Skocz do zawartości

Zdjęcie

STANIMPEX czy BURY

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share patrykfor

patrykfor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 21:06

STANIMPEX czy BURY

Witam ,jestem zainteresowany kupnem opryskiwacza ale mam dylemat pomiędzy BURYM a STANIMPEX którego byście polecali wyposażenie bardzo podobne i różnica cenowa 10 tys bury droższy.  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STANIMPEX czy BURY Dzisiaj, 21:22
  •  

#2 Share kamcio15

kamcio15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 21:24

STANIMPEX czy BURY

Według mnie pomimo iż nie posiadam żadnego z tych opryskiwaczy lepszą inwestycją bd Bury z tego co się orientuję to Firma bury jest dość znaną firmą i działa na rynku przez długi czas więc jakieś doświadczenie zapewne mają i słyszałem wiele pozytywnych opini na temat ich maszyn ,a stanimpex nie jest zbyt znany i nie słyszałem o nich za wiele,  więc bardziej polecał bym ci opryskiwacz bury, ale to jest tylko moje zdanie i niech wypowiedzą się posiadacze tych maszyn :) mam nadzieję że w pewnym stopniu pomogłem :) Pozdrawiam.

#3 Share Kalka

Kalka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 11:06

STANIMPEX czy BURY

Ja polecam Stanimpex pierwszy ojciec kupił w 2002-2003 roku chodzi do teraz działa bez większych awarii, został do pryskania buraków, drugi większy będzie robił 3 sezon jestem zadowolony. W okolicy jest sporo użytkowników, opryskiwacze mają dobrą opinie.

O Bury się nie wypowiem nie znam użytkownika, także nie mam opinii z pierwszej ręki :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share toorano

toorano

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 16:33

STANIMPEX czy BURY

Zastanawiałem się nad używanym pilmetem i krukowiakiem, albo nowym burym, stanimpexem i tadlenem. Biardzkiego, agrofarta i inne tego typu odrzuciłem juz na samym początku poszukiwań. Wiosną 2011 kupiłem Bury Pelikan 2000l 18m rozkładany ręcznie. Jestem z niego zadowolony, polecam ! 

#5 Share patrykfor

patrykfor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 17:54

STANIMPEX czy BURY

Mój BURY ma mieć pojemnosc 2300l, szerokość belki 21m ,pełna hydraulika ,komputer muller + GPS , a STANIMPEX ma mieć komputer arag 400 S

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 06:32

STANIMPEX czy BURY

jeśli wybierasz między tymi markami to bierz burego.

Dodaj odpowiedź