Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroleon    3

Panowie zwracam się z prośbą a natomiast chciałbym kupić bydło mięsne byczki oraz jałówki ras typowo mięsnych . Poradźcie gdzie mogę szukać może macie namiary na rzetelnego sprzedawcę lub sami sprzedajecie odsadzone sztuki. Zajmuję się hodowlą bydła na rzeź kupuje byczki i jałówki trzymam i sprzedaję duże sztuki do rzeźni. zeszło mi parę sztuk i chce dokupić. Znacie może rejony gdzie można kupić cielęta mięsne lub sprzedawców albo sami sprzedajecie to dajcie znać. Prosił bym o kontakt z takimi osobami obliguje to współpracą na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Wiem kto ma 20 jałówek blonde d'aquitaine do sprzedania kilka jest z tamtego roku już do zacielenia prawie a reszta odsadki około250-300kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawidk21    1

A województwo łódzkie? Byczki lub jałówki mieszańce mięsne lub simental mięsny, wiecie coś Panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
Dnia 3.12.2014 o 19:35, karolr2 napisał:

Wiem kto ma 20 jałówek blonde d'aquitaine do sprzedania kilka jest z tamtego roku już do zacielenia prawie a reszta odsadki około250-300kg

To daj namiary na te jałòwki. Może będę zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
Dnia 3.12.2014 o 19:35, karolr2 napisał:

Wiem kto ma 20 jałówek blonde d'aquitaine do sprzedania kilka jest z tamtego roku już do zacielenia prawie a reszta odsadki około250-300kg

To daj namiary na te jałòwki. Może będę zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
10 minut temu, karolr2 napisał:

Kolego patrzyłeś na datę posta

Sorki faktycznie nie spojrzałem. A tak z ciekawości już, W jakim rejonie Polski te Jalowki były? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valduk    0
Dnia 11/27/2014 o 18:40, agroleon napisał:

Panowie zwracam się z prośbą a natomiast chciałbym kupić bydło mięsne byczki oraz jałówki ras typowo mięsnych . Poradźcie gdzie mogę szukać może macie namiary na rzetelnego sprzedawcę lub sami sprzedajecie odsadzone sztuki. Zajmuję się hodowlą bydła na rzeź kupuje byczki i jałówki trzymam i sprzedaję duże sztuki do rzeźni. zeszło mi parę sztuk i chce dokupić. Znacie może rejony gdzie można kupić cielęta mięsne lub sprzedawców albo sami sprzedajecie to dajcie znać. Prosił bym o kontakt z takimi osobami obliguje to współpracą na dłuższą metę.

mozemy zaoferowac zakup byczkow miesnych mieszance,jalowki z Litwy,ilosci calosamochodowe,valdemaras74@gmail.com,+37060318873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez NewhollandT5050
      Witam kolegow chciałbym w przyszłości z rodzicami postawic obore i mam pytanie odnośnie budynku murowanego lub z płyty obornickiej. Obora ma być uwieziowa. Chciałbym wiedzieć czy posiada ktoś taka obore z płyt i jak się spisuje ? oraz najważniejsze czy obora z płyt będzie tańsza niż cała murowana ? Dodam ze jeżeli już Budowa by się odbyła z płyt to byłby podmurowany mur na wysokość około 1.5 m. Dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj