Polecane posty

damianXXL    49

było tak odrazu pisać. Jeśli nie masz dużych wycieków na silniku to możesz lać, na zime tym bardziej dobry bo łatwiejszy rozruch...

 

 

Przy właczaniu WOMu napedy sie załaczają? Rozłaczanie działa dobrze bo w wersjach 3xxx dopiero po wciśnięciu hamulca mozna wyłaczyć napedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

a jak wymienić filtry paliwowe

 

 

gdzie są biezpieczniki oprócz tych co są w kabinie pod kierownicą

 

 

kto wie co sie mogło stać z siedzeniem pneumatycznym przestało nagle pompować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tduda    1

Przy właczaniu WOMu napedy sie załaczają? Rozłaczanie działa dobrze bo w wersjach 3xxx dopiero po wciśnięciu hamulca mozna wyłaczyć napedy...

 

jak bys mogł wytłumaczyc za co sie tak dzieje bo od niedawna posiadam taki ciagnik i dopiero sie ucze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29

kamillo96

widzę , że wiele atrakcji zapewnia Ci Twój MF. Ale tak już z nimi jest, że zwłaszcza świeżo po zakupie wiele rzeczy dzieje się niespodziewanie. Przeważnie sprzedawcy "picują je aby tylko sprzedać a my musimy się ich potem uczyć . Siedzenie pneumatyczne mogło przestać pompować np z powodu braku prądu czyli pewnie padł bezpiecznik albo się coś odłączyło. Może się też gdzieś kabel przełamał i robi zwarcie. Nie wiem czy u was jest już mrów ale w mojej okolicy jest już w tej chwili -11 stopni. W tej temperaturze przynajmniej moje Mf-y mają różne pomysły na uprzykrzanie mi życia. Pamiętaj aby w żadnym wypadku nie trzymać go w budynku inwentarskim bo po zimie będziesz miał dopiero przygody z elektryką itd.

 

 

odkręcić....i wymienić. Nie wiem jaki masz filtr ale albo od góry trzeba odkręcić środkową śrubę albo od dołu . Poza tym wyczyścić odstojnik . To pisałem o filtrze tym przy odstojniku. Drugi filtr wykręcasz ręcznie tak jak olejowe w każdym pojeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

a odpowietrzyć to tylko tą pompką pompować i gdzie upuszczać powietrze ??


problem rozwiązany fotel rozkręciłem i patrze a tu kabel się uksył i nie łączył, odrazu wyczyszce zaworek i nasmaruje i dam nowe przewody


co co może być rewers zgrzyta czyba że jaak wcisne mocno hamulec to elegancko przeskoczy????


co trzeba zrobić gdy wywala mi błąd 3-1 prawy dolny bolec mocująćy dolną belke ????

Kolego, założyłeś z 7 tematów dotyczących tego samego ciągnika! Połączyłem wszystko razem w jeden temat i połączyłem wszystkie posty gdzie były jedne pod drugimi.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj