Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2018 odpowiedzi na ten temat

#1461 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 26 kwiecień 2016 - 20:31

szukam męża A huk, zaryzykuję. W razie "w" może chociaż szwagier będzie w porządku ha ha. ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 04:13
  •  

#1462 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 20 maj 2016 - 18:59

szukam męża

a może i teściowa niczego sobie 

#1463 Share milano27

milano27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 24 maj 2016 - 21:18

szukam męża

Dobry wątek! 

#1464 Share korjop

korjop

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 29 maj 2016 - 14:55

szukam męża

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

#1465 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 29 maj 2016 - 15:28

szukam męża Prosto i na temat, bez zbędnego pierdolamentos. ..he he

#1466 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 30 maj 2016 - 06:32

szukam męża Z 4 ha chce przejść na 100. Skąd tacy ludzie się biorą. Airmaxami to jarają się chyba tylko nastolatki w miastach, także jak na dziewczynę 25 lat... Sposób myślenia 15-to latki. Pozdrawiam miłą i sympatyczną małolatkę.

#1467 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 30 maj 2016 - 10:07

szukam męża

Nie wiem gdzie w mieście byłeś ale w dużych miastach w airmaxach możesz zobaczyć i osoby po 30.

I anons bez zdjęcia? Jak już ma ktoś 100ha poświęcić to lepiej żeby było warto a w ciemno ryzykować nie nikt nie chce.

Edytowany przez Krassus, 30 maj 2016 - 10:10.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#1468 Share MarcinZetor8011

MarcinZetor8011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo krowy :)
    Historia
    itd.
    itp.
    :)

Napisany 30 maj 2016 - 10:39

szukam męża Dokładnie tak...Dziewczyno dodaj zdjęcia to wycenimy ile ha jesteś warta,bo być może będziesz musiała pozostać przy tych swoich 4 ha. ;-)

Edytowany przez MarcinZetor8011, 30 maj 2016 - 10:41.

#1469 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 30 maj 2016 - 13:34

szukam męża Filc i guma lepsze niż Puma !! I airmaxy też. A trzeba z Tobą chodzić ?? Cholera jasna starym Passatem to szkoda się wybierać nawet... Raybanów też ni ma... Eh życie

#1470 Share bieniek_88

bieniek_88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, survival.

Napisany 30 maj 2016 - 14:31

szukam męża Ja tym bardziej ROVEREM nie mam co jechać:-(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1471 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 30 maj 2016 - 20:12

szukam męża

Panowie jakby była warta jakichs wiekszych hektarów niz swoje obecne 4 to juz pewnie by miała swojego adoratora :D

Oby nie myślała ze praca na 4ha jest taka sama jak na 100 :P

#1472 Share szczypka

szczypka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 30 maj 2016 - 20:22

szukam męża

koleżanko chcesz hodowcę bydła w tych czasach?

albo nie znasz realiów albo pieniądze się dla ciebie nie liczą...

#1473 Share Rumcajss

Rumcajss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesna uprawa

Napisany 30 maj 2016 - 20:52

szukam męża

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

Odniosłem wrażenie że piszesz o mnie ale jest jeden problem nie posiadam bydła ale mam ogiera którego pozwolę Ci dosiąść jeśli przyjedziesz do mnie bo ja cały czas nagrzany i dalej niż 20 KM nie odjeżdżam od miejsca zamieszkania bo niebieskie nie chcą brać w łapę w razie czego.

Napiszę coś teraz o sobie.Prowadzę gospodarstwo rolne i na ogół tylko rozkazuje ludziom bo sam nie pracuję ponieważ mam od tego parobasów.Mieli byśmy sporo czasu dla siebie a jak kukurydza podrośnie to przyjemnie by było się trochę poruszać na świeżym powietrzu.

Musisz być przygotowana na to że kumple kręcą się przy mnie cały czas więc jakby któryś chciał to bym cię odstąpił na godzinkę od czasu do czasu bo mi od tanich win już zryło beret i nie zawsze mogę jeśli chodzi o te sprawy.

Na obchód pól zazwyczaj bujam się ML bo Jeep XJ mi ostatnio odmówił posłuszeństwa po tym jak utopiłem go w stawie.

Narkotyków już nie biorę bo po tym to mi odwalało konkretnie i za dużo kasy szło w czasie kryzysu.Mam sporo kolegów w Niemczech i jak zechcesz to przyprowadzą dla ciebie mesia jakiego tylko zechcesz po bardzo promocyjnej cenie jak dla mnie(papiery się skombinuje)

To o mnie chyba tyle więc jak będziesz zainteresowana to daj znać z tydzień wcześniej żebym mógł się doprowadzić do ładu. 

#1474 Share _aisak_

_aisak_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Barclays PL

Napisany 30 maj 2016 - 22:34

szukam męża

Pozamiatał :D

#1475 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 maj 2016 - 23:02

szukam męża

No i za***iście. Na codzień firmowo jeżdże golfem 3 TDI bo nie stać mnie naprawiać nowe gówna. Od niedzieli Astra II 1.7 TDI lub Mazda 323 1.3. A dla księżniczki serio Dziecinko idź za galerianke lepiej bo takie jak ty to gilem z nosa wyganiam. Tu bzyknąć tam bzyknąć a potem płać alimenty. Moi dziadkowie w grobach się przewracają !!! 

Mój Wladimirec podbija świat

#1476 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 30 maj 2016 - 23:15

szukam męża Prrrrr, ) znajduchu. Ki ten bro co obiecałes na tych twych manewrach pod GS! !!!

#1477 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 31 maj 2016 - 05:11

szukam męża

Nie wiem gdzie w mieście byłeś ale w dużych miastach w airmaxach możesz zobaczyć i osoby po 30.

Ale ja nigdzie nie napisałem że starsi nie chodzą w nich, zauważyłem jedynie, że te airmaxy to jakaś obsesja małolatów w miastach- zwłaszcza większych, pierwsze zazwyczaj przy opisie osoby pojawia się: w airmaxach. A ja mam głęboko w czterech literach czy to airmaxy czy trampki za 20 zł. To jakaś chora obsesja.

#1478 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 31 maj 2016 - 08:29

szukam męża

o proszę, jak znalazł o mnie :) ray-bany nawet mam.., a krowy się gdzieś ustawi jeśli to taka konieczność ;). Ze mnie taki trochę rolnik hmm odbiegający od standardu, no wiecie choćby te ray-bany (serio), fajne ciuchy, auto też nie zgorszę, jakieś wypady do galerii, zresztą nie tylko z rolnictwa żyję, inna sprawa, że ze mnie taki trochę nerd, a i imprez nie trawię, ale zachować sie potrafię jakby co... Nigdy za spódniczkami nie latałem i latał nie będę, samemu tez nie musi być źle ;) i jak koleżanka tyle pisze o wymaganiach to warto było by napisać co oferuje swoją skromną osobą.... Ciężko mi tak ocenić koleżankę (bo z tymi Airmaxami to już obciach totalny...), zwykła blachara czy poprostu od taka bezpośrednia babka znająca swoją wartość i tym sposobem przesiała sporą część chłopaków, albo tylko przy klawiaturze taka mocna...Oczywiście życie to wszystko zweryfikuje i najpewniej wymagania się obniżą hehe, ale czemu nie ma ich jakiś mieć? Kiedyś mnie tez wkurzała taka powierzchowność kobiet, ale się już do tego przyzwyczaiłem, zresztą one lubią dużo pisać o swoich wymaganiach, ale prędzej czy później powietrze i tak zejdzie jak latka przyjdą albo samotność ;). W każdym bądź razie mnie specjalnie swoim anonsem nie zraziła ;)

Edytowany przez grego, 31 maj 2016 - 08:42.

#1479 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 maj 2016 - 12:19

szukam męża

Co to te airmaxy???

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1480 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 31 maj 2016 - 13:24

szukam męża

Czy to nie tzw. gadżeciarstwo? B)  -w przerwie na obiad dodam 2grosze.

Buty typu adidas itp skończyłam nosić na etapie podstawówki, kiedy to nie ja decydowałam o zakupie.

Za to umiłowałam sobie nirvanki, które będę nosić do końca życia :P

P.S. "O gustach się nie dyskutuje..."

Sprawy sercowe a sprawy rzeczowe, co ważniejsze?

Edytowany przez Ywa, 31 maj 2016 - 13:25.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.