AgroKamilFendt

New Holland T6.175 jaki pług wybrać do niego ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Ja to bym zaproponował Tobie  firmę KVERNELAND ,sam mam taki pług zagonowy 4 skiby na maksymalnej szerokości idzie bardzo ładnie ciągnik 105km ,resory dobrze chronią skiby przed kamieniami ,nie zapycha się model to AB100 .W  Twoim NH to jest chyba 140km o ile się nie mylę  więc 5 skib spokojnie by dawał radę. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obrotowym też by dawał radę ,tylko cena takiego pługa z tego co słyszałem jest dosyć spora ;/ Szukasz nowej maszyny czy używanej ?


 

Edytowano przez SZWAGIER1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorę pod uwagę nową maszynę. Z używaną można niekiedy nieźle wtopić ;/ Miałem na testach Pług pottinger 35 servo i jeszcze z Unii, ale nie pamiętam jaki dokładnie. Teraz zastanawiam się nad kupnem , ale nie jestem do końca zdecydowany ;/ . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Proponuje Kverneland EM85 5 skibowy obrotowy. Też mam średnie ziemie i orałem nim John Deerem 6930 155 koni. Wystarczająco do takiego ciągnika. I tak jak masz trochę gliny a popada to będzie miał co robić i będzie się grzebał bo new hollandy są dość lekkie i szóstka odpada w takiej wersj ciągnikai. Pług bezawaryjny, resory, i tylko 2 przewody do obrotu, stała szerokość skiby 45cm to i tak wystarczająco (im szersze skiby tym cięższa uprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj