Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie Działą EHR MF 3060

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Sesk

Sesk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 13:26

Nie Działą EHR MF 3060

Witam, znowu mam problem z moim fergusonem.. tym razem nie dziala ehr nagle przestal działać... podczas orki nie chciał mi podnieść wiec zgasiłem i odpalilem ciagnik ponownie i działało dalej normalnie, pozniej juz natomiast padło całkowicie nie wiem juz gdzie szukac.. Panel EHR dziala bo jechałem sprawdzić do kolegi na jego ciągnik tam normalnie podnosi i opuszcza. U mnie gdy go odpale i zgasnie kontrolka ładowania to migną kontrolki od podnoczenia i opuszczania to samo sie dzieje gdy wyłączam ciągnik, czyli jakiś prąd dochodzi..  Próbując podnosić albo opuszczać nie zaświeci sie żadna kontrolka, na błotnikach też nie działa. Bezpicznik przy akumulatorze sprawdziłem, kable na klemach także.. Wiecej pomysłów nie mam :( jeszcze 7 ha do orania a ciągnik stoi a zima sie zbliża ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie Działą EHR MF 3060 Dzisiaj, 03:49
  •  

#2 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1630 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 17:37

Nie Działą EHR MF 3060

Jak sprawdzałeś panel i jest dobry to może sprawdz dobrze alternator bo może kontrolka gaśnie ale prąd daje słaby i EHR nie chce ruszyć, najlepiej jak byś mógł zmierzyć miernikiem napięcie ładowania na wyjściu z alternatora, jak będzie słabe to może być jego wina.

#3 Share Sesk

Sesk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 17:55

Nie Działą EHR MF 3060

Mam dwa alternatory na jednym jak i na drugim nie dziala : )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 13 listopad 2014 - 18:09

Nie Działą EHR MF 3060 Pewno trzeba będzie byka na czujnika. Czepiaj ursusa i za dzień zaorasz.

#5 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1630 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 18:13

Nie Działą EHR MF 3060

Sprawdzałeś samo działanie rozdzielacza, jest z lewej za tylnym kołem i mka dwa przyciski do sterowania ręcznego, może sie zawiesił?

@Rolnik1973 Ruskiem będzie jeszcze taniej tak że Ursus też nie taki naj.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Sesk

Sesk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 14 listopad 2014 - 13:08

Nie Działą EHR MF 3060

Te elektrozawory pod kołem działają też je sprawdzałem : ) cos nie tak bylo z kablami kolo alternatora... jak podłącze fioletowy kabel pod alternator to moge posniesc  ale jak opuszcze do konca do juz nie podniose... i wgl teraz nowosc.. moge podnosic przy odłączonym alternatorze haha moge także opuścić podnośnik gdy ciagnik jest wyłączony ale musze przekrecic zapłon ...