Polecane posty

krystian96    1

Witam. Mam case jx 80 i od pewnego czasu nie da sie nim plynnie powoli ruszyc z miejsca czy np gdzies podjechac / podcofnąc bo puszczajac sprzegla szarpnie nie ma plynnosci . ciągnik ma 1100mth i  rok temu zmieniana byla linka od sprzegła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

jeżeli zacina się linka i jak puszczasz sprzęgło to idzie skokami pedał to albo już linka do wymiany lub można olej gęstego wpuścić strzykawką w pancerz linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

a w tym ciągniku jest dostęp do tarcz aby zobaczyć jak wyglądają, czy trzeba rozpoławiać??

u mnie najprawdopodobniej siadł uszczelniacz i olej poszedł na tarcze ale nie wiem jak to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodek74    0

Jak chcesz sprawdzić czy olej poszedł do sprzęgła, to sprawdź otwór pod obudową sprzęgła. W otworze tym jest zawleczka poruszaj nią jeśli jest olej będzie kapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

 a jest tam jakaś możliwość zajrzenia do środka ?? prócz tego dekielka do ustawiania GMP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Macklim22
      Mam problem. W trakcie pracy ciągnik przestał reagować na ruchy  dźwignią rewersu i stoi w miejscu. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy ?
    • Przez klk16
      Witam mam problem z moim case jx 90 z 2011 roku otóż przy ostatnim bawieniu się w elektryka gdzie chciałem zrobić światła w przyczepie po przełączaniu kabelków w wtyczce znikneły kierunki a przed działały normalnie po sprawdzeniu bezpieczników które są wporządku problem nie ustał a właściwie się zwiększył otóż włączył się samoczynnie przedni napęd moje pytanie brzmi co może być nie tak ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj