Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2018 odpowiedzi na ten temat

#1621 Share kniaziu

kniaziu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 19:34

szukam męża Ehh, piękna dziewczyna i dodatkowo bardzo tolerancyjna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 08:39
  •  

#1622 Share coler

coler

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 20:42

szukam męża

Hej Ola ile musiał bym mieć hektarów żebyś się mną zainteresowała? :)

#1623 Share OlaOlla

OlaOlla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Geriatria, Żeglarstwo, Hodowla Zwierząt

Napisany 03 wrzesień 2016 - 20:47

szukam męża

Hej Ola ile musiał bym mieć hektarów żebyś się mną zainteresowała? :)

Możesz mieć i 1 hektar + krowę żebym miała czym sie zajmować poza byciem Panią domu i będzie super :D

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

:wub: 

#1624 Share juniormarcin

juniormarcin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 20:50

szukam męża

zarejestruj się na Agrorandce :-)

#1625 Share OlaOlla

OlaOlla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 21:58

szukam męża

zarejestruj się na Agrorandce :-)

zarejstrowana! :D

#1626 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 22:16

szukam męża

To bardzo małe wymagania masz, tylko wiesz,prawie każdy ma ochotę na te "róże" z Twojego ogrodu :P

#1627 Share OlaOlla

OlaOlla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 22:39

szukam męża

To bardzo małe wymagania masz, tylko wiesz,prawie każdy ma ochotę na te "róże" z Twojego ogrodu :P

Ehm, w zupełności nie wiem o jakich Ty różach myślisz  :lol:

Wymagania małe? No może tak, może nie. Zależy jak na to patrzeć :) Cenie sobie umiejętność prowadzenia konwersacji, otwartość na świat, na ludzi, tolerancyjność, umiejętność okazywania uczuć, wrażliwość. Tego oczekuje. Teraz możesz sam ocenić, czy to wiele :)

#1628 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 23:01

szukam męża

Oj niewiele, wedle mojej oceny trochę by tu można dorzucić i  to co najważniejsze ale...to nie moje oczekiwania  ;) 

#1629 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 00:03

szukam męża

No proszę jaka nowość ;-) Rzadko się zdarza aby dziewczyna z miasta chciała chłopaka ze wsi a już tym bardziej rolnika, przynajmniej w moich okolicach, wiem to z autopsji pomimo tego że raczej niczego mi nie brakuje ;-) Więc myślę że ze znalezieniem nie będziesz miała problemu, jedynie co to samo "szukanie" może być trochę kłopotliwe jeśli rzeczywiście nie masz za bardzo styczności ze wsią, rodziny lub wspólnych znajomych itp. 

#1630 Share OlaOlla

OlaOlla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 00:19

szukam męża

No proszę jaka nowość ;-) Rzadko się zdarza aby dziewczyna z miasta chciała chłopaka ze wsi a już tym bardziej rolnika, przynajmniej w moich okolicach, wiem to z autopsji pomimo tego że raczej niczego mi nie brakuje ;-) Więc myślę że ze znalezieniem nie będziesz miała problemu, jedynie co to samo "szukanie" może być trochę kłopotliwe jeśli rzeczywiście nie masz za bardzo styczności ze wsią, rodziny lub wspólnych znajomych itp.

No i właśnie niestety jest kłopotliwe, dlatego liczę na sile internetu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1631 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 00:42

szukam męża

Noo w sumie już nie jedna para połączyła się przez internet a nawet czytałem o przypadkach z tego forum więc szansa jest i widać że internet swoją siłę ma ;-) Ale często takie szukanie na siłę, zacieśniając się do jakiegoś grona osób w tym przypadku rolników też niekoniecznie może być dobre bo kto wie czy nie przypisany jest Ci ktoś zupełnie inny, którego w tych poszukiwaniach możesz pominąć. Tak czy inaczej życzę powodzenia i znalezienia "rycerza na koniu" a raczej w tym przypadku na jakimś John Deerze heh ;-) Ale jeśli jesteś "normalną" dziewczyną (a na to wygląda z tego co piszesz), avatar jest prawdziwy (uroku Ci nie brakuje) i dodatkowo w takim wieku to myślę że na pewno się uda i znajdzie się wielu chętnych, nie tylko na róże z Twojego ogrodu ;-)

#1632 Share OlaOlla

OlaOlla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 10:09

szukam męża

Noo w sumie już nie jedna para połączyła się przez internet a nawet czytałem o przypadkach z tego forum więc szansa jest i widać że internet swoją siłę ma ;-) Ale często takie szukanie na siłę, zacieśniając się do jakiegoś grona osób w tym przypadku rolników też niekoniecznie może być dobre bo kto wie czy nie przypisany jest Ci ktoś zupełnie inny, którego w tych poszukiwaniach możesz pominąć. Tak czy inaczej życzę powodzenia i znalezienia "rycerza na koniu" a raczej w tym przypadku na jakimś John Deerze heh ;-) Ale jeśli jesteś "normalną" dziewczyną (a na to wygląda z tego co piszesz), avatar jest prawdziwy (uroku Ci nie brakuje) i dodatkowo w takim wieku to myślę że na pewno się uda i znajdzie się wielu chętnych, nie tylko na róże z Twojego ogrodu ;-)

Dziękuje, oby było tak jak piszesz :-)  

Przy okazji zachęcam wszystkich samotnych Panów, którzy szukają swojej drugiej połówki, do kontaktu ze mną, może szukamy siebie wzajemnie? Nie jestem taka super, ale mam w sobie duuuużo miłości :) Pozdrawiam!

#1633 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 10:32

szukam męża

No nie żartuj, w necie wszyscy są super, sami młodzi, mądrzy, pracowici, bogaci i jurni  :D  warto pamiętać że nawet na tym forum były przypadki głupich żartów i zagrywek, wolę nie przypominać kto tu w ciągu ostatnich 7 lat został na tym przyłapany  :lol: 

#1634 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 04 wrzesień 2016 - 10:34

szukam męża Aaaaa leżę. 1 zdjęcie, 1 propozycja ze strony koleżanki i 1/2 forumowiczów po nogach sika z wrażenia. Patola. Wersja pl.

#1635 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 10:39

szukam męża

Tak właściwie to czym Koleżanka sie zajmuje skoro ma w sobie tak duuuużo miłości i do kontaktu zachęca wszystkich samotnych Panów  :ph34r:

#1636 Share OlaOlla

OlaOlla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 10:42

szukam męża

Aaaaa leżę. 1 zdjęcie, 1 propozycja ze strony koleżanki i 1/2 forumowiczów po nogach sika z wrażenia. Patola. Wersja pl.

Daj spokój, może wynika to z tego, że samotych mężczyzn na tym forum jest znacznie więcej niż kobiet i jak się pojawia jakaś szukająca panna to jest możliwość spróbować swojego szczęścia, a nuż...   ;) A jeśli chodzi o zdjęcie to jest to kiepski argument, bo nawet nie miałabym szans na zostanie MISS DOŻYNEK  :lol:

Pigmei

Koleżanka ma wolny weekend to korzysta :) Z wykształcenia jestem dyplomowanym Opiekunem Medycznym i w tym zawodzie też pracuję, wśród osób w stanach wegetatywnych i agonalnych, nic ciakawego... No ale skoro już pytasz to odpowiem, żeby nie było, że bezrobotna jestem i zabijam nude ;-)

Edytowany przez OlaOlla, 04 wrzesień 2016 - 10:46.

#1637 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 10:50

szukam męża

Pewnie teraz zauważyłaś jak to co napisałaś zostało odebrane  :D 

Wiarę i naiwność niewiele dzieli  a co do Twojej obecności to coś mi mówi że nie jesteś aż taka nowa, pewnie przeczucie ;)

#1638 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 10:50

szukam męża

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka  :lol:

#1639 Share OlaOlla

OlaOlla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 10:58

szukam męża

Pewnie teraz zauważyłaś jak to co napisałaś zostało odebrane  :D

Wiarę i naiwność niewiele dzieli  a co do Twojej obecności to coś mi mówi że nie jesteś aż taka nowa, pewnie przeczucie ;)

Administrator bez problemu może zweryfikować, czy moje konto jest tzw multikontem i czy tu kiedyś byłam, czy nie :) Więc jeśli masz wątpliwości to napisz do niego, może Ci rozjaśni moją sytuacje :). W każdym razie nigdy wcześniej z nikim tu nie pisałam, ale skoro jakie już podejrzenia macie to mam nadzieję tylko, że przypominam Wam jakąś fajną osobę, bo inaczej bym chyba tego nie zniosła :P Jestem tu w konkretnym celu, chciałabym poznać kogoś fajnego, zarejstrowałam się łącząc konto z facebookiem, można sprawdzić, że nie jest fałszywe :)

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1640 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 11:07

szukam męża

Jak chcesz to w kilka sekund stworzę nowe konto i nikt nie udowodni multikonta, nawet cały zespół Adminów i Modów  :P

Nie o to chodzi bym komukolwiek dokopywał, ale takie podejście do sprawy jest co najmniej zastanawiające i mało wiarygodne