Skocz do zawartości

Zdjęcie

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 08 luty 2009 - 12:13

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi Ja jak robiłem magazyn na zboże wyłożyłem na beton warstwę foli i zalałem betonem i po posadzce przeleciałem Unii gruntem Atlasu a robiłem to przed żniwami trzeba było dobrze wietrzyć stodołę żeby wysychało i zboże leży na tym dobrze.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi Dzisiaj, 09:27
  •  

#22 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 08 luty 2009 - 13:06

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi

Płyta gipsowa to nie jest dobry pomysł - strasznie lubią pleśnieć, wystarczy troszkę wilgoci.

Na razie jest dobrze B) jak siądzie pleśń to napisze :lol:
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#23 Share MFJD

MFJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 09 luty 2009 - 18:16

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi Ja zrobiłem posadzkę tak że położyłem warstwę betonu potem folia na folie styropianem 5 cm na to zbrojenie i beton zboże przechowuje się świetnie zapomniałem o jakiś tam deptakach itp. jeszcze po tym cięgnikiem nie próbowałem jeździć bo mi nie potrzeba.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 09 luty 2009 - 22:59

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi ja miałem wylewkę i na to dałem folię i warstwę betonu ok. 10cm.zboże lezało bezpośrednio na betonie i nic sie nie stało ,ważne aby folię dawac w jednym kawałku lub ją zgrzać i nie podziurawić jej przy wylewaniu betonu

#25 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 09 luty 2009 - 23:06

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi Ja mam tak samo jak kolega powyżej ale silos o wymiarach 4x6x2 a reszte mam zrobione z drewna (lepsza izolacja od betonu)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share ursus1395

ursus1395

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. Muzyka

Napisany 25 luty 2009 - 18:27

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi Ja tam proponuje zaizolować taką folią czarną, jest taka z takimi wypukłymi bąblami, ale nie taka jak ta do paczek, tylko specjalna, taka do takich rzeczy i najlepiej jak byś dookoła zaizolował taką folią ściany, znaczy na zewnątrz wkopał tak na pół metra tą folie, jest gruba, więc nie przepuszcza wody i najlepiej jak posadzkę będziesz wylewać, to połóż tą folie najpierw, potem połóż na to styropian i na styropian folie, taką jakąś dosyć grubą, specjalną do wylewek betonowych z resztą to tylko mój pomysł, zrobisz jak będziesz chciał i jak na to Ci finanse pozwolą hehe pozdro!!

#27 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 28 luty 2009 - 14:56

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi Moja posadzka betonowa ma już kilka lat, nie jest popękana, a zboże wilgoci nie łapie.. tylko zaczyna się strasznie kurzyć z niej. Są jakieś preparaty którymi można by ją pomalować? Tak się zastanawiałem bo jak płytę robiłem to całość malowałem na czarno izo***(?) i właśnie nie wiem czy można stosować takie izolacje pod zboże? Na pewno jak wyschnie to nawet podczas wysokich temperatur i na słońcu nie zauważyłem żeby się topiła czy rozpuszczała ponownie, wiec raczej nie powinna kleić się do zboża. Jak myślicie?

#28 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 28 luty 2009 - 19:17

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi Może impregnat do betonu, SARSIL

#29 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 luty 2009 - 19:37

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi Ja mam sam beton-tyle że jakiś 500 ruski (całkiem biały i taki strasznie "suchy")-a po spodem taki suchy piaseczek -a w tym roku zauważyłem na 2 metrach kwadratowych (pod owsem)jakiś dziwny kożuszek-tak 2 cm grubości-oj przydałby się ktoś z łopatką (ochotnicy z przeszłości wystąp:))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 21:03

Magazyn płaski na zboże - izolacja podłogi ja na posadzki i sciany folie daje na podloge na folie polozylem plyte MDF o grubosci ok3mm zeby bylo lepiej zboze zbierac. szybko i tanio mie to wyszlo a ze zbozem wszystko OK zadnych strat