Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2018 odpowiedzi na ten temat

#1561 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 14 czerwiec 2016 - 18:15

szukam męża

młodyś naiwnyś głupiś potem żal,gdybm zle ci rzyczył powiedział bym ci żebyś się ożenił 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 01:46
  •  

#1562 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 15 czerwiec 2016 - 13:21

szukam męża

ale daremw dobrze powiedział,że szuka;tzw tradycjonalistki z zasadami ale nie szuka na siłę . czyli wiele nie wymaga. choć z drugiej strony skoro jeszcze nie znalazł? co jest nie tak z dziewczynami?,co z tą polska. ? a morze wina leży po 2-giej stronie??? . Czasem swoich wad się nie widzi....

Może nie 100% tradycjonalistki, jednak kogoś kto potrafi docenić tradycyjne wartości, nieuniknione jest mieszanie się tradycji z nowoczesnością bo jednak świat idzie do przodu, niestety pojawia się wiele wzorców zachowań które są zwyczajnie chore- tego nie toleruję.
Wielu osobom z tradycją kojarzy się też religia- no ale tu też jestem liberalny, wierzący lecz nie nadgorliwy- tutaj też nie mam jakich$ wymagań.
Na siłę nie szukam bo mi to już zbrzydło i za dużo sobie człowiek nadziei robi a potem rozczarowania a po co stresować się?
Odnośnie wad... kilka znalazło by się bez problemu, lub dla jednego coś jest wadą a coś zaletą i jest też zależność w jakiej sytuacji- temat rzeka.

#1563 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 15 czerwiec 2016 - 19:38

szukam męża

A czym jest normalność? Może to ty masz nienormalne wymagania skoro tak ciężko jest o partnerkę?

Normalność...można rozumieć : jako zwyczajność, kiedy nie odbiegasz od standardowych norm obyczajowych, i zbytnio nie wyróżniasz się.

Można by to ująć tak, że jeśli myślisz inaczej niż statystyczna większość jesteś nienormalny, czyli można by rzec wyjątkowy ^^

Czy jeśli ja nie toleruję nałogowców, np. palaczy, a pewnie takowych jest więcej, to mam nienormalne wymagania?

Lepiej trzymać się optymistycznego akcentu ^^

Każda potwora znajdzie swego amatora.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1564 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 16 czerwiec 2016 - 07:37

szukam męża

No no głeboka polemika nad sesem istnienia i życia społecznego sie robi , a temat jest prosty , zbytnie komplikowanie sprawy tylko utrudnia

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#1565 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 16 czerwiec 2016 - 12:11

szukam męża

A jakie to są chore wzorce zachowań a jakie tradycyjne. Bo kreujecie się na wyjątkowe osoby które są ponad wszystkim więc ciekawy jestem jak taką osobę poznać.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#1566 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 16 czerwiec 2016 - 19:29

szukam męża

Wzorce: "chore" to kreowane przez masową pop kulturę, tradycyjne to zdrowe prorodzinne.

Jeśli masz dobre serduszko to poznasz taką osobę  ^^ 

Jednakże kiedy targają Tobą złe emocje(np.w słabszym okresie),to możesz przyciągnąć niestety te niepożądane osoby :unsure: .

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1567 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 16 czerwiec 2016 - 19:50

szukam męża Ywa.
Jak to miło mądrego posłuchać

#1568 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 04 lipiec 2016 - 07:51

szukam męża

A jakie to są chore wzorce zachowań a jakie tradycyjne. Bo kreujecie się na wyjątkowe osoby które są ponad wszystkim więc ciekawy jestem jak taką osobę poznać.

Pooglądaj sobie jakieś seriale "z życia wzięte" na tvn, polsacie i będziesz wiedział jakie są chore wzorce zachowań i popatrz na chociażby swoich rodziców, przypomnij sobie siebie sprzed kilkunastu lat. Porównaj, wnioski nasuną się same.
Ja na wyjątkowego nie kreuję się, jak już wspomniałem swoje wady mam których nie wypieram się, zacofany nie jestem, nowoczesność w większości przyjmuję z pokorą lecz pewne rzeczy są dla mnie nie do przyjęcia, lecz czy trzeba przyjmować i stosować się do wszystkiego co nam podsunie "postęp" kulturowy? Każdy ponoć ma swój rozum a nie jak zabeczy jeden baran tak i reszta musi tak samo.

#1569 Share AleksandraJulia

AleksandraJulia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Włóczęga po Polsce. Wypady rowerowe. Fotografia. Architektura. Konie. Las.

Napisany 04 lipiec 2016 - 17:20

szukam męża

Nie pozna się nikogo, nie wychodząc z domu. Trudno zweryfikować jego wartości i to kim na prawdę jest przez internet. Cieszę się, że ktoś poruszył temat złudy i popwartości. ;)

#1570 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 09 lipiec 2016 - 17:09

szukam męża

JA rozumiem, że panowie mają problem z poznaniem kobiety, ale Panie, Wy :) ? Przecież płeć piękna ma to i owo :) Rozumiem, że temat się tyczy Pań, które chcą poznać przyszłego gospodarza, który przejmę po ojcu (przyszłym teściu) gospodarstwo?

U moich okolicach, (tzn wychowane na wsi, zamieszkały w mieście, więc pół na pół jestem :) ) znajomi by się ucieszyli gdyby poznali rolniczkę, która i dostanie gospodarstwo po rodzicach..

Panie, a czy Wy patrzycie na wygląd Waszego przyszłego czy tylko żeby był........normalny i w porządku, a wygląd to kwestia względna :) ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1571 Share KTO162rolniczy

KTO162rolniczy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 12 lipiec 2016 - 14:32

szukam męża

Powiem tak: wymagania z kosmosu, mówią/piszą że nie patrzą na wygląd-a jak dochodzi do spotkania czy przesłania zdjęcia tak na tym się kończy znajomość/uciekają.

Nic ja na to nie poradzę bo "kobieta jest jak ryba, ciężko biorą/nie chcą brać".

Czyli kobieta ma lepiej bo tylko przebiera i kosza daje.

#1572 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 13 lipiec 2016 - 08:31

szukam męża Brzydki jesteś to zadbaj o siebie ;) człowiek nawet niezbyt urodziwy a dobrze elegancko ubrany, porządnie ogolony/z ładnie przystrzyżonym zarostem, ostrzyżony, uczesany z uśmiechem na twarzy zrobi lepsze wrażenie niż niechlujny przystojniaczek. Tylko żeby w tym dbaniu o siebie nie przeginać bo można wyjść na lalusiowatą panienkę zamiast na zadbanego faceta he he.
Sam nie uważam się za jakiegoś urodziwego ale wygląd ogarnięty i od kiedy zacząłem dbać o siebie to i komplementy często słyszę. Także zamiast marudzić to trzeba brać się za siebie.

#1573 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 13 lipiec 2016 - 15:28

szukam męża

Nie ma brzydkich ludzi, brzydki to ten który ma brzydki charakter, uroda? no cóż, przeminie jak róży kwiat, a żyć trzeba dalej.     :)

Powiem tak: wymagania z kosmosu, mówią/piszą że nie patrzą na wygląd-a jak dochodzi do spotkania czy przesłania zdjęcia tak na tym się kończy znajomość/uciekają.

Nic ja na to nie poradzę bo "kobieta jest jak ryba, ciężko biorą/nie chcą brać".

Czyli kobieta ma lepiej bo tylko przebiera i kosza daje.

Niby tak, a później lamentują że się pomyliły i tym rozgrzeszają się ze zdrady męża.    :)

Nie pozna się nikogo, nie wychodząc z domu. Trudno zweryfikować jego wartości i to kim na prawdę jest przez internet. Cieszę się, że ktoś poruszył temat złudy i popwartości. ;)

Po części w dłuższym pisaniu można bez problemu poznać co kto ma w głowie, szybciej się "odkryje" niż C i się wydaje.   :)

#1574 Share AleksandraJulia

AleksandraJulia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Włóczęga po Polsce. Wypady rowerowe. Fotografia. Architektura. Konie. Las.

Napisany 16 lipiec 2016 - 17:32

szukam męża

Nie ma brzydkich ludzi, brzydki to ten który ma brzydki charakter, uroda? no cóż, przeminie jak róży kwiat, a żyć trzeba dalej.     :)

Niby tak, a później lamentują że się pomyliły i tym rozgrzeszają się ze zdrady męża.    :)

Po części w dłuższym pisaniu można bez problemu poznać co kto ma w głowie, szybciej się "odkryje" niż C i się wydaje.   :)

Nie wszystko, ponieważ dochodzi do wszelkiej maści nadinterpretacji słowa pisanego :)

#1575 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2123 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 16 lipiec 2016 - 17:59

szukam męża

Mase osób poznaje się przez internet, znam kilkanaście par co poznały się przez portale randkowe.

Moja siostra poznała swojego narzeczonego przez Badoo za 2 lata mają już termin ślubu,ożenili by się wcześniej ale zespół ma terminy i czekają.

Ktoś tu pisał że szuka osoby normalnej i ze na to tak naprawdę patrzy.

Zgoda.

Ale pierw zawsze przyciaga uwagę WYGLĄD , bo zeby cos zaiskrzyło to druga osoba musi nam sie podobać, a co z tego że druga osoba ma cudowny charakter i jest normalna jak nic nas nie pociaga do tej osoby.

Tak wiec czasem nie trzeba wychodzić z domu by kogoś poznać :)

Miłość może nas dopaść wszędzie :)

Ja nie jestem akurat zwolennikiem portali randkowych , uważam ze drugą połówkę najlepiej poznać w pracy lub gdzies przypadkiem :)

#1576 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 16 lipiec 2016 - 21:19

szukam męża

Nie wszystko, ponieważ dochodzi do wszelkiej maści nadinterpretacji słowa pisanego :)

Być może, jednak na tyle żeby sobie opinię o kimś wyrobić.          :)

#1577 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 17 lipiec 2016 - 09:49

szukam męża

Wiecie jak sie pisze z kims z internetu to na poczatku sie jednak bardziej uwidacznia charakter jak ktos pisze i wogole bonie wypada w 2 zdaniu pytac o zdjecia to raz dwa ze t jednak"normalnosc" jest bardzo zapomniana i jednak nie tak łatwo znalezc kobiete dziewczyne co nie pyta czy jezdzisz autem z czterema obraczkami albo czy masz 3 pietrowy dom.

No chyba ze ktos sie zeni dla kasy bynajmniej znam z 10 małzenstw które tak zrobiły i nie tylkopoleciały kobiety na kase a równiez meżczyzni wiec nie ma ujednolicac.

#1578 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 17 lipiec 2016 - 14:52

szukam męża

Te 10 małżeństw to na czole napisane mają, że dla kasy?

Ja znam jedno już z 30letnim stażem, ale nie dla kasy tylko dla hektarów

#1579 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 17 lipiec 2016 - 18:53

szukam męża

Te 10 małżeństw to na czole napisane mają, że dla kasy?

Ja znam jedno już z 30letnim stażem, ale nie dla kasy tylko dla hektarów

Nie nie maja napisane na czole ale wiekszosc sie do tego sama przyznała po %% i to zawsze ta lepsza połowka o ile tak to mozna nazwac wiadomo ze jak ktos sie zeni dla jakiego zysku dla kasy czy jak mowisz hektarów a nawet wygodnego zycia to raczej musza byc razem co innego z miłosci wtedy mniej sie na to patrzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1580 Share TurboMistrzMinetka

TurboMistrzMinetka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:wódeczka minetka