Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2018 odpowiedzi na ten temat

#1761 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 07 wrzesień 2016 - 21:46

szukam męża

a tak serio, to gdzie Ty się podziewałaś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 09:16
  •  

#1762 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 07 wrzesień 2016 - 21:49

szukam męża Brykalam sobie po świecie , a właściwie szukałam swojego miejsca na ziemii ;)
I znalazłam 7 km od mojego miejsca zamieszkania znalazłam swoją miłość :D

#1763 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 07 wrzesień 2016 - 21:55

szukam męża

to kiedy pijemy?

Będzie miał chłopak do teściowej blisko :lol:

#1764 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 07 wrzesień 2016 - 22:20

szukam męża tylko u niej to miłość można dwojako zrozumieć...

#1765 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 07 wrzesień 2016 - 23:22

szukam męża

Ooo to jeśli pociągaja cię faceci o wyglądzie Andrzeja ,to musisz być strasznie zdesperowana hi hi.

Byłbym wdzięczny gdybyś powstrzymał się od żartów na temat tej osoby. Nie wygląd świadczy o wartości człowieka, no i przede wszystkim jest to osoba zmarła więc trochę wyczucia i taktu, druga sprawa, że jako rolnik powinieneś mieć do niego jakiś szacunek bo nikt tak wiele nie starał się robić dla rolnictwa jak on i zapewne na osobę jego pokroju poczekamy sobie jeszcze wiele lat, jeśli wogóle ktoś taki jeszcze pojawi się na wysokim stanowisku. Także pohamuj się w swoich żartach, bo nie o każdym a zwłaszcza zmarłym wypada żartować.
To tyle tytułem powitania po mojej długiej nieobecności i zapewne niektóre osoby "niesamowicie stęskniły się" za mną.
Widzę, że Anna tutaj rozkręciła trochę temat, lecz cóż za Ola której jeszcze nie zdążyłem zawrócić w głowie?

#1766 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 08 wrzesień 2016 - 06:55

szukam męża Witaj daremw,dawno Cię nie widziałam i nie słyszałam.Tak trochę rozkrecilam ludzi.
Z Andrzejem temat zaczęła Ola,która nie wie może kim ten człowiek byl,więc przyblize postać Pana Leppera.
Andrzej Lepper byl człowiekiem dumnym z honorem i ambicjami dużymi,sprytnym,odwaznym,pracowitym,dużo sie uczył.Zawsze szukał rozwiązań dobrych,gdy pojawiały się problemy,i pomocy u innych gdy miał trudności w pokonywaniu przeszkód jakie sie pojawiały..Był nie tylko politykiem lecz również rolnikiem i osoba otwarta na wszelkie horyzonty.Może niektórzy uważali go za osobę niezrównoważona psychicznie przez to co czasem porywczo robił i mówi,lecz zawsze kierował się walecznoscia dla dobra spraw ogolu.

==Każdy odruch dobrej woli i harmonijnej pogodnej myśli,skierowanej do wszystkiego co nas otacza i ludzi,opłaca się stokrotnie:wtedy otrzymujemy w zamian ten sam rodzaj energii płynącej ku nam.Czym promieniujemy tym sie nasycamy.
Każdego moze ogarnąć zniechęcenie,każdy człowiek może sie mylić.Gniew rani serce i niszczy umysł.Pochopne działania sprawiają cierpienie =
To moja specjalna dedykacja :)

Edytowany przez AnnaHejniak, 08 wrzesień 2016 - 07:44.

#1767 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 08 wrzesień 2016 - 09:00

szukam męża

Byłbym wdzięczny gdybyś powstrzymał się od żartów na temat tej osoby. Nie wygląd świadczy o wartości człowieka, no i przede wszystkim jest to osoba zmarła więc trochę wyczucia i taktu, druga sprawa, że jako rolnik powinieneś mieć do niego jakiś szacunek bo nikt tak wiele nie starał się robić dla rolnictwa jak on i zapewne na osobę jego pokroju poczekamy sobie jeszcze wiele lat, jeśli wogóle ktoś taki jeszcze pojawi się na wysokim stanowisku. Także pohamuj się w swoich żartach, bo nie o każdym a zwłaszcza zmarłym wypada żartować.
To tyle tytułem powitania po mojej długiej nieobecności i zapewne niektóre osoby "niesamowicie stęskniły się" za mną.
Widzę, że Anna tutaj rozkręciła trochę temat, lecz cóż za Ola której jeszcze nie zdążyłem zawrócić w głowie?

jeśli już chcesz zabłysnąć to poczytaj w którym zdaniu mogłem go urazić. Osobiście jako do człowieka i jego postępowania nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia. Po 2 nie raz sam w wywiadach śmiał się ze swojej postury, co świadczy o wielkim dystansie do siebie. Napewno większym który posiadasz ty i twoja kinder-mafia

#1768 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 09:30

szukam męża To kim był śp.A Lepper?bo nic nie zrozumiałem z tej przemowy:-):-)

#1769 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 10:13

szukam męża [quote name="OlaOlla" post="1864316" timestamp="1473191680"]Drugiego Andrzeja Leppera już nie ma :(

To był pierwszy post w którym był wspomniany Andrzej Lepper.Więc troszkę bardziej przemyślane wypowiedzi proszę pisać,bo ktoś może to wziąć jako naruszanie godności.Tym bardziej,że to nie temat o polityce.
Luki zapytaj Ole,bo ona o nim wspomniała to ma szansę sie teraz wykazać wiedza.:)

Edytowany przez AnnaHejniak, 08 wrzesień 2016 - 10:15.

#1770 Share OlaOlla

OlaOlla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Geriatria, Żeglarstwo, Hodowla Zwierząt

Napisany 08 wrzesień 2016 - 10:38

szukam męża

Aniu widzę, że próbujesz mnie atakować w każdej jednej wiadomości skierowanej do mnie. Skąd w Tobie tyle jadu? Boisz się konkurencji? Nie martw się, ja nią nie jestem i w przeciwieństwie do Ciebie nie będę odpowiadać na te słowne potyczki, bo dla mnie to zbyt dziecinne. Każda jedna wiadomość skierowana od Ciebie do mnie ma na celu ośmieszenie mnie i upokorzenie. Naprawdę jesteś taką złośliwą kobietą? W takim razie współczuję ludziom z Twojego otoczenia. Wspomniałam o Andrzeju Lepperze, a Ty teraz próbujesz tu rozpętać jakąś gównoburze i zgonić wszystko na mnie. Pewnie gdybym nie wiedziała kim jest ten człowiek to nawet bym o nim nie wspomniała - swoją drogą z mojej wypowiedzi inteligentny człowiek wywnioskuje, że nie miałam nic złego na myśli. Nie mam zamiaru być gwiazdą AF o którą każdy by się tu ubiegał, a widzę, że Ty chyba do tego dążysz i próbujesz postawić się w dobrym świetle ośmieszając innych, ale wiesz co? Działa to zupełnie odwronie. Pokazujesz tylko ile w Tobie nienawiści, zazdrości i złośliwości. To była ostatnia moja wiadomość do Ciebie i nie życzę sobie, abyś Ty kierowała swoje wypociny do mnie oraz poruszała mój temat w jakimkolwiek poście. Adieu

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

:wub: 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1771 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 11:03

szukam męża

Olu odpowiem krótko,krytykujesz mnie bez podstawnie,nic o mnie nie wiesz.Pierw poznaj kogoś później się wypowiadaj na czyjś temat.Teraz sama pisząc w ten sposób nie znając mnie z góry skreslasz. oraz zamiast wykazac chec poznania to od razu oceniasz kogos bezpodstawnie.

A w tych tematach co sie pisze trzeba mieć więcej dystansu i poczucia humoru.

Zazdrosna o nikogo nie jestem i nie byłam.

Konkurencji tez nie boję się,bo aby mieć tego swojego "rolnika"nie musze szukać,bo mnie już on sam znalazł.

W zyciu sa wazniejsze wartosci ktorymi nalezy sie kierowac,niz istnienie na portalach aby istniec.
A Pana Leppera bronie z przyczyn prywatnych i osobistych.

Edytowany przez AnnaHejniak, 08 wrzesień 2016 - 11:24.

#1772 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 11:26

szukam męża Z wielu dziewczyn które znam z tego forum, zawsze odnosiłem wrażenie, że są to mile ugodowe i mało konfliktowe osoby. A tu proszę tipsy w ruch xd.

#1773 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 11:35

szukam męża

Miglanc ja sie bic o Ciebie nie zamierzam.Tez klocic sie tu nigdy z nikim nie klocilam :) 

Zreszta chyba mnie znasz :)

#1774 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 11:45

szukam męża

ale nikt tu nie wspomina o biciu się dla 2 -giej osoby. po prostu jest to publiczne forum i każdy może wyrazić swoją opinię jeśli się mu coś zarzuca. lepiej wrócić do tematu a nie się nawzajem nakręcać . 

#1775 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 11:50

szukam męża Bo to jest zależne co kto sobie w głowie uroil :)
Tak miglanc przyszły były mężu,szukam Cię i szukam :)

#1776 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 13:26

szukam męża [quote name="AnnaHejniak" post="1864973" timestamp="1473325997"
Luki zapytaj Ole,bo ona o nim wspomniała to ma szansę sie teraz wykazać wiedza.:)[/quote]

Co w związku z tym że wspomniała to raczej dobrze że pamięta o zmarłych:-)

#1777 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 15:16

szukam męża

ja pier**le, co wy robicie? Żal czytać ;)

Dziewczyny przeprosić się natychmiast

A Darek, rzadko zaglądasz ale jak już wpadniesz to z igły zrobisz burdel ;)

#1778 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 15:35

szukam męża Artur kiedyś w innym temacie pisałam,że sposób myślenia każdy ma inny,nie wszyscy mają poczucie humoru.

Gdy zakłada sie kask...Zaczyna inaczej patrzeć sie na świat.
Z laskami jest odwrotnie niż z VTEC_iem... im mniej wałków tym lepiej :)

Może sie chłopaki z tym zgodzicie...

Edytowany przez AnnaHejniak, 08 wrzesień 2016 - 16:37.

#1779 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 16:57

szukam męża

jeśli już chcesz zabłysnąć to poczytaj w którym zdaniu mogłem go urazić. Osobiście jako do człowieka i jego postępowania nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia. Po 2 nie raz sam w wywiadach śmiał się ze swojej postury, co świadczy o wielkim dystansie do siebie. Napewno większym który posiadasz ty i twoja kinder-mafia

Jeśli posiadał byś troszeczkę rozgarnięcia to zrozumiał byś, że chodzi o zdanie które zacytowałem (ot jakie to niespodziewane), to że on żartował ze swego wyglądu nie upoważnia cię do tego samego. No i te swoje dziecinne podwórkowe zwroty jakoś nie robią na mnie wrażenia- świadczą raczej o tobie.
Samo to, że mówisz o zmarłym powinno być już podstawą do jakiegoś szacunku w wyrażaniu się o tej osobie, jeśli tego nie rozumiesz to każdy ma podstawę by nazwać cię zwykłym hamskim gówniarzem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1780 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 08 wrzesień 2016 - 17:17

szukam męża

daremw cos sie tak doj**al do niego ? To ze zasugerowal ze Andrzej nie byl Modelem to chyba wszyscy o tym wiedzieli i widzieli, nawet on sam..To ze byl sloko gosciem tez kazdy wiedzial, wiec po ch*j ta spina ? :D :D