27

Dampol Romanów

Witam panowie na święta.

Tej firmy nie kojarzę osobiście, ale każdemu powiem że lepiej tydzień jeździć po cielaki od zwykłych ludzi, jak napalać się na okazje( Niema czegoś takiego)

Prawdziwa okazja to kupić zdrowe ciele 100-200 zł taniej od prawdziwego rolnika, on zarobi i ty zarobisz. I zawsze znajomość zostaje.

Zarabiają tylko handlarze, my musimy trzymać się razem.