Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siłowniki wspomagające hydraulike - Gdzie i jakie kupić

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 styczeń 2015 - 23:03

"Wymiary dla siłownika" brałem od środka uszów na tylnim moście, a drógi brałem od środka podnośnika ramion (trzeba było przyspawać uchwyt).

Znalazłem przed chwilą troche tańsze siłowniki ale za to dłuższe i troche szersze http://allegro.pl/cy...4812122912.html
I teraz pytanie czy by można założyć teoretycznie siłownik tylnich uszów na moście do mocowania ramienia podnośnika a ciegłem podnośnika i czy podnośnik spełniał by swoją role? (cieżko mi to poisać o co mi sie rozchodzi, ale na załącniku widać już cały problem)
attachicon.gifDSCF2475b.jpg

Można śmiało tak zakładać w to miejsce siłownik zakłada sie na ten dodatkowy sworzeń do ramion w moście a u góry do tego sworznia co podnosi prowadnice od haka. Osobiście koledze tak zrobiłem i bajka jest tylko że dolny uchwyt tokarz dorabiał pod siłownik i jest na nakrętke z zawleczką. Założyliśmy od c-385 wspomagajacy ale jest za długi i ramiona nie opadaja do końca już ale jak do agregatu czy pługa nie przeszkadza  

Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siłowniki wspomagające hydraulike - Gdzie i jakie kupić Dzisiaj, 14:12
  •  

#22 Share Bambi14

Bambi14

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 18:06

tez mam problem w 82 z grzaniem sie oleju przy ciezkich sprzetach, wyczytalem dzis tu na forum ze jeden z uzytkownikow wymienial wszystkie elementy hydrauliki i pomogy dopiero silowniki wspomagajace, bede zakladal.

#23 Share artros

artros

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 grudzień 2015 - 11:27

Siłowniki do wspomagania można kupić w firmie ARTROS  w Sieradzu tel 509652816

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 02 styczeń 2016 - 20:52

gdzie to w sieradzu i czy cały zestaw czy tylko siłowniki?

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Novo181818

Novo181818

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 18 czerwiec 2016 - 13:41

Siłowniki wspomagające hydraulike - Gdzie i jakie kupić Witam wszystkich. Odgrzebie troszkę temat.
Właśnie mam zamiar zakupić to wspomaganie. Cały zestaw to przegięcie, ale jest możliwość zakupienia osobno. Górne mocowania siłowników do ramion sobie dorobie gdyż prawie 300zł za jeden to też wiadomo co.
Pytanie jest apropo siłowników: czy kupić jakieś za 130zł c50 które są na allegro i w sklepach po 130zł około tylko z tego co się dowiedziałem są to hinduskie, czy lepiej już zapłacić więcej za hydrosile czyli coś w granicach 300zł. Ale ale spotkałem się z określeniem ze sa tez oryginalne białoruskie, tylko nie było nazwy producenta. Wie ktoś coś na ten temat czy to tylko sciema i to też jest hydrosila. Jak ktoś to ma założone to proszę o zdjęcia górnego mocowania tłoka gdyż mocowanie na górnym swozniu jest zbyt daleko dla skoku 200mm. Gdzieś w połowie długości ramiona muszę dorobić uchwyt

Dodaj odpowiedź