Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2009 odpowiedzi na ten temat

#1641 Share OlaOlla

OlaOlla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Geriatria, Żeglarstwo, Hodowla Zwierząt

Napisany 04 wrzesień 2016 - 11:14

szukam męża

Jak chcesz to w kilka sekund stworzę nowe konto i nikt nie udowodni multikonta, nawet cały zespół Adminów i Modów :P
Nie o to chodzi bym komukolwiek dokopywał, ale takie podejście do sprawy jest co najmniej zastanawiające i mało wiarygodne

Jakie podejście? To ze kobieta z miasta chcialaby poznac faceta, który nie będzie jej namawiał na emigracje z kraju, albo przeprowadzkę do dużego miasta tylko mogliby razem żyć na wsi, na gospodarstwie, założyć rodzine (chętnie duża) i cieszyć sie każdym dniem ? To jest dziwne? Podejrzane? Współczuje Ci bardzo ograniczonego myślenia w takim razie, bo to jest możliwe. Te podejrzenia, intrygi mnie wcale nie zniechęca. Nie mam możliwości jechać na wieś i kogoś poznac, wiec próbuje w internecie i to forum nie jest jedynym miejscem gdzie napisałam. Wybacz, ale nie bede odpowiadać więcej na takie zaczepki, bo w moim odczuciu zaczynaja być one conajmniej atakiem w moja stronę z całkowicie niewiadomego powodu. Jeśli każda nowa osobę na forum traktujecie podobnie to widocznie moim błędem była rejestracja i w ogole jakikolwiek post. To tyle. Pozdrawiam.

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

:wub: 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 02:34
  •  

#1642 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 04 wrzesień 2016 - 11:24

szukam męża Ola do brzydkich dziewczyn też na pewno nie należysz. I wcale nie dziwię się aktywnością wobec twojej strony. Śmieszy mnie tylko aktywność panów Szarańcza w h ....

#1643 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 11:28

szukam męża

Cieżko odbierać kogokolwiek bardzo  poważnie zwłaszcza gdy nie dostrzega się jakiegoś rozsądku w jej podejściu.

Powodzenia

#1644 Share proximaplus

proximaplus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:BMW-Bawarka Mój Wóz
    Motoryzacja,
    Rolnictwo,
    Informatyka,
    Mechatronika,

Napisany 04 wrzesień 2016 - 13:37

szukam męża

Cześć :) Powiedzcie moi mili, gdzie mogę poznać jakiegoś fajnego faceta rolnika skoro jestem z miasta? U mnie tu w okolicy nie ma typowych wsi z gospodarstwami, raczej takie na których nowobogaccy budują swoje wille, aby żyć w ciszy i spokoju, ale blisko dużej aglomeracji. Polecacie jakieś portale, biura matrymonialne? Mam 24 lata, a mam wrażenie, że nigdy nie poznam mojego wymarzonego rolnika :( Prosze o rady!!!

Ja też bardzo od dłuższego czasu chciałbym poznać dziewczynę która naprawdę interesuje się gospodarstwem i wsią,bardzo żałuje ze nie mieszkam blisko Ciebie,w mojej okolicy wszystkie panny uciekły do miasta i nie chciały nawet słyszczeć o gospodarstwie i ciężko jest znaleźć kogoś naprawde lubiącego wieś,dlatego wielka szkoda że tak daleko mam do Ciebie, powodzenia i buziaczki ;)

Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

#1645 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 04 wrzesień 2016 - 15:04

szukam męża

Nie no miglanc, nie ma co sie przypierdalac, dziewczyna napisala w odpowiednim temacie a to ze zlecialo sie stado prawiczkow to juz nie jej wina :D :D Moze cos z tego bedzie :D

#1646 Share Lechu

Lechu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 15:22

szukam męża

Jakie podejście? To ze kobieta z miasta chcialaby poznac faceta, który nie będzie jej namawiał na emigracje z kraju, albo przeprowadzkę do dużego miasta tylko mogliby razem żyć na wsi, na gospodarstwie, założyć rodzine (chętnie duża) i cieszyć sie każdym dniem ? To jest dziwne? Podejrzane? Współczuje Ci bardzo ograniczonego myślenia w takim razie, bo to jest możliwe. Te podejrzenia, intrygi mnie wcale nie zniechęca. Nie mam możliwości jechać na wieś i kogoś poznac, wiec próbuje w internecie i to forum nie jest jedynym miejscem gdzie napisałam. Wybacz, ale nie bede odpowiadać więcej na takie zaczepki, bo w moim odczuciu zaczynaja być one conajmniej atakiem w moja stronę z całkowicie niewiadomego powodu. Jeśli każda nowa osobę na forum traktujecie podobnie to widocznie moim błędem była rejestracja i w ogole jakikolwiek post. To tyle. Pozdrawiam.

Ja życzę powodzenia w szukaniu. Mnie moja żona z miasta znalazła ponad dwadzieścia lat temu .

#1647 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 04 wrzesień 2016 - 16:43

szukam męża

W czym problem że nie możesz bywać na wsi, babke miałaś to jakieś kontakty na wsi chyba zostały.

Valu innym przyganiasz a sam się kręcisz :D

#1648 Share rocco0987

rocco0987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 18:54

szukam męża

Piękne marzenia, niestety zycie brutalnie je weryfikuje a życie na wsi nie jest proste i takie śliczne. Nie bez powodu wsie sie wyludniają (przynajmniej u mnie) pomijając opłacalność gospodarzenia w mieście żyje się prościej . Chyba nie znam osoby która chciała by sie przeprowadzić na stałe na wieś, u sąsiadów tez nie widuje zeby rodzina z miasta przyjechała pobyć dłuzej na wsi, tylko wpadną na niedziele- godzina dwie i tyle. Spotykałem sie z dwiema dziewczynami z miasta i nie trudno było dostrzec że nie widzą siebie na wsi, nie chodziło o prace tylko poprostu samo mieszkanie na wsi. Jęsli uda ci sie pozanać kogoś i spróbujesz zycia na wsi życze wytrwałości  :)

A tak a propos poznawania osób, w tamtym roku na zabawie odpustowej poznałem parke (jak ich poznałem nie pamietam byłem trochu pijańszy) od słowa do słowa okazało sie iż poznali sie na jakimś zjeździe dla samotnych a dzieliło ich ponad pół Polski. On spoko ale ona z urody... no nie szczególna, wiec musiało zaiskrzyć coś szczególnego że sie spikneli. Więc przez neta pewnie też się da trafić na cos poważnego :D

Edytowany przez rocco0987, 04 wrzesień 2016 - 18:58.

#1649 Share gosia24

gosia24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:jak u kobiety zmienne:-)

Napisany 04 wrzesień 2016 - 19:25

szukam męża

witajcie drodzy agroforumowicze ,to moj pierwszy post tutaj.Troche nabralam odwagi o postanowilam tu napisac.skoro kolezanka ola napisala ze chciala by kogos fajnego poznac to pomyslalam ,ze moze i do mnie usmiechnie sie szczescie.na wszystkich portalach jak tylko ktos napisze ze jest ze wsi i lubi prace przy zwierzetach to od razu jest na straconej pozycji,a ja porostu to lubie i tyle.jakos mialam do tej pory pecha i jak kogos poznalam to okazywalo sie ze za bardzo do pracy w gospodarstwie to sie nie nadaje lub od razu na pierwszej randce chcialby zaciagnac dziewczyne do lozka.az taka nowoczesna nie jestem i nie lubie takich chamskich zachowan.milo by bylo poznac kogos z kim mozna wyskoczyc na weekend w gory (ktore uwielbiam) jak i rowniez razem isc do pracy przy krowkach.pozdrawiam Gosia

#1650 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 20:15

szukam męża

Trafiłaś na idealny portal, zaraz będziesz mieć pełną skrzynke :D A w góry to ja mogę z Tobą jechać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1651 Share adrian3005

adrian3005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 04 wrzesień 2016 - 20:19

szukam męża Artur Artur ;p
Pozwol ze ja pojadę ;D

#1652 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 20:20

szukam męża Czytam te wasze oferty nazwę je matrymonialne i stwierdzam ze nie tedy droga
Nie lepiej dać sobie czas i na spokojnie pisząc kolejne posty poznawać użytkowników a za razem i dać poznać siebie
Z czasem to pisanie przerodzi się w przyjaźń a może i coś wiecej
Małymi krokami do celu a tak na szybko są tylko rozczarowania lub krytyka
Mimo wszystko szukającym miłości życzę powodzenia

#1653 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 20:22

szukam męża

No i prawidłowo Gosiu ;-) Zawsze kieruję się tym że lepiej żałować że się spróbowało ale (ewentualnie) nie wyszło niż żałować że się w ogóle nie spróbowało. Sam również lubię góry chociaż ostatni raz kiedy byłem to chyba jeszcze w gimnazjum heh ;-) No ale jak tak dalej pójdzie to chyba cały autokar się uzbiera na tą wycieczkę ;-)

#1654 Share weris

weris

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 20:46

szukam męża

A ja szukam męża bo gdzieś mi zaginą na af mam pytanko czy go ktoś widział  :P  :D

#1655 Share gosia24

gosia24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:jak u kobiety zmienne:-)

Napisany 04 wrzesień 2016 - 20:52

szukam męża

a to niegrzeczny,a mowil mi teraz ,ze kawaler :P

#1656 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 21:00

szukam męża

Weris wyłącz mu internet, bo on tu wszystkie młode wyrywa :D

#1657 Share rocco0987

rocco0987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 21:04

szukam męża

A ja szukam męża bo gdzieś mi zaginą na af mam pytanko czy go ktoś widział  :P  :D

albo stosowałaś przemoc domową i sam uciekł albo uprowadzenie UFO....taaaa Reptilianie są wśród nas

#1658 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 21:06

szukam męża Hmm męża zgubić i to w necie?
Nie do odzyskania :-) ;-)

#1659 Share weris

weris

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 21:12

szukam męża

Artur jak neta odetnę to już go nie znajdę i co ja biedna zrobię :o 

rococo ja jestem grzeczną ,potulną trochę zakręconą kobitką :o a męża zgubiłam bo się zakręciłam  :D  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1660 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 04 wrzesień 2016 - 21:14

szukam męża weris Twój maz sieje tu spustoszenie, my kawalerzy sie dopchac nie możemy, bajeruje nam tu panny :D
Zajmij się nim :D ;)